masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
To nawet nie jest komedia tylko dramat. Gość był do zwolnienia po Romie. A tu dalej się z nim męczymy,a najgorsze jest to że gość ma poparcie zarządu i niektórych kibiców.
1
@kaamil1910 tak i publicznie mówił że woli być farmerem niż trenerem Barcy
0
@Vhaeraun Wenger albo najlepiej Ten Hag.
0
Oj tam narzekacie przecież wygrała drużyna grająca w birdiwo granatowym trykicie xp
8
@YeastMoss większość zawodników marzy żeby mieć trofea Bojana.
1
Trzy punkty to obowiązek. Miejmy nadzieję że młody poszarpie w ataku i da do myślenia Waldkowi na kogo stawiać w przyszłości.
4
@barteq Ivan ani tyle nie wybiega nam meczu bo jest wolny i zwrotny jak wóz z węglem.
0
@barteq przecież de Jong jest najsilniejszy i najwytrzymalszy. Czas na powrót magii w pomocy jak to było za czasów Xaviego i Iniesty.
0
Jeden z lepszych transferów Barcy od czasu R10. Profesjonalista na 100% i w dodatku kochany przez kibiców naszych jak i Borussii.
1
Suarez to jest fenomen cały mecz kopie się po czole, wszystko psuje a bramkę strzeli.
4
@cyron1 hehe Bussi to był w formie chyba ze trzy lata temu ;p
1
@grizzy10 Bojan też zachwycał więc pożyjemy zobaczymy.
0
@msmsms klop wielokrotnie powtarzał że nudzi go masz styl a Pep wróci trenować młodzików jak coś.
8
Wkońcu światełko w tunelu się pokazuje po odejściu Generała i Bladej Twarzy. Miejmy nadzieję, że z Arthurem przynajmniej w 70% ich zastąpią bo na 100% nie ma co liczyć.
0
@Mat_Cat takie Ejbary czy inne Lewante to nasze rezerwy powinny pyknąć ale niestety co roku gramy gorzej i nawet pierwszy skład się z nimi męczy.
0
@nadachu niektórzy pracują na gragik tak jak ja, jak urlop planujesz miesiąc wcześniej bo ktoś musi wskoczyć na twoje miejsce. Urlopu nie odwołasz bo już twoje miejsce jest obsadzone i nie miał byś co robić.
0
@VenoM jeszcze Czarną Perłe bym wpisał
0
@saszul Ibre, Fabs, Malcom, Mina, Cou wpisami są na wyrost.
6
@DonAndresFCB ogólnie Filmowiec nie pasuje do Barcy jak jak Cou.
0
@SinMistico tylko że Iniesta umiał bronić a Cou to nie bardzo.
0
@Brashearr nie narzekaj tak bardzo Mine jakimś cudem sprzedali za przyzwoitą kasę.
0
Kurde jakby nasi młodzi nadal się rozwijali i nie przepadli jak Bojan i wiele innych naszych młodych gwiazd, to pake mielibyśmy mocną nawet bez transferów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Naker ta teraz każdy umie przeprowadzić transfer jak ma kope siana taka prawda.
11
Gość prawi morały a sam nie pamięta jak mu prawie urwało głowę choć dostał piłką po nogach. Wtedy wywalczył niesłuszne czerwo dla przeciwnika.
0
@RosjaninBut dokładnie już prędzej Fatiego można by porównać do Bojana, który wygryzł Ibrę ze składu.
2
@MacieG jeszcze dolicz pensje to cent transferu to dopiero wyjdzie + dla Brazylijczyka ;p
1
Wszystko przez to że pozbyliśmysię Vermy, teraz klątwa przeszła na Francuzów.
0
@Douglasinho przecież w Polsce lepiej sędziują. Hiszpania to jest paradoks najlepsza liga najgorsze sędziowanie.