masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Głupi przepis, chyba logiczne jest z, że klub najpierw orientuje się czy zawodnik chce przejść do nich a dopiero później ugaduje się z jego klubem.
0
@VamosGirl może i szkielet tylko trochę kiepski niestety. Bussi już najlepszą wersję ma za sobą niestety teraz to jest regres.
0
@pawel_was no uważaj bo Messi da sprzedać swojego najlepszego kumpla. A i sam Suarez musiał by chcieć odejść a to raczej nie możliwe.
1
@Shasta teraz nikt nie kocha klubu taka prawda każdy gra dla pieniędzy i tyle. Skończyła się era romantyków teraz hajs ma się zgadzać.
2
@Pablo14 a kim był Filmowiec zanim trafił do Madrytu? Co jak co ale Atletico ma nosa do napastników.
0
@kamapl85 bo trenerem jest Waldek który najlepiej chciałby samych zawodników przed trzydziestką.
8
@icon3520 jak już teraz chce taką kasę albo i większą niż Pikej to co by chciał za parę lat? Nie możemy sobie pozwolić na tak wysokie wypłaty. Patrz Real wydaje o wiele mniej od nas a i tak przychodzą do nich zawodnicy.
1
@Mroziu raczej nie bardzo, z tego co kojarzę to klub dostaje mały % od wartości koszuli.
5
130 plus dwóch to chyba o rezerwowych chodzi. Jeśli się zgodzimy na taki interes to będziemy frajerami na maxa.
0
No i potwierdziło się że Gryzoń to karnych nie powinien wykonywać.
0
@karolaskarol Ney ze swoim zachowaniem, pazernością i kontuzjami nie jest wart nawet 150 mln. Jak byśmy dali za niego te 220 mln albo Cou z wielką dopłatą znowu bylibyśmy wtajerami okresu transferowego. (bo frajerami roku staliśmy się po Liverpoolu)
0
@szymonsko1 większość by tak zrobiła ale nie Waldek z Marią.
5
Szkoda że odchodzi, jednak trzeba go zrozumieć chce chłop grać regularnie a przy Marku to nierealne.
1
@moronw no jak nie mamy Waldek tam pomocnikiem przecież gra
0
@MarioVeB! Z Arthurem się zgodzę ale jeśli chodzi o Komara to kupili go w akcie desperacji żeby zatuszować dziurę po Neymarze, a de Jonga kupili żeby socio nie wywieźli Bartka na taczkach, bo każdy widzi jaką mamy karykaturę pomocy. Znając życie i tak będzie grał Bussi z Rakietą...
6
@Terminatorexi12 bo Bartek przytakuje Waldkowi, który chce w drużynie samych trzydziesto letnich drwali.
0
@culesjasiules czym sprzeda Malcoma za 30 mln? xp
0
@osa91 hehe jak to jest korzyść to lepiej nie korzystamy już z transferów.
0
@barteq nie miał operacji w kstarze był się leczyć na terapii komórkami macierzystymi.
2
@Coutinho007 to będzie jego sezon xp
1
Odpyscili najlepszego Japończyka to teraz kupią sobie dwóch innych xp
7
@DeAGie hehe stary Alves pewnie jeszcze pokazał by naszym wirtuozom jak się gra na prawej obrobie.
0
@Skila_nie_kupisz mi się wydaje, że przyjdzie albo jeden albo drugi. Na obu kasy na wypłaty nie wystarczy bo i teraz ledwo zamykamy budżet.
0
@Przemson niby racja ale de Jong też dostał za dużo na start. Co by nie mówić ale Real jakoś kupuje i nie daje takich kosmicznych pensji jak my.
4
@CatalanVeBFCB hehe niezły żart z tą Argentyną. Oni to mają takie szansę na wygranie CA jak my Euro.
0
@Granto niby tak ale teraz Ney to jest kot w worku może odpalić jeszcze raz albo będzie połamany jak Komar. Tak źle i tak nie dobrze.
3
Ten to był udanym bramkarzem jak miał piłkę przy nodze można było palpitacji dostać xp
2
Jak człowiek pomyśli jaka mocna była Argentyna 10-15 lat temu to teraz to tragedia. Teraz pewnie z nami by przegrali masakra.
20
150 baniek za Komara to sprzedawać z pocałowaniem ręki. Jednak to raczej wymysł pismaków.
1
Hehe chyba peset a nie euro. Arab cwany jest niby ględzi że komu nie pasuje może odejść tylko zapomniał powiedzieć, że będzie tworzył ceny zapirowe.