masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zostaje Wenger z niczego coś zrobił w Arsenalu to i u nas dał by radę.
0
Nawet Wenger byłby lepszy od Gargamela. W Arsenalu potrafił zrobić coś z niczego. U nas z takimi zawodnikami napreno by lepiej poukładał drużynę niż nasz wirtuoz.
3
Jeszcze z dwa lata Gargamel u nas posiedzi i będziemy w dupie jak Real albo i głębiej.
3
Nam i za 260 Arab go nie sprzeda.
0
Najważniejsze jest pożegnanie Gargamela, jednak prawdopodobnie będziemy się nadal z nim męczyć.
0
Bo na prawej obrobie jest przeciętny i nic więcej.
0
No niby tak tylko przychodzi de Jong i młodzi ze szkółki. Pomoc Bussi, Rakieta, de Jong, Roberto, Vidal, Alena, młody Puig, Arthur i jak by się trener zmienił to jeszcze Cou. Więc jest bardzo ciasno w pomocy.
0
Wszystko git tylko Roberto za słaby jest na pomoc.
0
Ja bym wolał sprzedać Roberto. Zostawia sredycho na boisku i jest wychowankiem ale niestety zawysokie progi. Lecz przede wszystkim trzeba pozbyć się Gargamela.
0
Chyba 50+ nie widziałeś po ile chodzą młodzi zdolni zawodnicy?
0
Drugi Raul....
0
Realny to Wenger tylko raczej nikt w Barcy by o nim nie pomyślał. Gość z niczego potrafił coś zrobić, pomimo że co sezon sprzedawano jego najlepszych graczy.
17
Za dwóch tyle nie dostaniemy xp
12
Jeden jak i drugi zapowiadał się na zawodnika conajmniej jak Roberto ale rzeczywistość zweryfikowała potencjał chłopaków.
4
Jeśli Gargamel zostanie z nsmi na dłużej to będzie prawdopodobne. Widać jak on buduje zespół chciał by zawodników około trzydziestki a nie młodych. On myśli o tym sezonie a co będzie za parę lat ma gdzieś. Śmieszne może to jest ale ja bym chciał Wengera z takim składem pokazał by jak się ofensywie gra.
7
Ja jednak mam cichą nadzieję, że po finale Pucharu Króla Gargamel zrobi nam niespodziankę i poda się do dymisji.
0
Co było by lepsze: transfer de Ligta czy zwolnienie Gargamela?
0
No jeszcze żeby hajs się zgadzał.
0
No właśnie Madryt oba kluby z Madrytu dały ciała w tym sezonie.
9
Właśnie ligę wygraliśmy bo Madryt całkowicie dał ciała. W tej lidze uważany za pomyłkę Tata Martino zdobył chyba więcej pkt w lidze. Wygraliśmy tą ligę dzięki Messiemu i frajerstwa Madrytu.
43
No to w następnym sezonie czeka nas powtórka z rozrywki. Chyba że Madryt się oczota i wtedy nawet ligi nie wygramy...
1
Arda chyba w pace jest jak się nie mylę więc nikt go nam nie podkupi hehe
4
Jak to co przecież on jest od conajmniej dwóch sezonów cieniem samego siebie.
3
Dlatego mecz jest wcześniej żeby nie usnąć hehe
5
Dobrze że ten sezon się kończy, jesteśmy świadkami najgorzej wyglądającej Barcy od lat. A mamy potencjał ogromny tylko trzeba trenera co przedstawi to towarzystwo wzajemnej adoracji.
0
Tak kibice w Hiszpanii dają do zrozumienia, że chcą zwolnić trenera.
3
Może jak mu kibice podziękują chusteczkami to jednak przypomni sobie że to nie Bilbao i sam odejdzie zachowując resztę reputacji.
30
Mam nadzieję że kibice podziękują mu białymi chusteczkami...
14
Miejmy nadzieję, że to będzie jego ostatni mecz w roli trenera Barcelony.
2
I Figo był kapitanem i najlepszym zawodnikiem w drużynie.