masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
El Capotano takiego kogoś nam brakuje co potrafi gwiazdeczki chwycić za twarz i kazać im grać. Najlepszy kapitan i obrońca Barcy w historii.
0
@DlacbpanMessi z tą przewagą to nie bądź taki pewny, Real dalej bez formy ale Simone kopanie Atletico w cztery litery i już tak kiepsko nie będą grać jak ostatnio.
22
W tej Brazylii to zawsze jakieś cuda muszą być jak nie Douglas, Henrique, Kerrison to akcja z Neyem. My to umiemy znaleźć przekręt xp
1
@Arekvip na Ukraińcu straciliśmy tylko 10 mln więc nie przesadzaj.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
@drNo przed nim też zawsze mieli topowych napastników.
0
@Imperius1992 jakimś cudem Atletico ma nosa do napastników
1
@Skila_nie_kupisz stary Iniesta gra lepiej niż cała nasza pomoc. Odkąd odszedł Andrzej to całkiem zgasła nasza najlepsza formacja
3
@tbas za czasów Xaviego i Iniesty to może tak. Ale i tak wolałem pewnego Iworyjczyka, który musiał iść do City. A teraz Bussi to gra tylko za nazwisko od dwóch lat albo i od trzech.
0
@DamianPSV Thiago, Grimaldo jeszcze coś tam grają. No i może madrycki Japoniec coś pokaże.
0
@hanscarstop Thiago i Grimaldo tylko u nas by grali reszta to poziom takiego Getafe czy Betisu.
7
@mielniczas Roberto niech zostanie wybitne może nie gra ale gdzie go rzucisz tam daje radę i nie płacze jak siedzi na ławie. Wypłaty też kosmicznej nie bierze więc taki zawodnik jest potrzebny.
0
@ForcaMilosz do Bussiego gorzej by nie zagrał xp
1
@Wilczeq szczególnie że trenera ma lepszego od mistrza kraju xp
0
Najlepiej niech tylko wykonuje najbezpieczniejsze ćwiczenia bo mógł by się jeszcze połamać i z transferu nici.
0
@martin86 murzyn to jest słowo neutralne więc nie ma podstawy do donosu.
0
@Douglasinho no i rozwiązała się zagadka dlaczego Japońca nie kupiliśmy. Bo mamy Puiga, który ma podobny potencjał i nie żąda pierwszego składu.
0
@zibiku to taki nowy Balotelli xp
1
@Xavinho54 każdy zawodnik to najemnik era romantyków dawno minęła.
1
@GlowixZiom kolego nie doceniasz Waldka on wszystko potrafi spie... hehe
0
@adrian07 no to przynajmniej jego cena wzrośnie. U nas sobie nie pogra ale może ktoś da przyzwoitą kasę za niego.
0
@RobsonPL przecież ich nie stać w dodatku musieli by OC i AC płacić xp
0
@huberto286 chyba jednak nie xp
2
@Bodziostg1991 a jak udowodnisz, że Ney nie kontaktował się przed okienkiem z PSG albo, że my gadaliśmy z Filmowcem?
1
@beret napewno kasa by się znalazła bo to promocja. Lecz nie wiadomo czy to prawda i gdzie by miał grać Duńczyk u nas?
0
@szymonsko1 a szczepionki zabijają xp
0
@ravek niby nie ale lata lecą, przynajmniej wolne dopracować i długie podania więc nie stracił dużo xp ale człowiek chciałby zobaczyć dalej te jego rajdy prawą stroną...
0
@Kuczek bo sam Waldek powinien wylecieć więc woli siedzieć cicho bo wie, że żadna topowa drużyna go nie zatrudni.
1
@nelson25 szkoda że Alvesa nie ma w Juve to by zabrał piłkę i dał by ją Neyowi i Krysia by płakał.
5
@Classik10 to byłby gorszy interes niż wymiana Eto'o za Ibre. Miejmy nadzieję że Bartek aż taki głupi to nie jest.