0

Głupi przepis, chyba logiczne jest z, że klub najpierw orientuje się czy zawodnik chce przejść do nich a dopiero później ugaduje się z jego klubem.

0

@VamosGirl może i szkielet tylko trochę kiepski niestety. Bussi już najlepszą wersję ma za sobą niestety teraz to jest regres.

0

@pawel_was no uważaj bo Messi da sprzedać swojego najlepszego kumpla. A i sam Suarez musiał by chcieć odejść a to raczej nie możliwe.

1

@Shasta teraz nikt nie kocha klubu taka prawda każdy gra dla pieniędzy i tyle. Skończyła się era romantyków teraz hajs ma się zgadzać.

2

@Pablo14 a kim był Filmowiec zanim trafił do Madrytu? Co jak co ale Atletico ma nosa do napastników.

0

@kamapl85 bo trenerem jest Waldek który najlepiej chciałby samych zawodników przed trzydziestką.

8

@icon3520 jak już teraz chce taką kasę albo i większą niż Pikej to co by chciał za parę lat? Nie możemy sobie pozwolić na tak wysokie wypłaty. Patrz Real wydaje o wiele mniej od nas a i tak przychodzą do nich zawodnicy.

1

@Mroziu raczej nie bardzo, z tego co kojarzę to klub dostaje mały % od wartości koszuli.

5

130 plus dwóch to chyba o rezerwowych chodzi. Jeśli się zgodzimy na taki interes to będziemy frajerami na maxa.

0

No i potwierdziło się że Gryzoń to karnych nie powinien wykonywać.

0

@karolaskarol Ney ze swoim zachowaniem, pazernością i kontuzjami nie jest wart nawet 150 mln. Jak byśmy dali za niego te 220 mln albo Cou z wielką dopłatą znowu bylibyśmy wtajerami okresu transferowego. (bo frajerami roku staliśmy się po Liverpoolu)

0

@szymonsko1 większość by tak zrobiła ale nie Waldek z Marią.

5

Szkoda że odchodzi, jednak trzeba go zrozumieć chce chłop grać regularnie a przy Marku to nierealne.

1

@moronw no jak nie mamy Waldek tam pomocnikiem przecież gra

0

@MarioVeB! Z Arthurem się zgodzę ale jeśli chodzi o Komara to kupili go w akcie desperacji żeby zatuszować dziurę po Neymarze, a de Jonga kupili żeby socio nie wywieźli Bartka na taczkach, bo każdy widzi jaką mamy karykaturę pomocy. Znając życie i tak będzie grał Bussi z Rakietą...

6

@Terminatorexi12 bo Bartek przytakuje Waldkowi, który chce w drużynie samych trzydziesto letnich drwali.

0

@culesjasiules czym sprzeda Malcoma za 30 mln? xp

0

@osa91 hehe jak to jest korzyść to lepiej nie korzystamy już z transferów.

0

@barteq nie miał operacji w kstarze był się leczyć na terapii komórkami macierzystymi.

2

@Coutinho007 to będzie jego sezon xp

1

Odpyscili najlepszego Japończyka to teraz kupią sobie dwóch innych xp

7

@DeAGie hehe stary Alves pewnie jeszcze pokazał by naszym wirtuozom jak się gra na prawej obrobie.

0

@Skila_nie_kupisz mi się wydaje, że przyjdzie albo jeden albo drugi. Na obu kasy na wypłaty nie wystarczy bo i teraz ledwo zamykamy budżet.

0

@Przemson niby racja ale de Jong też dostał za dużo na start. Co by nie mówić ale Real jakoś kupuje i nie daje takich kosmicznych pensji jak my.

4

@CatalanVeBFCB hehe niezły żart z tą Argentyną. Oni to mają takie szansę na wygranie CA jak my Euro.

0

@Granto niby tak ale teraz Ney to jest kot w worku może odpalić jeszcze raz albo będzie połamany jak Komar. Tak źle i tak nie dobrze.

3

Ten to był udanym bramkarzem jak miał piłkę przy nodze można było palpitacji dostać xp

2

Jak człowiek pomyśli jaka mocna była Argentyna 10-15 lat temu to teraz to tragedia. Teraz pewnie z nami by przegrali masakra.

20

150 baniek za Komara to sprzedawać z pocałowaniem ręki. Jednak to raczej wymysł pismaków.

1

Hehe chyba peset a nie euro. Arab cwany jest niby ględzi że komu nie pasuje może odejść tylko zapomniał powiedzieć, że będzie tworzył ceny zapirowe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?