masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@PieN i miejmy nadzieję że czeka nas mała czystka w składzie bo z wypalonym składem dużo nie wygramy.
1
@kolagadawid Vidal emerytura, Arthur kontuzje i zachowanie Brazylijczyka więc już tak fajnie jest a de Jong też zaczyna przystosować się do formy kolegów. Zadziwiające jest to jak przy naszym kochanym trenerze wszystkie gwiazdy gasną...
1
@Warzy941 no z tym składem bym się kłócił, Roberto nie nadaje się do pomocy a Rakieta to biega jakby nie mogły. Tyko De Jong daje radę. Vidal powinien grać od początku a i może jeszcze Alena.
0
Bo Pikej motywuje się zawsze na Real a z ogórkami to już robi głupie błędy.
0
@Divus Panie jak tarzan odszedł to straciliśmy najlepszego kapitana dekady. Później Xavi i Iniesta. Szczerze to teraz nie ma prawdziwego kapitana (nawet Andres nim nie był), przecież jak nie idzie kapitan powinien motywować kolegów a u nas Leo tylko spuszcza głowę i jest ok.
1
@bartek00717 no bez przesady jak by grał u siebie pewnie byśmy wygrali.
0
@robsons23 to może Mario był tym znawcą?
0
@Skowa Cou nikt nie sprzedał
1
@Divus wszystko ok ale Leo to szanuj.
6
@maroon dla mnie to i samobuj może być byle trzy punkty zostały u nas.
3
@PsychoFan hehe no co chcesz nasz ekspert też nieźle kucza i nawet czasem mimika mu się zmienia xp
0
@monsterrize Roberto właśnie z Realem dobrze gra więc jego obstawiam na PO, w dodatku Semedo dopiero po kontuzji jest.
3
@dafik85 to jest nierealne ale trzeba zrobić czystkę jak Pep zrobił, stara gwardia powinna zrobić miejsce młodym.
3
Już myślałem, że chłop odpalił na dobre a tu zjazd formy i kontuzja. Miejmy nadzieję że weźmie się za siebie bo potencjał to ma duży.
4
Tyle lat temu Alves odszedł a nadal byłby lepszy niż nasi PO. Tragedia, że nie możemy załatać dziury ponim przez tyle lat. Jak odejdzie Alba to będzie powtórka z rozrywki tylko, że na lewej stronie.
0
@oZinho tylko że Krystyna swoje wygrał a Ney nie bardzo,ewentualne dorównuje mu turlaniem xp
0
@SergioTomas albo i trzynastu
0
@Avada Kedavra może Kluivert da radę i tak pracuje w klubie to tylko korki sobie dobierze i git.
2
@Rompul ja bym chciał Chelsea. Atak mają ok obrona dziurawa dla nas w sam raz przeciwnik.
1
@noface to gubienie się raczej jest spowodowane tym, że chłop nie gra tylko kisi się na ławie. (no może gra w PS'a albo Fife z Dembele xp)
0
@El dominatore i jeszcze młody nie gra tylko kisi się na ławie albo na trybunach. Pikej już pomału kończy karierę a my zamiast ogrywać młodego marnujemy go.
2
@constantine16 i jeszcze wszedł w mecz bez gry. Jestem zdziwiony że daliśmy radę chłopaki z głębokich rezerw wyszli wkońcu i nawet zgranie było ok.
2
@Midast wszystko ok tyko Roberto do pomocy się nie nadaje.
0
@Mroziu niech jeszcze wytrzyma ten sezon bo może wkońcu jakiegoś dobrego trenera będziemy mieć
0
@FeloRPS ja myślę że będzie remis. Inter gra o awans a my o pietruszkę.
3
@lukas10 dobrze będzie jak wymęczymy 2-1 więc nie rozpędzajmy się z tym optymizmem zbytnio.
0
@maroon A od Jovicia przypadkiem "nasz" Paco nie miał lepszych statystyk?
0
@bdoss może jak Katalonia otrzyma niepodległość rozegrają ten mecz? Wtedy nie powinno być żadnych zamieszek.
0
@FDJ i za podwójną cenę a nie za takie śmieszne pieniądze.
6
@sebo939 akurat Alba jest pod formą więc różnicy nie widać.