3

Gość ma pecha, że Cou gra na skrzydle a nie w pomocy. Jak by "następca Iniesty" grał w pomocy to Malcom byłby pierwszy do wejścia w ataku. A tak to jest drugi i prawie nie wącha murawy.

1

Kolega chyba nie czai ironii

5

Prędzej jest Benzemą Barcelony, nie ważne jak gra ważne, że ma taśmy na Waldka hehe

4

Powinniśmy dać sobie radę bez kupna jakiejś zapchajdziury. Nie ma sensu kupować jakiegoś grajka na pół roku więc lepiej dać szansę młodym z Barcy B

1

Chciałbym przeczytać o dylemacie Waldka czy Rakietę posadzić na ławie z taką formą jaką prezentuje.

3

Fajnie by było ale Waldek prędzej sprzeda stadion niż Rakietę hehe

1

Albo ruski sopcast

0

Lepiej nie bo jeszcze odpadlibyśmy w 1/8. Niestety ale szanse mielibyśmy 50/50%, no może 60% dla nas.

4

Ale Girona jakoś chciała pozbyć się tego atutu dobrowolnie więc co ma do tego Real? A może przypomnieli sobie historie i pomyśleli że Franko nadal żyje.

1

Jak byśmy mieli normalnego trenera to Rakieta by był brany jako zamiennik pod uwagę. Ale u Waldka to nawet ze złamaną nogą będzie grał nasz wice mistrz świata.

1

Łazienki mają nowe teraz pewnie murawę będą wymieniać albo oświetlenie :p

2

I na telegazecie obczajało się wyniki meczów hehe

0

Urodzili się nawet w niej hehe

0

Tylko że Alba nadrabia szybkością i zdąży zablokować albo odebrać piłkę.

1

Dwóch czarnych się łatwo dogada hehe

2

Ja bardziej liczę na to, że zmienimy trenera i wtedy może coś zdziałamy. Z naszym obecnym trenerem to wejść wejdziemy na mistrzostwa tylko jako pierwsi z nich wrócimy.

13


A niech kupuje jak go młodzi wygryzą ze składu to sobie pogra we własnym klubie i będzie miał pewność, że trener go nie posadzi na ławie hehe

0

To raczej nie problem bo przy tym wyszkoleniu technicznym jak teraz mamy to obiema nogami podać trzeba umieć, a poza tym stoper raczej nie dośrodkowuje.

0

Jak nie kupują de Ligta to powinni dać szansę zawodnikom z Barcy B w innym wypadku dadzą sygnał naszej młodzieży, żeby uciekali z Barcy bo nikt na nich nie postawi.

2

Tarzan chyba też był prawonożny i jakiś z Pikejem dał radę zrobić najlepszą parę stoperów Barcy od lat.

1

To powinno być jak w Skandynawii mandat procentowo adekwatny do twoich przychodów. Co to dla niego powinien dostać więcej o jedno "0"

0

Wystarczy zmienić trenera i role się odwrócą.

0

Niestety nasz trener boi się stawiać na młodych u nas tylko marnuje się chłop. Ciekawe jakby trafił do nas pakiet z Ajaxu to też by zgnił na ławie?

1

Bo z Roberto to obrońca jak z Marselo lepiej spisuje się w pomocy nuż u siebie.

0

To po co ugadywał się z trenerem, że ma zawsze grać? Teraz niech cierpi hehe

5

Z tym Gomesem to przesadziłeś....

4

Chyba jednak R10 lepiej panował nad piłką, ale każdy ma swoje zdanie.

0

Już prędzej bym chciał żeby Roberto odszedł, bo niestety ale Hiszpan powinien grać w pomocy bo na obronie to zna się tak jak Marcelo

0

No na trybuny albo ławkę bo nasz trener woli zawodników 30+

8

Jak nie weźmie się za siebie trzeba jak najwięcej wyciągnąć za niego i sprzedać. Kopyto, technikę, szybkość ma jak Balotelli ale pusty łeb niestety też.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?