masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak się trener zmieni to przydał by się nam a to szkoda żeby chłopak marnował sobie karierę na ławie.
0
Można krytykować Komara a nawet porównać go do Balotelliego, umiejętności to on ma i kopyto ma, tylko we łbie sieczkę
19
Czepiają się biednego Ramosa on tyko gościowi złamał nos a przecież mógł zabić ;p
1
Niby czepiamy się gryzonia ale ostatnio to Cou jest najgorszy w ataku.
0
Może się czepiam ale Roberto przy pierwszym golu mógł jednak lepiej się zachować.
13
Wyciągnąć jak najwięcej za niego i zapomnieć. Niestety ale jak przychodził do nas to miałem wielkie nadzieje, że będzie grał na miarę Barcy. A jak jest to każdy widzi.
1
Szerze tu powinien być remis bo nie zasłużyliśmy na wygraną.....
2
Taa.... a Roberto nie gubi krycia? I w dodatku zostawia u siebie autostradę, a jak już zdąży wrócić to i tak broni gorzej od Semedo.
0
A mogliśmy powalczyć o innego Francuza, który wylądował w Paryżu...
0
Ciekawe jak zagramy VW środku pewnie Bussi, Arthurem i Rakieta. Tylko kto na atak? Cou, Gryzoń i.... kto?
0
Na treningach coś tam pewnie kopie w piłe.
0
Kurde ja już zapomniałem, że chłop u nas gra...
6
I ciężko mu odebrać piłkę prawie jak Xaviemu
2
Gość jest chyba najlepszym obecnie bramkarzem, który w bramie wyprawia cuda. A beton niemiecki sadza go na ławie bo musi grać kolo za nazwisko w pierwszym składzie.
0
Czarna Perła chyba kontuzji nie ma....
0
Nie porównuj aż tak tych dwóch panów Figo był naszym kapitanem i poszedł do Realu więc trochę różnica jest.
18
Najbardziej szkoda że akurat przed Realem wypadł najlepszy zawodnik. Teraz niby weiększe szansę nadal mamy od prześcieradeł ale z Messi człowiek byłby spokojniejszy.
33
Jak Semedo wyląduje na ławie kosztem Roberto to trener tylko potwierdzi tym, że im szybciej odejdzie tym lepiej.
1
Jak chłopaki chcą pograć to taki Liverpool, City, może nawet Arsenal by był lepszą opcją niż Barca z tym trenerem bez zmian. Rok temu ok można było zjeżdżać pierwszy garnitur bo nie było kim postraszyć z ławki. Teraz mamy najsilniejszą ławę od kiedy pamiętam a i tak nasz geniusz nie korzysta z niej.
0
Szkoda, że nikt nie chce Waldka. Może jak by Barca dopłaciła to ktoś by go wziął hehe
10
Taa... jak gość miał piłkę przy nodze to człowiek prawie palpitacji serca dostawał.
39
Najpierw niech Waldka wykopią i dopiero wtedy niech kupują młodych graczy bo teraz to pewnie i tak by zgnił na ławie.
0
Tylko czy nasz trener zostanie na kolejny sezon? Miejmy nadzieję że nie.
1
Wtedy Dembele sprzedaż...
2
Jak by poszli na wymianę Ney za Komara to podejrzewam, że wyszło by to nam na dobre nawet jak mielibyśmy dopłacić. Ale takie rzeczy tylko w bajkach można spotkać. Arab nikogo nie wypuści z Paryża jak już tam trafił...
0
Z tym trenerem i tak by grał pierwszy skład. Mamy najsilniejszą ławę od lat i z tego Jola bo nasz trenejro jest antyrezerwowy.
0
No może 15-toma
0
No nie tyko jest czasem jeszcze się przewróci ;p
42
Jeszcze przed Barcą B dałbym VIDALA
10
Przecież Messi też do paki miał iść za przekręty podatkowe.