0

A miała być złota piłka i LM ale nic z tego hehe

0

Może będą chcieli odejść ale są w złotej klatce więc tam zostaną dopuki Arab będzie się bawił dalej tym klubikiem.

0

Jeśli Rakiety nie powołał to wiedz, że coś się dzieje xp

1

Lepsze to niż Chiny

1

Raczej musiała by grać, żeby nie udawać kontuzji taki przepis musi zostać.

4

Trochę nie na temat ale wczorajszy mecz potwierdził, że wkońcu mamy odpowiednich stoperów. Tylko pomyślcie co by było jakby tyle dośrodkowań szło na Masche?

0

No bo oni zadowolą się teraz "równą grą" z nami i przegraną, bo wygrać to raczej nie wygrają xp

0

Aż się morda cieszyła jak Vidal poniewierał prześcieradłami, takiego walczaka nam brakowało.

1

Mi się jednak wydaje, że sędziowie nikomu nie pomagają. Oni porostu są gorsi niż w naszej lidze. Jak jesteś tumanem to nawet var ci nie pomoże podjąć słusznej decyzji.

6

Wszystko przez to że nie było u nas pewnego skrzydłowego, więc obrońca Realu pomagał w atakach bez ryzyka, że zrobimy kontrę z tej strony. Messi jest naszym zbawieniem jak i ciężarem, ponieważ niby jest na prawej stronie ale praktycznie gra w środku a jego skrzydło jest puste. Stąd taka odważna gra prawego obrońcy Realu i jeszcze to że Vinicius nie musiał się wracać do obrony.

3

No ja bym jednak na Niemca postawił. Najważniejsza jest drużyna więc lepiej niech organy bramkarz zagra z Realem. Ten mecz nie jest tylko o 3 pkt. To jest mecz o prestiż.

3

Jak by nie grał Vinicius to by połowy akcji nie mieli takie gdybanie.

1

Skład ok tylko Cou ława za niego Arthur a Rakieta na drugiego defa i to już prędzej nasz trener by wystawił.

0

Już prędzej za Malcoma czagra Cou. Lecz myślę, że Gryzoń na 90 % zagra.

0

Jeszcze jedno nożna zauważyć nigdy nie drze ryja na swoich obrońców to rzadko spotykane i bramkarzy.

1

No jak nie ma Semedo w pierwszym meczu nakrył Brazylijczyka czapką. Niestety wczoraj było odwrotnie.

0

Dla nas to też powinien być mały finał. Wkońcu to Real więc trzeba z nim zawsze dawać z siebie 100% miejmy nadzieję, że pokonamy Real i przypomnimy im kto tu rządzi.

0

Równie dobrze można mówić gdzie oni byli w wieku Bojana ;p Więc nie ma co gdybać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Wstyd to przyznać ale Algierczyk z Madrytu lepiej gra od Suareza

9

Miałeś chamie złoty róg, miałeś chamie czapkę z piór, ostał ci się ino sznur xp

0

Trochę też śmieszna kwota za takiego zawodnika. Widać że każdy nauczył się, że sprz dajemy promocyjne.

3

MarioVeB! nie lubi tego ;p

4

Teraz trzeba pokonać Real to Puchar Króla powinniśmy zgarnąć, jak nie damy dupy to ligę również. A co się tyczy LM to trzeba grać na 100 % to wtedy szansę mamy duże i na nią.

0

Wątpię Arab nie sprzedaje swoich zabawek.

2

Nie mów hop póki nie przeskoczysz...

6

Ten trener to poziom master normalnie. Narzekaliśmy na Enrique i jego dziwne rotacje, ale teraz chyba większość kibiców chciała by jego powrotu.

0

Jak oglądałeś mecz to powiedz mi ile sytuacji zmarnował Pan Suarez?

0

A zobacz ile sytuacji bramkowych zmarnował. Barca tworzy wiele sytuacji więc strzela.

3

Mam nadzieję, że podpisze umowę na conajmniej 5 lat tylko w jakimś innym klubie. Trzeba podziękować za te lata gry u nas i wynegocjować jak najwięcej za transfer. To samo powinno tyczyć się gryzonia tylko Suarez jest pod protekcją Messiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?