masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Gość ma pecha, że Cou gra na skrzydle a nie w pomocy. Jak by "następca Iniesty" grał w pomocy to Malcom byłby pierwszy do wejścia w ataku. A tak to jest drugi i prawie nie wącha murawy.
1
Kolega chyba nie czai ironii
5
Prędzej jest Benzemą Barcelony, nie ważne jak gra ważne, że ma taśmy na Waldka hehe
4
Powinniśmy dać sobie radę bez kupna jakiejś zapchajdziury. Nie ma sensu kupować jakiegoś grajka na pół roku więc lepiej dać szansę młodym z Barcy B
1
Chciałbym przeczytać o dylemacie Waldka czy Rakietę posadzić na ławie z taką formą jaką prezentuje.
3
Fajnie by było ale Waldek prędzej sprzeda stadion niż Rakietę hehe
1
Albo ruski sopcast
0
Lepiej nie bo jeszcze odpadlibyśmy w 1/8. Niestety ale szanse mielibyśmy 50/50%, no może 60% dla nas.
4
Ale Girona jakoś chciała pozbyć się tego atutu dobrowolnie więc co ma do tego Real? A może przypomnieli sobie historie i pomyśleli że Franko nadal żyje.
1
Jak byśmy mieli normalnego trenera to Rakieta by był brany jako zamiennik pod uwagę. Ale u Waldka to nawet ze złamaną nogą będzie grał nasz wice mistrz świata.
1
Łazienki mają nowe teraz pewnie murawę będą wymieniać albo oświetlenie :p
2
I na telegazecie obczajało się wyniki meczów hehe
0
Urodzili się nawet w niej hehe
0
Tylko że Alba nadrabia szybkością i zdąży zablokować albo odebrać piłkę.
1
Dwóch czarnych się łatwo dogada hehe
2
Ja bardziej liczę na to, że zmienimy trenera i wtedy może coś zdziałamy. Z naszym obecnym trenerem to wejść wejdziemy na mistrzostwa tylko jako pierwsi z nich wrócimy.
13
A niech kupuje jak go młodzi wygryzą ze składu to sobie pogra we własnym klubie i będzie miał pewność, że trener go nie posadzi na ławie hehe
0
To raczej nie problem bo przy tym wyszkoleniu technicznym jak teraz mamy to obiema nogami podać trzeba umieć, a poza tym stoper raczej nie dośrodkowuje.
0
Jak nie kupują de Ligta to powinni dać szansę zawodnikom z Barcy B w innym wypadku dadzą sygnał naszej młodzieży, żeby uciekali z Barcy bo nikt na nich nie postawi.
2
Tarzan chyba też był prawonożny i jakiś z Pikejem dał radę zrobić najlepszą parę stoperów Barcy od lat.
1
To powinno być jak w Skandynawii mandat procentowo adekwatny do twoich przychodów. Co to dla niego powinien dostać więcej o jedno "0"
0
Wystarczy zmienić trenera i role się odwrócą.
0
Niestety nasz trener boi się stawiać na młodych u nas tylko marnuje się chłop. Ciekawe jakby trafił do nas pakiet z Ajaxu to też by zgnił na ławie?
1
Bo z Roberto to obrońca jak z Marselo lepiej spisuje się w pomocy nuż u siebie.
0
To po co ugadywał się z trenerem, że ma zawsze grać? Teraz niech cierpi hehe
5
Z tym Gomesem to przesadziłeś....
4
Chyba jednak R10 lepiej panował nad piłką, ale każdy ma swoje zdanie.
0
Już prędzej bym chciał żeby Roberto odszedł, bo niestety ale Hiszpan powinien grać w pomocy bo na obronie to zna się tak jak Marcelo
0
No na trybuny albo ławkę bo nasz trener woli zawodników 30+
8
Jak nie weźmie się za siebie trzeba jak najwięcej wyciągnąć za niego i sprzedać. Kopyto, technikę, szybkość ma jak Balotelli ale pusty łeb niestety też.