masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Chyba żona jego jest z UE to i on jest traktowany jako obywatel UE
0
Yerry Mina niby ma przyjść więc już mamy pakę ;p
0
Chyba zgodził się na niższe zarobki.
1
Porostu gość dostał zawysoki kontrakt i tyle. Przecież nikt mu tyle nie zaproponuje. Więc będzie siedział do końca kontraktu u nas albo wypożyczenie albo dostaniemy za niego max 5mln.
0
Albo to jest sygnał w drugą stronę. Mamy kasę, łapy precz od naszej największej gwiazdy! ;p
2
Najsłabsza Barca od lat rozwala najsilniejszy Real w historii hehe i jak tu nie śmiać się z bufonów po Super Pucharze
0
Miejmy nadzieję, że tak. Ale remis nie będzie zły więc to niech Real się otworzy a my go spokojnie wyczekajmy.
0
I w dodatku dużą wypłatę inkasuje w więc jeszcze mniej jest warty, patrz przypadek Turana jakby mniejsze wymagania finansowe miał to już dawno by był sprzedany.
10
Mam nadzieję, że Busi nie zagra bo szkoda jakby złapał głupio kartkę i poważnie nas osłabił na Gd. Tam akurat się przyda bardziej jego spokój i przytrzymanie piłki niż dziś.
0
Tylko mam nadzieję, że Masche nie zagra z Realem bo któraś wrzutka może siąść na łeb któregoś grajka Królewskich. Verma to będzie lepsza opcja.
7
Wraz z Xavim tworzył najlepszy środek w historii naszego klubu. Jak Andrzej odejdzie zostaniemy z samymi wirtuozami rozgrywania jak Ivan i Andre G. Mam nadzieję że przynajmniej jego uda się zastąpić godnym grajkiem, bo po Generale dziurę mamy do dziś.
0
Coś kiepski ten przegląd prasy nic nie ma o Coutinho hehe
1
jesteś na 100% pewny, że taką umowę mieli?
4
Jeśli przyjdzie Brazylijczyk to nie będzie Francuza i na odwrót. Bo nie wierzę, że nagle znajdziemy hajs na ich dwóch.
0
Nie ma co się bać nam wystarczy remis więc największy atut Realu może być zneutralizowany czyli gra z kontry. W tym roku lepiej bronimy więc myślę, że remis co najmniej ugramy.
0
Ze wszystkim się zgadzam oprócz Dubali.
0
powiedz mi w czym Rakieta jest lepszy od Roberto?
18
Widać, że Valencia jest przed Realem bo jak by była w środku tabeli to gazetki tak by nie płakały o tego karnego.
1
Nie ma co się szczypać gość ma ważny kontrakt na, którym zarabia kupę siana więc może co najwyżej ładnie prosić. A jak trener i działacze zdecydują że zostaje to zostanie i tyle.
0
Jak ma ważny kontrakt i trener się uprze żeby go zostawić to zostanie nikt klauzuli za niego nie wpłaci. Chyba że kupimy stopera w zimie (w co wątpię) to może spokojnie odejść.
0
To przypomnij sobie jakieś Gd powiedz szczerze czy nie miałeś palpitacji serca jak szło dośrodkowanie na Benzeme a Masche miał walczyć z nim w powietrzu
0
I dla tego nie powinien grać na obronie tylko w pomocy.
3
W tym sezonie z taką formą to raczej Pikej by sobie siedział.
0
Myślałem, że niedoczekam się tej chwili, że nasz rezerwowy bramkarz jest lepszy niż podstawowy w Realu hehe
0
Niestety ale czas Masche minął już w tamtym roku, gość ma serce do gry ale niestety nie nadrobi tym swoich wad jako ŚO. Porostu jest zaniski na tą pozycję a z wiekiem motoryka coraz gorsza. Już boję się Gd jak Gangster albo Krysia ładuje jakąś bramę po dośrodkowaniu. Już bym wolał odgrywać Verme i modlić się żeby nie połamał się do GD
0
To wiem, tylko napisałem jaki chciałbym skład.
0
Rakieta powinien odpocząć za niego powinien wejść Roberto albo Denis. Na atak Paco bo Suarez to śmiech na sali. Na prawej obronie Semedo. W 60nim wpuścić Pauline i git.
3
Z ceną i co gorsza z jego poborami.
1
Trener sadza go na ławce głównie dla tego, że kiepsko zakłada pressing i nie pomaga w obronie zabardzo. Według mnie to skazuje go niestety na ławę.
1
Nie mamy w tym roku ataku Messi rozgrywa, Suarez kopie się po czole, Ney kopie w Paryżu a jego następca połamany. Delofeu to powinien w Barcy B grać a Paco w pierwszym składzie napewno gorzej od Suareza i Delofeu by nie zagrał.