22

Pewnie niestety tylko na gadaniu się skończy i dalej będzie grała żelazna jedynastka.

0

Jakby nie chciał to by odwołał się do klauzuli jak to było z Neymarem

1

Ostatnim kapitanem z prawdziwego zdarzenia był Tarzan a później to stopniowo coraz mniej charyzmatyczni kapitanowie nam się trafiali.

0

Czaisz takiego stopera jak Verma? Coś trener pomylił i wystawił go na boku obrony.

0

Stawiam, że ich nie ma już to nieraz potwierdzał niestety.

4

Ta a na kogo miał zagłosować jak nie na swojego ?? Jakby LE dalej był z nami to by na niego zagłosował proste.

0

A ja na pierwszą zmianę wstaję po 4 ale Barcelony oglądania nigdy nie odpuściłem.

1

Mnie normalnie krew zalewała jak zawalał akcje a nasz Iworyjczyk siedział na ławie.

19

Do R10, Czarnej Perły, Henrego czy nawet Neya trochę mu brakuje. Ale trzymam kciuki za niego żeby w końcu się rozkręcił.

0

Od araba nie można się wykupić.

0

Już nie przesadzaj a gdzie jest nowy Rakitić, który prowadzi piłkę jak Messi?

5

Pewnie będzie jak z Miną czy Marlonem. Kupiony po taniości i sprzedany z zyskiem. Jak nawet nie odpali to mała strata.

0

Rczej nie, bo my nie licząc arabów płacimy najwięcej.

3

Według mnie Fifa powinna wprowadzić obowiązkowe klauzule i po problemie. Chcesz zawodnika płacisz ją i z dyni.

1

Chyba jednak za 4 mieliśmy go. I chcieliśmy te drobne na raty płacić więc sprzedali go do Realu. Zamiast niego dostaliśmy legendarnego prawego obrońcę z Brazylii

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Messi na fałszywą 9, Maicon na lewe Komar na prawe skrzydło a Gryzoń z tą formą to ława. Tak bym ustawił nasz atak. A na prawą obronę dał Semedo, bo w końcu musi się chłop rozkręcić.

44

Mówcie co chcecie ale gość miał instynkt i wykończenie akcji jak napastnik z górnej półki.

2

W tej Hiszpanii to jaja większe niż w Polsce.

4

To jak Robinho na prezentacji w City mówił, że zawsze chciał grać w Chelsea hehe

4

Śmiech na sali jakby dali Pogbie te 20mln. My i tak dajemy zawysokie kontrakty. Później nie dziwota, że nikogo nie możemy sprzedać jak grajek wymaga takiej samej pensji w nowym klubie jak u nas. Mówcie co chcecie ale Real Madryt mi imponuje swoimi niskimi wydatkami na pensje zawodników

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Jeszcze bym tu Denisa dopisał stara się chłopak ale po pierwsze: Rafinha jest lepszy a po drugie młodsi i nie gorsi pukają z Barcy B.

0

Żeby tylko nie skończył jak Bojan

4

Trudno kogoś mniej cenić niż naszą Portugalską gwiazdę

0

Jak mamy go sprzedać to minimum 40 milionów brać w innym wypadku wypożyczyć do jakiegoś średniaka w La Lidze i niech się ogrywa. Z gościa może wyrosnąć topowy obrońca tylko potrzeba cierpliwości.

4

To już lepiej niech Roberto broni efekty podobne by były, tylko nie trzeba go kupować.

1

Tylko,że Portugalczyk trochę większe ma pobory.

0

Nie odpali bo tyle on już miał szans, że głowa mała. Mam nadzieję, że w tym sezonie nie wyjdzie nawet na końcówki ponieważ trzeba ogrywać młodzież. Mam nadzieję, że nasza portugalska gwiazda nie skończy jak Duglas czyli będzie siedział u nas do końca kontraktu bo nikt mu takiej saksy nie da jak my dajemy

2

Arab go nie sprzeda będzie tam gnił, aż przestanie być piłkarzem z topu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?