0

@Boro79 jest napisane że światowej klasy więc raczej nie chodzi o tego średniaka z Walencji xD

0

@ArcziArtt czy po?

0

@Jasko227 my też od lat jesteśmy najsłabsi więc się równa wszystko

0

@daro22 przynajmniej majstera zdobył a prawd nim to do pucharów ledwo się łapali i oklep od nas i Realu zbierali straszny. A teraz jednak czasem się postawią.

14

Niech filmowca dadzą na atak bo na skrzydle to wiele nie pokazuje. A jak słyszę za jaką kwotę chcą kupić tego przeciętniaka z Valencji to głowa boli. Już jedną gwiazdę kupiliśmy od nich i wiadomo jak Andre grał u nas.

9

@daro22 to się dziw dalej, on ma taką pozycję u nich jak u nas miał Pep. Przed erą Simone byli średniakami.

1

@Riguelme mi tam jednak pewnego napastnika bardziej szkoda, który przeszedł do Borussii za drobne.

1

@Uukasz_93 może Komar wreście opuści szpital na dobre i zacznie grać dłużej już miesiąc hehe

0

Hehe ostatnie zdanie rozwaliło system. Przecież my nie umiemy zarabiać na zawodnikach xp

0

@Borneo to po co on przychodził do nas jak na skrzydło się nie nadaje a za napastnikiem to Messi gra, którego filmowiec przecież nie wygryzie.

5

@Barca_Big_Moment szkoda że go wtedy nie wykupili, nie musielibyśmy się męczyć pół sezonu z Waldkiem

2

Te wszystkie plotki dotyczą Barcy B ?

0

@KamQiX Za Pepa też traciliśmy dużo goli ale przeważnie strzeliliśmy ich o dwa więcej niż przeciwnik ;p

0

@slayer na pół roku nikt nie przyjdzie

0

@ramon59 nikt inny nie zgodził się nas trenować więc trzeba poczekać i sądzić Setiena po sezonie (choć moim zdaniem i tak gorzej niż z Waldkiem nie będzie)

0

@bananbarca Popatrz na nasz skład a Neapolu?

0

@denis9401 Może na pół sezonu nikt by się nie pisał... Nasze mózgi z zarządu zwolnili trenera nie mając żadnej sensownej opcji w zanadrzu, kogo by nie pytali to odmawiał...

0

No Bartek to ma zapłon, gość zobaczył że cos jest nie tak po derbach hehe. Większość kibiców już chciała odejścia Waldka po Liverpoolu... A Nasz trener też jest bardzo zdziwiony, że go wylali.

2

Mario veb pewnie płacze bo jego idol przestał nas męczyć

6

Hehe Mario veb pewnie płacze

1

@Marjando i Fabs nie zagra w Chelsea ;p

1

Może młody [powinien poczekać, bo jak naprawdę Waldka zwolnią to nowy trener może dać mu więcej szans na grę. Ale z drugiej strony jeśli u Niemców będzie miał pierwszy skład to dobra opcja na półtora roku.

0

@baby_face_killer na Bilbao również

0

@Avada KedavraKedavra to już tyle razy było tu tłumaczone, że chyba każdy powinien to wiedzieć.

17

Jeśli dzięki odpadnięciu z pucharu króla abdula uwolnimy się od Waldka to będzie jak wygrana. Już po Romie nie powinien być w Barcelonie.

1

@xavi890 lepsze klepanie niż to co teraz mamy...

1

@onlyoneking Pep też grał z Xavim Puyolem i Iniestą a jakoś każdy go słuchał.

0

@Borneo nie szczęścia tyko wykończenia akcji. Jak się ma tyle setek to trzeba strzelać. W LM z taką skutecznością nie mamy czego szukać.

5

Hehe Rakieta już może się pakować jak Generał zostałby trenerem. Waldek jest zakochany w drwalach ale miejmy nadzieję że ta era się kończy.

20

Jak dadzą za Semedo 40+ to sprzedać z pocałowałem ręki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?