1

Teraz czasem też nie gra na skrzydle przypadkiem?

1

Xaviego to raczej nie da rady zastąpić, prędzej Pikeja

7

Z tym to trzeba poczekać do zmiany trenera.

1

Według mnie to powinniśmy kupić de Jonga, spróbować z Todibo i ewentualnie puszczać oczko w stronę Eriksena a Rabiota sobie odpuścić.

2

Nie za darmo tyko 10-15 mln ojro. Plus duża pensja. Więc niby wszystko fajnie ale jednak bym go sobie odpuścił.

2

Teraz prawie każdy zawodnik to tzw najemnik. Każdy gra dla kasy i walczy żeby jak najwięcej zarobić. Piłka teraz to biznes a nie przywiązanie do klubu. Jakby Messi nie dostał tyle kasy u nas to by już dawno w jakimś City albo PSG grał taka prawda.

0

No na rok ;p......

1

Paradoksem jest właśnie, że na wygranej LM to akurat klub traci finansowo. Ponieważ więcej wyda na premie zawodnikom niż zarobi na niej.

0

Pep nie wruci już do Barcy wiele razy o tym mówił, ewentualnie na stare lata mógłby być trenerem juniorów.

4

Jak Francuzik taki pazerny to niech idzie gdzie kolwiek byle nie do nas.

10

R10 też tam chwilę siedział ale przez głupotę opuścił go.

2

Przeciwieństwo zupełne Dembusia hehe

0

Jeśli sam chce odejść do Chin (w co wątpię) to klub powinien go za taką kasę sprzedać, bo u nas i tak sobie nie pogra.

0

Pewnie szejk sprzeda parę mln Uefie i jakoś to będzie

0

Wątpię żebyśmy kupili kogoś od Totków. Tam potrzeba sypać szmalem. A my po zakupach Cou i Dembusia to raczej nie mamy.

4

Nie ma co dawać zbyt dużych kontraktów dla nowych zawodników bo nasi starsi stażem z mniejszymi pensjami zaczną kwas robić w szatni. Niestety nie stać nas na podniesienie każdemu gaży więc popieram zarząd w odstąpieniu od licytacji. Jak chłopak chce przyjść to zgodzi się na niższą pensję a jak nie to poszukamy kogoś tańszego. Mamy dwóch Francuzów i Pikeja więc tragedii nie ma.

3

Co tu dużo mówić wyniki o wiele lepsze niż gra.

0

A ile miał akcji i setek do zmarnowania? Bardzo go cenie za to co zrobił dla nas, ale jego wykończenie wola o pomstę do nieba

1

Co z tego jak przez większość sezonu gra jak Benzema?

6

Niestety ale Suarez się kończy. Teraz priorytetem powinien być transfer napastnika z topu. Po drugie nie wiem czemu Vidala ciągle ściąga trener a Rakietę zjeżdża. Ogólnie nasz trener to myśli, że jest jeszcze w Bsskonii. Za Pepa to środek by wyglądał pewnie Bussi, Cou i Arthur a do wejścia pierwszy Vidal. Ale nasz trener woli grać defensywie...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Na równi z Puyolem najbardziej szanowany nasz piłkarz przez innych kibiców. Nawet Madryt powie, że nic do nich nie ma.

8

Jak teraz nie dajemy szansy młodym to równie dobrze można by rozwiązać Barce B bo po co ona?

2

Podobno wypożyczyć chcą więc nie ma tragedii, choć też wolał bym kogoś z Barcy B

2

Bez reklam i nr zawodnika nic tylko kupować ;)

2

Żebyśmy się czasem nie zdziwili. Nastawienie może być ale jeden kiepski mecz i odpadasz. A z naszą obroną wszystko jest możliwe.

10

Może jednak nie, znowu chcesz dostawać palpitacji jak ktoś będzie z nim walczył o górne piłki? Ja już wolał bym dać szansę młodym z Barcy B ale to jest mało prawdopodobne.

1

Wiesz mają bardzo długą praktykę niewolnictwie to tak im już zostało.

5

Najbardziej pazerny agent piłkarski o jakim słyszałem. Ma % od transferu to lubi zmiany klubów jego klientów.

0

No chyba jest godzina, południe to nie przypadkiem 12:00?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?