masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Teraz czasem też nie gra na skrzydle przypadkiem?
1
Xaviego to raczej nie da rady zastąpić, prędzej Pikeja
7
Z tym to trzeba poczekać do zmiany trenera.
1
Według mnie to powinniśmy kupić de Jonga, spróbować z Todibo i ewentualnie puszczać oczko w stronę Eriksena a Rabiota sobie odpuścić.
2
Nie za darmo tyko 10-15 mln ojro. Plus duża pensja. Więc niby wszystko fajnie ale jednak bym go sobie odpuścił.
2
Teraz prawie każdy zawodnik to tzw najemnik. Każdy gra dla kasy i walczy żeby jak najwięcej zarobić. Piłka teraz to biznes a nie przywiązanie do klubu. Jakby Messi nie dostał tyle kasy u nas to by już dawno w jakimś City albo PSG grał taka prawda.
0
No na rok ;p......
1
Paradoksem jest właśnie, że na wygranej LM to akurat klub traci finansowo. Ponieważ więcej wyda na premie zawodnikom niż zarobi na niej.
0
Pep nie wruci już do Barcy wiele razy o tym mówił, ewentualnie na stare lata mógłby być trenerem juniorów.
4
Jak Francuzik taki pazerny to niech idzie gdzie kolwiek byle nie do nas.
10
R10 też tam chwilę siedział ale przez głupotę opuścił go.
2
Przeciwieństwo zupełne Dembusia hehe
0
Jeśli sam chce odejść do Chin (w co wątpię) to klub powinien go za taką kasę sprzedać, bo u nas i tak sobie nie pogra.
0
Pewnie szejk sprzeda parę mln Uefie i jakoś to będzie
0
Wątpię żebyśmy kupili kogoś od Totków. Tam potrzeba sypać szmalem. A my po zakupach Cou i Dembusia to raczej nie mamy.
4
Nie ma co dawać zbyt dużych kontraktów dla nowych zawodników bo nasi starsi stażem z mniejszymi pensjami zaczną kwas robić w szatni. Niestety nie stać nas na podniesienie każdemu gaży więc popieram zarząd w odstąpieniu od licytacji. Jak chłopak chce przyjść to zgodzi się na niższą pensję a jak nie to poszukamy kogoś tańszego. Mamy dwóch Francuzów i Pikeja więc tragedii nie ma.
3
Co tu dużo mówić wyniki o wiele lepsze niż gra.
0
A ile miał akcji i setek do zmarnowania? Bardzo go cenie za to co zrobił dla nas, ale jego wykończenie wola o pomstę do nieba
1
Co z tego jak przez większość sezonu gra jak Benzema?
6
Niestety ale Suarez się kończy. Teraz priorytetem powinien być transfer napastnika z topu. Po drugie nie wiem czemu Vidala ciągle ściąga trener a Rakietę zjeżdża. Ogólnie nasz trener to myśli, że jest jeszcze w Bsskonii. Za Pepa to środek by wyglądał pewnie Bussi, Cou i Arthur a do wejścia pierwszy Vidal. Ale nasz trener woli grać defensywie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Na równi z Puyolem najbardziej szanowany nasz piłkarz przez innych kibiców. Nawet Madryt powie, że nic do nich nie ma.
8
Jak teraz nie dajemy szansy młodym to równie dobrze można by rozwiązać Barce B bo po co ona?
2
Podobno wypożyczyć chcą więc nie ma tragedii, choć też wolał bym kogoś z Barcy B
2
Bez reklam i nr zawodnika nic tylko kupować ;)
2
Żebyśmy się czasem nie zdziwili. Nastawienie może być ale jeden kiepski mecz i odpadasz. A z naszą obroną wszystko jest możliwe.
10
Może jednak nie, znowu chcesz dostawać palpitacji jak ktoś będzie z nim walczył o górne piłki? Ja już wolał bym dać szansę młodym z Barcy B ale to jest mało prawdopodobne.
1
Wiesz mają bardzo długą praktykę niewolnictwie to tak im już zostało.
5
Najbardziej pazerny agent piłkarski o jakim słyszałem. Ma % od transferu to lubi zmiany klubów jego klientów.
0
No chyba jest godzina, południe to nie przypadkiem 12:00?