masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Pewnie niestety tylko na gadaniu się skończy i dalej będzie grała żelazna jedynastka.
0
Jakby nie chciał to by odwołał się do klauzuli jak to było z Neymarem
1
Ostatnim kapitanem z prawdziwego zdarzenia był Tarzan a później to stopniowo coraz mniej charyzmatyczni kapitanowie nam się trafiali.
0
Czaisz takiego stopera jak Verma? Coś trener pomylił i wystawił go na boku obrony.
0
Stawiam, że ich nie ma już to nieraz potwierdzał niestety.
4
Ta a na kogo miał zagłosować jak nie na swojego ?? Jakby LE dalej był z nami to by na niego zagłosował proste.
0
A ja na pierwszą zmianę wstaję po 4 ale Barcelony oglądania nigdy nie odpuściłem.
1
Mnie normalnie krew zalewała jak zawalał akcje a nasz Iworyjczyk siedział na ławie.
19
Do R10, Czarnej Perły, Henrego czy nawet Neya trochę mu brakuje. Ale trzymam kciuki za niego żeby w końcu się rozkręcił.
0
Od araba nie można się wykupić.
0
Już nie przesadzaj a gdzie jest nowy Rakitić, który prowadzi piłkę jak Messi?
5
Pewnie będzie jak z Miną czy Marlonem. Kupiony po taniości i sprzedany z zyskiem. Jak nawet nie odpali to mała strata.
0
Rczej nie, bo my nie licząc arabów płacimy najwięcej.
3
Według mnie Fifa powinna wprowadzić obowiązkowe klauzule i po problemie. Chcesz zawodnika płacisz ją i z dyni.
1
Chyba jednak za 4 mieliśmy go. I chcieliśmy te drobne na raty płacić więc sprzedali go do Realu. Zamiast niego dostaliśmy legendarnego prawego obrońcę z Brazylii
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Messi na fałszywą 9, Maicon na lewe Komar na prawe skrzydło a Gryzoń z tą formą to ława. Tak bym ustawił nasz atak. A na prawą obronę dał Semedo, bo w końcu musi się chłop rozkręcić.
44
Mówcie co chcecie ale gość miał instynkt i wykończenie akcji jak napastnik z górnej półki.
2
W tej Hiszpanii to jaja większe niż w Polsce.
4
To jak Robinho na prezentacji w City mówił, że zawsze chciał grać w Chelsea hehe
4
Śmiech na sali jakby dali Pogbie te 20mln. My i tak dajemy zawysokie kontrakty. Później nie dziwota, że nikogo nie możemy sprzedać jak grajek wymaga takiej samej pensji w nowym klubie jak u nas. Mówcie co chcecie ale Real Madryt mi imponuje swoimi niskimi wydatkami na pensje zawodników
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Jeszcze bym tu Denisa dopisał stara się chłopak ale po pierwsze: Rafinha jest lepszy a po drugie młodsi i nie gorsi pukają z Barcy B.
0
Żeby tylko nie skończył jak Bojan
4
Trudno kogoś mniej cenić niż naszą Portugalską gwiazdę
0
Jak mamy go sprzedać to minimum 40 milionów brać w innym wypadku wypożyczyć do jakiegoś średniaka w La Lidze i niech się ogrywa. Z gościa może wyrosnąć topowy obrońca tylko potrzeba cierpliwości.
4
To już lepiej niech Roberto broni efekty podobne by były, tylko nie trzeba go kupować.
1
Tylko,że Portugalczyk trochę większe ma pobory.
0
Nie odpali bo tyle on już miał szans, że głowa mała. Mam nadzieję, że w tym sezonie nie wyjdzie nawet na końcówki ponieważ trzeba ogrywać młodzież. Mam nadzieję, że nasza portugalska gwiazda nie skończy jak Duglas czyli będzie siedział u nas do końca kontraktu bo nikt mu takiej saksy nie da jak my dajemy
2
Arab go nie sprzeda będzie tam gnił, aż przestanie być piłkarzem z topu.