2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

1

To nawet nie jest komedia tylko dramat. Gość był do zwolnienia po Romie. A tu dalej się z nim męczymy,a najgorsze jest to że gość ma poparcie zarządu i niektórych kibiców.

1

@kaamil1910 tak i publicznie mówił że woli być farmerem niż trenerem Barcy

0

@Vhaeraun Wenger albo najlepiej Ten Hag.

0

Oj tam narzekacie przecież wygrała drużyna grająca w birdiwo granatowym trykicie xp

8

@YeastMoss większość zawodników marzy żeby mieć trofea Bojana.

1

Trzy punkty to obowiązek. Miejmy nadzieję że młody poszarpie w ataku i da do myślenia Waldkowi na kogo stawiać w przyszłości.

4

@barteq Ivan ani tyle nie wybiega nam meczu bo jest wolny i zwrotny jak wóz z węglem.

0

@barteq przecież de Jong jest najsilniejszy i najwytrzymalszy. Czas na powrót magii w pomocy jak to było za czasów Xaviego i Iniesty.

0

Jeden z lepszych transferów Barcy od czasu R10. Profesjonalista na 100% i w dodatku kochany przez kibiców naszych jak i Borussii.

1

Suarez to jest fenomen cały mecz kopie się po czole, wszystko psuje a bramkę strzeli.

4

@cyron1 hehe Bussi to był w formie chyba ze trzy lata temu ;p

1

@grizzy10 Bojan też zachwycał więc pożyjemy zobaczymy.

0

@msmsms klop wielokrotnie powtarzał że nudzi go masz styl a Pep wróci trenować młodzików jak coś.

8

Wkońcu światełko w tunelu się pokazuje po odejściu Generała i Bladej Twarzy. Miejmy nadzieję, że z Arthurem przynajmniej w 70% ich zastąpią bo na 100% nie ma co liczyć.

0

@Mat_Cat takie Ejbary czy inne Lewante to nasze rezerwy powinny pyknąć ale niestety co roku gramy gorzej i nawet pierwszy skład się z nimi męczy.

0

@nadachu niektórzy pracują na gragik tak jak ja, jak urlop planujesz miesiąc wcześniej bo ktoś musi wskoczyć na twoje miejsce. Urlopu nie odwołasz bo już twoje miejsce jest obsadzone i nie miał byś co robić.

0

@VenoM jeszcze Czarną Perłe bym wpisał

0

@saszul Ibre, Fabs, Malcom, Mina, Cou wpisami są na wyrost.

6

@DonAndresFCB ogólnie Filmowiec nie pasuje do Barcy jak jak Cou.

0

@SinMistico tylko że Iniesta umiał bronić a Cou to nie bardzo.

0

@Brashearr nie narzekaj tak bardzo Mine jakimś cudem sprzedali za przyzwoitą kasę.

0

Kurde jakby nasi młodzi nadal się rozwijali i nie przepadli jak Bojan i wiele innych naszych młodych gwiazd, to pake mielibyśmy mocną nawet bez transferów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Naker ta teraz każdy umie przeprowadzić transfer jak ma kope siana taka prawda.

11

Gość prawi morały a sam nie pamięta jak mu prawie urwało głowę choć dostał piłką po nogach. Wtedy wywalczył niesłuszne czerwo dla przeciwnika.

0

@RosjaninBut dokładnie już prędzej Fatiego można by porównać do Bojana, który wygryzł Ibrę ze składu.

2

@MacieG jeszcze dolicz pensje to cent transferu to dopiero wyjdzie + dla Brazylijczyka ;p

1

Wszystko przez to że pozbyliśmysię Vermy, teraz klątwa przeszła na Francuzów.

0

@Douglasinho przecież w Polsce lepiej sędziują. Hiszpania to jest paradoks najlepsza liga najgorsze sędziowanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?