0

No niby tak ale jednak wydać tyle kasy na gościa, który pogra 3 lata a później znowu będziemy szukać napastnika.

0

Pewnie też trener naciska na ten transfer bo on jest gwarancją na teraz. A Waldek nie patrzy w przyszłość tylko na teraz. Pokazał to gdy chciał Williama zamiast Malcoma.

2

No skromny na maxa jakieś parodie filmu robi grając na nosie kibicom. A jak zrobił już film poszedł jeść przy jednym stole z Messi i CR.

4

Większość to ok zgoda ale nie przesadzajmy, że Cou ma kiepską technikę. Technikę ma bardzo dobrą tyko nic z niej nie wychodzi.

1

Niestety do pomocy nie nadaje się bo nie pracuje w odbiorze (nawet Komar zaczął się wracać). Miał być następcą Iniesty a zrobili z niego następcę Neya i to mu nie wyszło na dobre.

1

Co wy macie z tymi stoperami? Przecież na tej pozycji nie jest ważna prawa czy lewa noga. Tarzan z Pikejem jakoś razem grali i byli najlepszą parą stoperów w tamtym okresie.

1

Mam nadzieję że Filmowiec jest tylko zasłoną dymną i Barca pracuje nad sprowadzeniem Jovicia.

0

Pewnie na kasetach VHS oglądał xp

0

No co racja to racja, tylko każdy klub gorzej traktuje zawodników wypożyczonych niż swoich.

0

Mi się niestety wydaje że ofszem odpali tyko w innym klubie. Bo cały sezon zawodnik za tyle hajsu żeby szukał formy to przegięcie. Niestety ale trzeba odzyskać kasę zainwestowaną w niego i się ładnie rozstać.

7

Niestety ale Cou teraz to niestety jest gorszy niż Iniesta bez formy. Podejrzewam że jeszcze lekko po połowie mógłby grać Andres w Barcy. Siły nie te ale magii się nie traci tak łatwo.

9

A ja myślę że będzie siedział w PSG tak długo jak Katar będzie interesował się piłką. Raczej nikt go z rąk szejka nie wykupi.

3

Jak im takie coś odwalił to raczej już by go nie chcieli.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

Wiesz gość ma ambicje i w większości klubów grał by w pierwszym składzie. Może i dobrze mu w Barcy ale szkoda chłopa bo jest za dobry na sam puchar króla.

0

Chyba nie zatrudnią nikogo znanego, bo z tego co kiedyś obiło mi się o uszy to tam trener i zawodnicy grają za free. Nawet opłacali sobie przelot i hotel.

37

Biały Brazylijczyk który ma równo pod sufitem przypadek?

1

Normalnie tragedia nie wiem kto to wymyślił ale prawdopodobnie ta osoba nie czytała statutu klubu odnośnie wzoru koszulek. Mam nadzieję że ta profsnacja nie przejdzie.

1

Real tylko chce podbić cenę bo już młodego stopera kupili.

1

No właśnie klanów nam tu nie potrzeba. Rok temu mógł przyjść teraz to mam nadzieję, że zostanie w Madrycie.

1

Pierwsza moja myśl po przeczytaniu nagłówka to: no ku... drbil xp

0

Trochę dużo tych groszy jednak kosztował xp

1

Jak by kosztował o 100mln mniej pewnie gnił by na ławie od dawna.

0

Teraz kupić i zostawić na rok u nich i git.

0

Ewentualnie kupić go teraz z opcją pozostawienia go w Ajaxie na następny sezon.

0

No to trudno się mówi. Jeśli będzie chciał odejść to psg niech płaci klauzulę i git. Ale wątpię w odejście Big Sama.

7

Ten nius był na hiszpański prima aprilis.

4

Tylko żeby mu nie dawali żadnej podwyżki bo i tak zarabia za pół drużyny. Niby kocha tak Barce to podpisze i tak.

0

Jestem za ich zemstą niech płacą klauzulę i gitara hehe. Akurat to bajki na resorach jakby miał klauzulę z 200 mln to bym uwierzył a tak to nawet dobrze byśmy na tym wyszli.

0

A tam Ney też był prawonożny a grał na lewej stronie xp

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?