masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
To teraz każdy będzie czekał na PSG w LM. Będzie się działo jeśli dojdzie do tego meczu.
1
I trochę mniejszę wypłatę będzie brał.
0
Niby tak ale też trzeba pzapamiętać nego symulki, kiepską skuteczność i mprezy urodzinowe siostry przez, które opuszczał mecze. Jak nie teraz to za rok by odszedł. Bo nie stać nas na danie mu takiej podwyżki jak Messiemu a pewnie o to poszło.
1
Piniondz rządzi Panie kolego. Jak z bidy się wyrwał to chce się nachapać ile się da. Brazylijczycy i Afrykanie już tak mają.
0
150 mln +Veratti jqk nie to klazula. Za ten hajs kupić Dembele albo Alexisa Sancheza i nqwet sportowo zyskqmy a i pewnie ich wypłaty razem wzięte zmieściĺy by się w wypĺacie Neya.
0
Jak by był Veratti u nas to lepiej Sanchez niech wraca albo kupić Dembele. Bo Cutinho to ardziej profile. To pod Inieste pasuje niż skrzydłlwego jakim jest Ney
0
Zawsze można ale wątpie by arab się zgodził.
1
Sanchez to nie głupi pomysł. Tani bo ko trakt się kończy i zostałi by dużo kasy na pomocnika albo i dwuch. A drugą opcją powinien być Dembele i też na klasowego pomocnika by wystarczyło.
0
Podatek Psg bedzie płacić.
1
Jeśli c; to vetatti i 150mln za tą kasę kupunemy Dembele i nawet zyskamy sportowo.
11
Messi za darmo nie gra więc nie popadajmy ze skranności w skrajność
0
Za rok klauzula wzrośnie do 250mln
4
Tylko żeby nasz wspaniały zarząd nie sprzedał go taniej niż klauzula.
0
Żebyś sie nie zdziwił, że nakiś naiwniak się znajdzje i kupi Bejla za duży chajs.
0
Jak Veratti to lepiej do niego Dembele dokupić albo Dybale.
2
Ja to chyba pamiętam jako pierwszą gwiazdę Barcy Ronaldo tego prawdziwego.
0
Ale Lukas jest kumplem Neya i ma zostać hehe
0
Verattego nie oddadzą to dla araba była by rysa na chonorze.
0
W Madrycie takie klauzule właśnie mają i nie ma strachu, że jakies Araby wykupią im gwiazdę bez ich zgody.
0
Jak mamy taki zapis to niech płaci 150mln i doda Verattiego to możemy gadać.
3
Ci Brazylijczycy to jednak dobrzy ludzie, którzy dbają o rodzinę, Ney chce przenieść się do PSG żeby mu ojciec z głodu nie umarł. I w dodatku zarobi trochę więcej ojro dla rodziny jak niejaki Thiago Silva hehe
0
Ale jak Barca bedzie miaĺa jaja to każe zapłacić klauzule a jak nie to nara.
2
Jak robinio po przyjściu do City mówił, że zawsze marzył żeby grać w Chelsea hehe
0
Podobno tego podatku już nie ma więc możesz się mylić ;p
0
Real to jednak ma negocjatorów z górnej półki. Byle grajek dostaje klauzule 300 mln a u nas Nej ma tylko 220.
0
Henrique też chyba taki był.
0
I na każdy mecz ma bilet za friko hehe
0
Umtiti też się udał ;p
2
W Madrycie to już szampany pomału chłodzą a jak okienko transferowe skończymy z takimi hitami to już pomału mogą je otwierać. Oby ten scenariusz z naszymi wynalazkami się nie sprawdził.
0
Bo nasi chcieli na raty płacić. A Perez drobnymi sypnął od razu i chłop poszedł do białych. Isco też chciał do Barcy tylko Barca jakoś go nie chciała.