5

Kto będzie na ławce to czas pokaże.

10

Będą jaja jak kolo wygryzie komara ze składu.

2

Już lepiej żeby nie kupowali nikogo niż znowu półśrodek z Valencii. Jeden Gomes nam wystarczy.

40

Nie wiem po co te testy medyczne w Barcelonie. Wiadomo, że każdy je przejdzie jak nawet Verma dał radę hehe

1

Pewnie Dembele znowu niestety ława. Miejmy nadzieję,że komar odpali bo jeśli nie to będzie chyba największa wtopa transferowa w historii.

1

Teraz tylko sprzedać naszych etatowych ławkowiczów i okienko uważamy za udane. Doborze że Romek nie chciał sprzedać swojego Brazylijczyka hehe. Jedyny minus tego transferu to może być kiepska forma Dembele i trener stwierdził, że lepiej mieć kogoś w zanadrzu.

0

R10 to połączenie Messiegi i Cr7 taki wszechstronny zawodnik niestety skończył jak skończyło wiele Brazylijczyków jak sodówa do głowy uderzyła...

0

Na 1/4 to z naszymi gwiazdami kończymy LM hehe

16

Za mniej niż 35mln nie powinni go sprzedawać. Teraz ceny są wysokiej a w dodatku topowych bramkarzy jest jak na lekarstwo.

4

Serce mówi Chorwacja a rozum Francja.

0

Może nie najbardziej bo puki co Dembele mu dorównuje

0

Wiadomo że odpali tylko nie u nas, nie ma na to szans. Żeby zawodnik złapał formę musi grać a nie siedzieć na ławie.

0

Fajnie by było jak by grał u nas. Ale podejrzewam, że będzie jak z pewnym Włochem, dostanie duży hajs i zostanie u Araba.

0

Ten to nawet do Ekstraklasy się nie nadawał a co do piero do Barcy...

0

Może jakaś rodzina do Neya ;p

1

Hehe dobre ; p

3

Messi jest wybitnym piłkarzem ale karne to powinien sobie odpuścić.

4

Już pewnie wolał bym jego niż wynalazek z Brazylii. Cenowo byłby pewnie parę mln droższy ale przynajmniej jest organy w europie. A jako młodego kupić Holendra i zostawić w Ajaxie niech się tam odgrywa jeszcze przez rok

21

Vermy nikt nie kupi a jako 3-4 stoper jest elegancki. Nie narzeka a jak już gra, nie odstaje od podstawowych stoperów.

7

EEEE.... tylko że my więcej wydajemy na wypłaty niż Real....

0

Courtois? Raczej jest za naszym Niemcem

0

U nas też powołania poszły za zasługi więc nie dziw się tak ;p

1

Ja bym dodał jeszcze Francję

2

Bakero to nawet w Polsce nie dał rady hehe

0

Może to zbyt optymistyczne ale mam nadzieję, że w następnym sezonie ogarnie się i pokaże na co go stać.

1

A u nas i tak jest łamana demokracja i prawa człowieka hehe. Jak by u nas kaczor pozamykał swetru i jakiś kodowców to unia już by embargo na nas nałożyła większe niż na ruskich. PS. Nie jestem za tą władzą.

3

Co w tym dziwnego wokół Xaviego też araby budują zespół.

1

Tylko jak kupimy pewnego Francuza z Madrytu to raczej nie będzie kasy na kolejnego gwiazdora więc zadowolimy się półśrodkami. Bo wątpię że mamy hajs jak rok temu robiliśmy bank.

1

Raczej nie ma szans na grę u nas. Więc wynegocjować ile się da najwięcej i pożegnać chłopa.

1

Coś tych kontuzji mnogo łapie. Miejmy nadzieję, że nie zajmie miejsca Vermie u naszych lekarzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?