1

Zostaje Wenger z niczego coś zrobił w Arsenalu to i u nas dał by radę.

0

Nawet Wenger byłby lepszy od Gargamela. W Arsenalu potrafił zrobić coś z niczego. U nas z takimi zawodnikami napreno by lepiej poukładał drużynę niż nasz wirtuoz.

3

Jeszcze z dwa lata Gargamel u nas posiedzi i będziemy w dupie jak Real albo i głębiej.

3

Nam i za 260 Arab go nie sprzeda.

0

Najważniejsze jest pożegnanie Gargamela, jednak prawdopodobnie będziemy się nadal z nim męczyć.

0

Bo na prawej obrobie jest przeciętny i nic więcej.

0

No niby tak tylko przychodzi de Jong i młodzi ze szkółki. Pomoc Bussi, Rakieta, de Jong, Roberto, Vidal, Alena, młody Puig, Arthur i jak by się trener zmienił to jeszcze Cou. Więc jest bardzo ciasno w pomocy.

0

Wszystko git tylko Roberto za słaby jest na pomoc.

0

Ja bym wolał sprzedać Roberto. Zostawia sredycho na boisku i jest wychowankiem ale niestety zawysokie progi. Lecz przede wszystkim trzeba pozbyć się Gargamela.

0

Chyba 50+ nie widziałeś po ile chodzą młodzi zdolni zawodnicy?

0

Drugi Raul....

0

Realny to Wenger tylko raczej nikt w Barcy by o nim nie pomyślał. Gość z niczego potrafił coś zrobić, pomimo że co sezon sprzedawano jego najlepszych graczy.

17

Za dwóch tyle nie dostaniemy xp

12

Jeden jak i drugi zapowiadał się na zawodnika conajmniej jak Roberto ale rzeczywistość zweryfikowała potencjał chłopaków.

4

Jeśli Gargamel zostanie z nsmi na dłużej to będzie prawdopodobne. Widać jak on buduje zespół chciał by zawodników około trzydziestki a nie młodych. On myśli o tym sezonie a co będzie za parę lat ma gdzieś. Śmieszne może to jest ale ja bym chciał Wengera z takim składem pokazał by jak się ofensywie gra.

7

Ja jednak mam cichą nadzieję, że po finale Pucharu Króla Gargamel zrobi nam niespodziankę i poda się do dymisji.

0

Co było by lepsze: transfer de Ligta czy zwolnienie Gargamela?

0

No jeszcze żeby hajs się zgadzał.

0

No właśnie Madryt oba kluby z Madrytu dały ciała w tym sezonie.

9

Właśnie ligę wygraliśmy bo Madryt całkowicie dał ciała. W tej lidze uważany za pomyłkę Tata Martino zdobył chyba więcej pkt w lidze. Wygraliśmy tą ligę dzięki Messiemu i frajerstwa Madrytu.

43

No to w następnym sezonie czeka nas powtórka z rozrywki. Chyba że Madryt się oczota i wtedy nawet ligi nie wygramy...

1

Arda chyba w pace jest jak się nie mylę więc nikt go nam nie podkupi hehe

4

Jak to co przecież on jest od conajmniej dwóch sezonów cieniem samego siebie.

3

Dlatego mecz jest wcześniej żeby nie usnąć hehe

5

Dobrze że ten sezon się kończy, jesteśmy świadkami najgorzej wyglądającej Barcy od lat. A mamy potencjał ogromny tylko trzeba trenera co przedstawi to towarzystwo wzajemnej adoracji.

0

Tak kibice w Hiszpanii dają do zrozumienia, że chcą zwolnić trenera.

3

Może jak mu kibice podziękują chusteczkami to jednak przypomni sobie że to nie Bilbao i sam odejdzie zachowując resztę reputacji.

30

Mam nadzieję że kibice podziękują mu białymi chusteczkami...

14

Miejmy nadzieję, że to będzie jego ostatni mecz w roli trenera Barcelony.

2

I Figo był kapitanem i najlepszym zawodnikiem w drużynie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?