5

To teraz każdy będzie czekał na PSG w LM. Będzie się działo jeśli dojdzie do tego meczu.

1

I trochę mniejszę wypłatę będzie brał.

0

Niby tak ale też trzeba pzapamiętać nego symulki, kiepską skuteczność i mprezy urodzinowe siostry przez, które opuszczał mecze. Jak nie teraz to za rok by odszedł. Bo nie stać nas na danie mu takiej podwyżki jak Messiemu a pewnie o to poszło.

1

Piniondz rządzi Panie kolego. Jak z bidy się wyrwał to chce się nachapać ile się da. Brazylijczycy i Afrykanie już tak mają.

0

150 mln +Veratti jqk nie to klazula. Za ten hajs kupić Dembele albo Alexisa Sancheza i nqwet sportowo zyskqmy a i pewnie ich wypłaty razem wzięte zmieściĺy by się w wypĺacie Neya.

0

Jak by był Veratti u nas to lepiej Sanchez niech wraca albo kupić Dembele. Bo Cutinho to ardziej profile. To pod Inieste pasuje niż skrzydłlwego jakim jest Ney

0

Zawsze można ale wątpie by arab się zgodził.

1

Sanchez to nie głupi pomysł. Tani bo ko trakt się kończy i zostałi by dużo kasy na pomocnika albo i dwuch. A drugą opcją powinien być Dembele i też na klasowego pomocnika by wystarczyło.

0

Podatek Psg bedzie płacić.

1

Jeśli c; to vetatti i 150mln za tą kasę kupunemy Dembele i nawet zyskamy sportowo.

11

Messi za darmo nie gra więc nie popadajmy ze skranności w skrajność

0

Za rok klauzula wzrośnie do 250mln

4

Tylko żeby nasz wspaniały zarząd nie sprzedał go taniej niż klauzula.

0

Żebyś sie nie zdziwił, że nakiś naiwniak się znajdzje i kupi Bejla za duży chajs.

0

Jak Veratti to lepiej do niego Dembele dokupić albo Dybale.

2

Ja to chyba pamiętam jako pierwszą gwiazdę Barcy Ronaldo tego prawdziwego.

0

Ale Lukas jest kumplem Neya i ma zostać hehe

0

Verattego nie oddadzą to dla araba była by rysa na chonorze.

0

W Madrycie takie klauzule właśnie mają i nie ma strachu, że jakies Araby wykupią im gwiazdę bez ich zgody.

0

Jak mamy taki zapis to niech płaci 150mln i doda Verattiego to możemy gadać.

3

Ci Brazylijczycy to jednak dobrzy ludzie, którzy dbają o rodzinę, Ney chce przenieść się do PSG żeby mu ojciec z głodu nie umarł. I w dodatku zarobi trochę więcej ojro dla rodziny jak niejaki Thiago Silva hehe

0

Ale jak Barca bedzie miaĺa jaja to każe zapłacić klauzule a jak nie to nara.

2

Jak robinio po przyjściu do City mówił, że zawsze marzył żeby grać w Chelsea hehe

0

Podobno tego podatku już nie ma więc możesz się mylić ;p

0

Real to jednak ma negocjatorów z górnej półki. Byle grajek dostaje klauzule 300 mln a u nas Nej ma tylko 220.

0

Henrique też chyba taki był.

0

I na każdy mecz ma bilet za friko hehe

0

Umtiti też się udał ;p

2

W Madrycie to już szampany pomału chłodzą a jak okienko transferowe skończymy z takimi hitami to już pomału mogą je otwierać. Oby ten scenariusz z naszymi wynalazkami się nie sprawdził.

0

Bo nasi chcieli na raty płacić. A Perez drobnymi sypnął od razu i chłop poszedł do białych. Isco też chciał do Barcy tylko Barca jakoś go nie chciała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?