masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Boro79 jest napisane że światowej klasy więc raczej nie chodzi o tego średniaka z Walencji xD
0
@ArcziArtt czy po?
0
@Jasko227 my też od lat jesteśmy najsłabsi więc się równa wszystko
0
@daro22 przynajmniej majstera zdobył a prawd nim to do pucharów ledwo się łapali i oklep od nas i Realu zbierali straszny. A teraz jednak czasem się postawią.
14
Niech filmowca dadzą na atak bo na skrzydle to wiele nie pokazuje. A jak słyszę za jaką kwotę chcą kupić tego przeciętniaka z Valencji to głowa boli. Już jedną gwiazdę kupiliśmy od nich i wiadomo jak Andre grał u nas.
9
@daro22 to się dziw dalej, on ma taką pozycję u nich jak u nas miał Pep. Przed erą Simone byli średniakami.
1
@Riguelme mi tam jednak pewnego napastnika bardziej szkoda, który przeszedł do Borussii za drobne.
1
@Uukasz_93 może Komar wreście opuści szpital na dobre i zacznie grać dłużej już miesiąc hehe
0
Hehe ostatnie zdanie rozwaliło system. Przecież my nie umiemy zarabiać na zawodnikach xp
0
@Borneo to po co on przychodził do nas jak na skrzydło się nie nadaje a za napastnikiem to Messi gra, którego filmowiec przecież nie wygryzie.
5
@Barca_Big_Moment szkoda że go wtedy nie wykupili, nie musielibyśmy się męczyć pół sezonu z Waldkiem
2
Te wszystkie plotki dotyczą Barcy B ?
0
@KamQiX Za Pepa też traciliśmy dużo goli ale przeważnie strzeliliśmy ich o dwa więcej niż przeciwnik ;p
0
@slayer na pół roku nikt nie przyjdzie
0
@ramon59 nikt inny nie zgodził się nas trenować więc trzeba poczekać i sądzić Setiena po sezonie (choć moim zdaniem i tak gorzej niż z Waldkiem nie będzie)
0
@bananbarca Popatrz na nasz skład a Neapolu?
0
@denis9401 Może na pół sezonu nikt by się nie pisał... Nasze mózgi z zarządu zwolnili trenera nie mając żadnej sensownej opcji w zanadrzu, kogo by nie pytali to odmawiał...
0
No Bartek to ma zapłon, gość zobaczył że cos jest nie tak po derbach hehe. Większość kibiców już chciała odejścia Waldka po Liverpoolu... A Nasz trener też jest bardzo zdziwiony, że go wylali.
2
Mario veb pewnie płacze bo jego idol przestał nas męczyć
6
Hehe Mario veb pewnie płacze
1
@Marjando i Fabs nie zagra w Chelsea ;p
1
Może młody [powinien poczekać, bo jak naprawdę Waldka zwolnią to nowy trener może dać mu więcej szans na grę. Ale z drugiej strony jeśli u Niemców będzie miał pierwszy skład to dobra opcja na półtora roku.
0
@baby_face_killer na Bilbao również
0
@Avada KedavraKedavra to już tyle razy było tu tłumaczone, że chyba każdy powinien to wiedzieć.
17
Jeśli dzięki odpadnięciu z pucharu króla abdula uwolnimy się od Waldka to będzie jak wygrana. Już po Romie nie powinien być w Barcelonie.
1
@xavi890 lepsze klepanie niż to co teraz mamy...
1
@onlyoneking Pep też grał z Xavim Puyolem i Iniestą a jakoś każdy go słuchał.
0
@Borneo nie szczęścia tyko wykończenia akcji. Jak się ma tyle setek to trzeba strzelać. W LM z taką skutecznością nie mamy czego szukać.
5
Hehe Rakieta już może się pakować jak Generał zostałby trenerem. Waldek jest zakochany w drwalach ale miejmy nadzieję że ta era się kończy.
20
Jak dadzą za Semedo 40+ to sprzedać z pocałowałem ręki.