masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A miała być złota piłka i LM ale nic z tego hehe
0
Może będą chcieli odejść ale są w złotej klatce więc tam zostaną dopuki Arab będzie się bawił dalej tym klubikiem.
0
Jeśli Rakiety nie powołał to wiedz, że coś się dzieje xp
1
Lepsze to niż Chiny
1
Raczej musiała by grać, żeby nie udawać kontuzji taki przepis musi zostać.
4
Trochę nie na temat ale wczorajszy mecz potwierdził, że wkońcu mamy odpowiednich stoperów. Tylko pomyślcie co by było jakby tyle dośrodkowań szło na Masche?
0
No bo oni zadowolą się teraz "równą grą" z nami i przegraną, bo wygrać to raczej nie wygrają xp
0
Aż się morda cieszyła jak Vidal poniewierał prześcieradłami, takiego walczaka nam brakowało.
1
Mi się jednak wydaje, że sędziowie nikomu nie pomagają. Oni porostu są gorsi niż w naszej lidze. Jak jesteś tumanem to nawet var ci nie pomoże podjąć słusznej decyzji.
6
Wszystko przez to że nie było u nas pewnego skrzydłowego, więc obrońca Realu pomagał w atakach bez ryzyka, że zrobimy kontrę z tej strony. Messi jest naszym zbawieniem jak i ciężarem, ponieważ niby jest na prawej stronie ale praktycznie gra w środku a jego skrzydło jest puste. Stąd taka odważna gra prawego obrońcy Realu i jeszcze to że Vinicius nie musiał się wracać do obrony.
3
No ja bym jednak na Niemca postawił. Najważniejsza jest drużyna więc lepiej niech organy bramkarz zagra z Realem. Ten mecz nie jest tylko o 3 pkt. To jest mecz o prestiż.
3
Jak by nie grał Vinicius to by połowy akcji nie mieli takie gdybanie.
1
Skład ok tylko Cou ława za niego Arthur a Rakieta na drugiego defa i to już prędzej nasz trener by wystawił.
0
Już prędzej za Malcoma czagra Cou. Lecz myślę, że Gryzoń na 90 % zagra.
0
Jeszcze jedno nożna zauważyć nigdy nie drze ryja na swoich obrońców to rzadko spotykane i bramkarzy.
1
No jak nie ma Semedo w pierwszym meczu nakrył Brazylijczyka czapką. Niestety wczoraj było odwrotnie.
0
Dla nas to też powinien być mały finał. Wkońcu to Real więc trzeba z nim zawsze dawać z siebie 100% miejmy nadzieję, że pokonamy Real i przypomnimy im kto tu rządzi.
0
Równie dobrze można mówić gdzie oni byli w wieku Bojana ;p Więc nie ma co gdybać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Wstyd to przyznać ale Algierczyk z Madrytu lepiej gra od Suareza
9
Miałeś chamie złoty róg, miałeś chamie czapkę z piór, ostał ci się ino sznur xp
0
Trochę też śmieszna kwota za takiego zawodnika. Widać że każdy nauczył się, że sprz dajemy promocyjne.
3
MarioVeB! nie lubi tego ;p
4
Teraz trzeba pokonać Real to Puchar Króla powinniśmy zgarnąć, jak nie damy dupy to ligę również. A co się tyczy LM to trzeba grać na 100 % to wtedy szansę mamy duże i na nią.
0
Wątpię Arab nie sprzedaje swoich zabawek.
2
Nie mów hop póki nie przeskoczysz...
6
Ten trener to poziom master normalnie. Narzekaliśmy na Enrique i jego dziwne rotacje, ale teraz chyba większość kibiców chciała by jego powrotu.
0
Jak oglądałeś mecz to powiedz mi ile sytuacji zmarnował Pan Suarez?
0
A zobacz ile sytuacji bramkowych zmarnował. Barca tworzy wiele sytuacji więc strzela.
3
Mam nadzieję, że podpisze umowę na conajmniej 5 lat tylko w jakimś innym klubie. Trzeba podziękować za te lata gry u nas i wynegocjować jak najwięcej za transfer. To samo powinno tyczyć się gryzonia tylko Suarez jest pod protekcją Messiego.