masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja go nie skreślam tylko stwierdzam fakty. Za rok musi coś pokazać bo zostanie Bejlem Barcelony.
4
Ogólnie większość piłkarzy odchodząc z Dortmundu zapomina jak grać w piłkę chyba tylko Lewy się odnalazł we większym klubie.
0
No wtedy i czy czasem za Ryjka nie przegraliśmy majstra a mieliśmy dużą przewagę?
0
Ja się pytam gdzie są wszyscy znawcy, którzy krzyczeli że liga jest nasza w 99%? Ja powtarzam do dawna, że nie takie przewagi się traciło więc wszystko jest możliwe. Ale miejmy nadzieję na niedzielny remis a z Chelsea wygraną. A później trzeba liczyć na odnalezienie zgubionej formy.
0
Coś czuję, że zostaje sopcast po rusku bo nie można znaleźć działającego streema po polsku
18
Chyba w stanie nieużywanym bo ławę cały czas grzeje.
2
Ja bym aż takim optymistą nie był ale 70% dał bo z tymi 99% to przesada.
4
Ja mam wrażenie że tutaj większe oczekiwanie jest na mecz Realu z PSG niż naszego z Chelsea. Paranoja co was obchodzi ten dwumecz? Jedni i drudzy naszej sympatii nie mają to wszystko jedno kto odpadnie.
0
Po bramce Coutinho powinien Pikej zejść bo już awans był w kieszeni.
1
Żadna ewentualnie max trzy mecze
0
Możliwe że to będzie w następnym sezonie niestety.
7
Raczej Munir nie przedłuży kontraktu bo po co? I tak u nas nie zagra a jako wolny zawodnik będzie mógł wynegocjować lepszy kontrakt w przyszłym klubie.
0
Ta jasne a Thiago to Pep wcale nam nie podkupił tylko myśmy go wypchneli z klubu.
0
Niby fakt ale czy Arab go puści?
8
Z tym grajkiem Realu to trochę poleciałeś. W tym sezonie napewno nie gra lepiej od Semedo. A poza tym ciężko chłopakowi złapać formę jak prawie nie gra. Na początku sezonu to bardzo dobrze się prezentował
14
Prawdziwy Kanadyjczyk z krwi i kości hehe
0
Za hajs ze sprzedaży będzie można opłacić trzy tygodnie grania Messiego. Normalnie aż w głowie się nie mieści jak wysoką pensję ma nasza gwiazda.
1
Chyba nie do końca bo jak Inter nie będzie grał w LM to nie muszą kupić Rafinhy
4
Przez jego wzrost przegrywał wiele główek ale nigdy nie zapomnimy jak skasował lorda hehe
0
Tyle kasy siedzące na ławce i pobierając tyg w takiej ilości to nie przejdzie
0
Fajnie że przyjdzie za tą kwotę (bo teraz jak by nie klauzula spokojnie 150mln trzeba by było dać) . Problem jest jeden kto sądzie na ławie, albo odejdzie z klubu? Bo będziemy mieć przesyt w ataku. Jako następca Suareza jednak za stary jest. Chyba że gryzoń w lecie odejdzie w co wątpię.
0
Ja tam chciałem Real Madryt dostać ale niestety dostaliśmy ich filie.
3
I dalej przez za wysokie kontrakty nie możemy sprzedać zawodników.
0
Sergi Palencia jako 3 PO na bank wystarczy. Bo nie ma szans, żeby Roberto grał w pomocy puki mamy obecnego trenera.
0
Trochę by im brakło na jego pensję hehe
1
W Barcelonie B jest zamiennik na PO. Szkoda inwestować tam kasę bo Sergio R. i tak nie będzie grał w pomocy, chyba że jakieś końcówki spotkań.
0
Tylko kogo? Bo mi się tylko Ozil nasuwa. Ale on chce wysoki kontrakt i nie pracuje w defensywie.
1
Każdy się nauczył że Barca nie sprzedaje tylko wypożycza hehe
4
Sprzedać ok tylko po co kupować? Pomocników by nam wystarczyło i dzięki temu może kantera by dostała szansę.
0
Najmłodszy a zarazem najlepszy atak świata. Miejmy nadzieję, że Dembele odbuduje formę z BvB bo inaczej taka kasa pujdzie w błoto.