1

Nie mamy w tym roku ataku Messi rozgrywa, Suarez kopie się po czole, Ney kopie w Paryżu a jego następca połamany. Delofeu to powinien w Barcy B grać a Paco w pierwszym składzie napewno gorzej od Suareza i Delofeu by nie zagrał.

1

Messi rozgrywa bo pomocy nie mamy. Co stego że będzie grał na ataku jak nikt mu piły nie potrafi zagrać. Po odejściu generała nie mamy zawodnika, który by przejął pałeczkę po nim. Czasami Iniesta ma przebłyski ale my potrzebujemy prawdziwego rozgrywającego a nie Gomezów czy Rakiticiów.

23

Jakim trzeba być poje... żeby brać udział w gwałcie? Normalnie nie mam pytań, tyle gość kasy ma, że stać go przecież na każdą kurtyzanę.

0

Ja nie wiem my chcemy wydać dużo kasy na Greizmana a tu w promocji Alexis Sanchez. Messi gra i tak w głębi pola więc kasowy skrzydłowy by nie wadził.

1

A słyszeliście o takim typie jak Alexis Sanchez? Też mu się konczy kontrakt a poza tym gość zostawia serducho na boisku.

0

Nasz zarząd to nie ma pojęcia o negocjacjach największe wypłaty dają, przepłacają za transfery a później śmieszną klauzulę ustalają, żeby dokońca się skompromitować.

2

Na Isco szkoda było kasy lepiej było kupić gwiazdę Douglasa hehe

0

Raczej sobie tam nie pogra bo Holandia zostaje w domu.

11

Gość jest słabszy od Stegena a zadobry na ławę. Ciekawe kiedy będzie chciał odejść bo Niemca nie wygryzie a na sam puchar króla raczej go nie zadowoli.

0

Może i racja ale Ney sam się wykupił a nie myśmy go sprzedali. Prawdopodobnie jakby klauzuli nie było w Hiszpanii to by został u nas.

2

To samo miałem pisać. I w dodatku jest jeszcze Marlon

0

Miejmy nadzieję

0

Na weselu Messiego Ney mówił że chce odejść tylko nasi frajerzy zamiast kupić Dembele i Coutinho na początku okna to czekali, aż Brazylijczyk odejdzie. Później każdy chciał jak najwięcej od nas bo wiadomo że mamy kasę i brak skrzydła.

0

To akurat, że nie rozegrał tylu minut żeby jego klauzula nie spadła to była wina kontuzji i trenera. Więc akurat w tej sprawie nasz '' '' '' "kochany" zarząd nie dał ciała.

0

Z Thiago nic nie mogliśmy zrobić Niemcy wpłacili klauzulę i po ptakach.

0

Za dwa trzy lata może dołączy na stałe do pierwszej drużyny.

0

Trochę długa ta umowa i jakby podzielić kasę na te 30 lat to szału nie ma. Bartek wszystko sprzeda a później będzie się chwalił, że dług zredukował.

0

Co się porobiło z najlepszym napastnikiem świata nie mam pytać, teraz to w top 5 się nie mieści niestety ;/

1

Rakieta, Suarez do zmiany za nich Semedo i Denis

3

Nic mu nie zrobią gość ma za dużo siana.

2

Oprócz kasy następny plus tego transferu, że Arab nie puści go do Realu.

0

-6pkt................

0

Jeszcze federacja odjęła by nam dodatkowo 3pkt tak dla przykładu i uzbiera łódź by się 6pkt

0

Raczej sam odszedł

0

Akurat brak Bellerina wyszedł nam na dobre

0

Piłki pompować może też nosić bidony, ręcznik.Turana może by też dali do tej ronoty jakiś minimalny pożytek wówczas by z nich był.

0

Według mnie to Francja, Brazylia, Niemcy, Chiszpania

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

JAkby Iniesta odszedł to mielibyśmy najgorszą pomoc z topowych drużyn. Andrzej bes formy i tak jest lepszy niż nasze geniusze środka pola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?