20

El Capotano takiego kogoś nam brakuje co potrafi gwiazdeczki chwycić za twarz i kazać im grać. Najlepszy kapitan i obrońca Barcy w historii.

0

@DlacbpanMessi z tą przewagą to nie bądź taki pewny, Real dalej bez formy ale Simone kopanie Atletico w cztery litery i już tak kiepsko nie będą grać jak ostatnio.

22

W tej Brazylii to zawsze jakieś cuda muszą być jak nie Douglas, Henrique, Kerrison to akcja z Neyem. My to umiemy znaleźć przekręt xp

1

@Arekvip na Ukraińcu straciliśmy tylko 10 mln więc nie przesadzaj.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

@drNo przed nim też zawsze mieli topowych napastników.

0

@Imperius1992 jakimś cudem Atletico ma nosa do napastników

1

@Skila_nie_kupisz stary Iniesta gra lepiej niż cała nasza pomoc. Odkąd odszedł Andrzej to całkiem zgasła nasza najlepsza formacja

3

@tbas za czasów Xaviego i Iniesty to może tak. Ale i tak wolałem pewnego Iworyjczyka, który musiał iść do City. A teraz Bussi to gra tylko za nazwisko od dwóch lat albo i od trzech.

0

@DamianPSV Thiago, Grimaldo jeszcze coś tam grają. No i może madrycki Japoniec coś pokaże.

0

@hanscarstop Thiago i Grimaldo tylko u nas by grali reszta to poziom takiego Getafe czy Betisu.

7

@mielniczas Roberto niech zostanie wybitne może nie gra ale gdzie go rzucisz tam daje radę i nie płacze jak siedzi na ławie. Wypłaty też kosmicznej nie bierze więc taki zawodnik jest potrzebny.

0

@ForcaMilosz do Bussiego gorzej by nie zagrał xp

1

@Wilczeq szczególnie że trenera ma lepszego od mistrza kraju xp

0

Najlepiej niech tylko wykonuje najbezpieczniejsze ćwiczenia bo mógł by się jeszcze połamać i z transferu nici.

0

@martin86 murzyn to jest słowo neutralne więc nie ma podstawy do donosu.

0

@Douglasinho no i rozwiązała się zagadka dlaczego Japońca nie kupiliśmy. Bo mamy Puiga, który ma podobny potencjał i nie żąda pierwszego składu.

0

@zibiku to taki nowy Balotelli xp

1

@Xavinho54 każdy zawodnik to najemnik era romantyków dawno minęła.

1

@GlowixZiom kolego nie doceniasz Waldka on wszystko potrafi spie... hehe

0

@adrian07 no to przynajmniej jego cena wzrośnie. U nas sobie nie pogra ale może ktoś da przyzwoitą kasę za niego.

0

@RobsonPL przecież ich nie stać w dodatku musieli by OC i AC płacić xp

0

@huberto286 chyba jednak nie xp

2

@Bodziostg1991 a jak udowodnisz, że Ney nie kontaktował się przed okienkiem z PSG albo, że my gadaliśmy z Filmowcem?

1

@beret napewno kasa by się znalazła bo to promocja. Lecz nie wiadomo czy to prawda i gdzie by miał grać Duńczyk u nas?

0

@szymonsko1 a szczepionki zabijają xp

0

@ravek niby nie ale lata lecą, przynajmniej wolne dopracować i długie podania więc nie stracił dużo xp ale człowiek chciałby zobaczyć dalej te jego rajdy prawą stroną...

0

@Kuczek bo sam Waldek powinien wylecieć więc woli siedzieć cicho bo wie, że żadna topowa drużyna go nie zatrudni.

1

@nelson25 szkoda że Alvesa nie ma w Juve to by zabrał piłkę i dał by ją Neyowi i Krysia by płakał.

5

@Classik10 to byłby gorszy interes niż wymiana Eto'o za Ibre. Miejmy nadzieję że Bartek aż taki głupi to nie jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?