masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Druga strona medalu jest taka, że jesteśmy zakładnikiem Leosia. tyle bulimy na jego utrzymanie (Neya i Suareza też), że teraz cyrki z namawianiem zawodników żeby zrobili "pierwszy krok do transferu" musimy robić bo kasy na transfery nie mamy.
1
Tylko Real może sobie na to pozwolić, gwiazdy Realu zarabiają mniej niż nasze hity transferowe;p
0
Klub nie placi wynagrodzenia za gre tylko takie firmy. Klub ma zawodnika za friko a firma zgarnia gtuby chajs za transfer i kazdy jest zadowolony.
0
Dla mnie wystarczy jak kupimy jednego Włocha, który gra we Francji i okienko będzie udane.
0
Kurcze jakby nie Umtiti to nasze transfery ubiegłoroczne to tragedia.
1
Mam nadzieję, że będziemy się śmiać z tych wymysłów tranagerowych bo jak tak dalej będziemy kupować średniaków to przez głupotę zarządu będziemy oglądać plwcy Realowi jak oni oglądali nasze.
3
Wszystkie fundacje to jest kradziez w bialych rekawiczkach niestety.
0
Serim czasami nie jest już w Romie?
0
Isco też wypisywał głupoty na Real i podkreślał, że jest antymadrytystą a jak zamachali mu kontraktem koło oczu to zapomniał o tym hehe
4
Żeby nie było jak z Alejandro Grimaldo kupujemy obrońce a nie gorszego oddajemy prawie za friko takie mamy pomysły.
0
Dobre i 8 mln jak nasze Janusze biznesu wytargują.
2
Neyowi poszukali kumpla bo Alves odszedł. Jak przyjdzie za darmo i będzie miał niski kontrakt to nie ma tragedii. Arda, Rafinha, możliwe, że Denis, Gomess i Rakieta puki coś jest warty. Więc nie będzie takiego tłoku w pomocy. A Veratti to całkiem inny profil pomocnika a niżeli Brazylijczyk.
4
Ale też wydajemy najwięcej na pensje. A ponoć każdy zawodnik tak kocha Barce
0
Za taką cenę powinni go wykupić bez dyskusji. Rudu i Masche młodsi nie będą. Po jego transferze mielibyśmy na stoperze Pikeja, Umtitiego i dwóch zmienników. Stoper byłby zabezpieczny na pare lat.
2
Jak go nie kpimy za te grosze to zarząd powinien stuknąć się w łeb z całej pety.
2
Gomes to był wynalazek trenera a że udało się jego zachciankę spełnić to nie wina ewentualnie mógł lepiej się targować ale nikt nam nie spuści ceny niestety bo mamy taka łatkę, że lubimy przepłacać to każdy z nas doi jak się da.
0
I jeszcze Pikej
0
Jak Arda by grał w pomkcy. Priorytetem jest topowy pomocnik a nie napastnik. Paco da rade, ale martwię się o naszą pomoc, która jest fatalna.
0
A naiwniacy się łudzili ;p
0
Minus gra obronna.
0
Wątpię, żeby miał tak małą klauzule BvB nie jest tak głupia i nauczyła się, że Monachium podkupuje jej zawodników i raczej takich małych klauzul nie zapisują.
0
Z 20 może wyciągniemy, Real pewnie by opchnąl go za 25 hehe
0
Raczej za 50-60 nie wierze żeby BVB puściła go za drobne, szczególnie, że podobno Milan podpytuje o niego.
1
Nie mieliśmy nic do powiedzenia przez kontuzję Thiago nie rozegrał określonej ilości spotkań i jego klauzula drastycznie zmalała i to wykorzystali Niemcy.
0
A reszta transferów naszych to raczej nie mistrzostwo świata.
0
My też nie lepsj jesteśmy i popatrz na nasze ostatnie transfery. A w dodatku nie potrafimy sprzedawać.
0
I miejmy nadzieję, że to się zmieni. Patrz rykoszet po strzale kasemiro i brama. A my pewnie chcielibyśmy wejść z piłką do bramki niestety.
0
Za cholerę bym nie przypuszczał, że Maxwell ma tyle trofeów.
0
Oj już nie tak zawsze czasem sa i piąci hehe
2
A może odkupić Grimaldo? Enrique zawziął się na chłopaka i musieliśmy go pożegnać, natomiast nowy trener może w końcu da szanse młodym.