0

Druga strona medalu jest taka, że jesteśmy zakładnikiem Leosia. tyle bulimy na jego utrzymanie (Neya i Suareza też), że teraz cyrki z namawianiem zawodników żeby zrobili "pierwszy krok do transferu" musimy robić bo kasy na transfery nie mamy.

1

Tylko Real może sobie na to pozwolić, gwiazdy Realu zarabiają mniej niż nasze hity transferowe;p

0

Klub nie placi wynagrodzenia za gre tylko takie firmy. Klub ma zawodnika za friko a firma zgarnia gtuby chajs za transfer i kazdy jest zadowolony.

0

Dla mnie wystarczy jak kupimy jednego Włocha, który gra we Francji i okienko będzie udane.

0

Kurcze jakby nie Umtiti to nasze transfery ubiegłoroczne to tragedia.

1

Mam nadzieję, że będziemy się śmiać z tych wymysłów tranagerowych bo jak tak dalej będziemy kupować średniaków to przez głupotę zarządu będziemy oglądać plwcy Realowi jak oni oglądali nasze.

3

Wszystkie fundacje to jest kradziez w bialych rekawiczkach niestety.

0

Serim czasami nie jest już w Romie?

0

Isco też wypisywał głupoty na Real i podkreślał, że jest antymadrytystą a jak zamachali mu kontraktem koło oczu to zapomniał o tym hehe

4

Żeby nie było jak z Alejandro Grimaldo kupujemy obrońce a nie gorszego oddajemy prawie za friko takie mamy pomysły.

0

Dobre i 8 mln jak nasze Janusze biznesu wytargują.

2

Neyowi poszukali kumpla bo Alves odszedł. Jak przyjdzie za darmo i będzie miał niski kontrakt to nie ma tragedii. Arda, Rafinha, możliwe, że Denis, Gomess i Rakieta puki coś jest warty. Więc nie będzie takiego tłoku w pomocy. A Veratti to całkiem inny profil pomocnika a niżeli Brazylijczyk.

4

Ale też wydajemy najwięcej na pensje. A ponoć każdy zawodnik tak kocha Barce

0

Za taką cenę powinni go wykupić bez dyskusji. Rudu i Masche młodsi nie będą. Po jego transferze mielibyśmy na stoperze Pikeja, Umtitiego i dwóch zmienników. Stoper byłby zabezpieczny na pare lat.

2

Jak go nie kpimy za te grosze to zarząd powinien stuknąć się w łeb z całej pety.

2

Gomes to był wynalazek trenera a że udało się jego zachciankę spełnić to nie wina ewentualnie mógł lepiej się targować ale nikt nam nie spuści ceny niestety bo mamy taka łatkę, że lubimy przepłacać to każdy z nas doi jak się da.

0

I jeszcze Pikej

0

Jak Arda by grał w pomkcy. Priorytetem jest topowy pomocnik a nie napastnik. Paco da rade, ale martwię się o naszą pomoc, która jest fatalna.

0

A naiwniacy się łudzili ;p

0

Minus gra obronna.

0

Wątpię, żeby miał tak małą klauzule BvB nie jest tak głupia i nauczyła się, że Monachium podkupuje jej zawodników i raczej takich małych klauzul nie zapisują.

0

Z 20 może wyciągniemy, Real pewnie by opchnąl go za 25 hehe

0

Raczej za 50-60 nie wierze żeby BVB puściła go za drobne, szczególnie, że podobno Milan podpytuje o niego.

1

Nie mieliśmy nic do powiedzenia przez kontuzję Thiago nie rozegrał określonej ilości spotkań i jego klauzula drastycznie zmalała i to wykorzystali Niemcy.

0

A reszta transferów naszych to raczej nie mistrzostwo świata.

0

My też nie lepsj jesteśmy i popatrz na nasze ostatnie transfery. A w dodatku nie potrafimy sprzedawać.

0

I miejmy nadzieję, że to się zmieni. Patrz rykoszet po strzale kasemiro i brama. A my pewnie chcielibyśmy wejść z piłką do bramki niestety.

0

Za cholerę bym nie przypuszczał, że Maxwell ma tyle trofeów.

0

Oj już nie tak zawsze czasem sa i piąci hehe

2

A może odkupić Grimaldo? Enrique zawziął się na chłopaka i musieliśmy go pożegnać, natomiast nowy trener może w końcu da szanse młodym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?