1

Pamiętny gol Iniesty przeciw Chelsea


9

Priorytetem powinien być kontrakt dla ter Stegena a następnie odzyskać jak najwięcej kasy z Cou i Komara. Ewentualnie później pomyśleć co z Filmowcem.

1

@panczo jeszcze dolicz Filmowca i Komara. Bo jeden nie jest skrzydłowym ani 9 tylko gra na pozycji Messiego a drugi więcej gra na PS niż na stadionie.

0

@dafik85 lepszego nie znajdziesz bo mamy Messiego.

9

@dafik85 tylko już by nie było to samo, wiek i słaba forma robi swoje.

0

Dać Filmowca i 40 baniek to by było dobre. Albo Cou i 70 baniek? Ale pewnie Arab chce tylko kasę.

0

@Gall jedna jaskółka wiosny nie czyni, podałeś wyjątek od reguły.

2

My to mamy specjalistów od transferów, ostatni udany transfer to chyba Suarez hehe a oprócz niego każdy gra poniżej pokładanej w nim nadzieji.

0

@przemas1977 jakaś ta twoja rodzinna nawiedzona jest. Sam dzwoniłem żeby się popytać co i jak. To powiedziano mi że lepiej nie przychodzić do przychodni a oni online napiszą L4

0

@przemas1977 teraz to L4 przez tel wypisują to dziwne, że Ci nie dali.

1

@PaCo nawet trzech

0

Aż człowieka skręca jak sobie pomyśli, że stary Iniesta byłby naszym najlepszym pomocnikiem... Bartek powinien dostać medal za perfekcyjne zniszczenie najlepszej pomocy świata.

1

@sokot jakim cudem niby jak koło tylko siedzi w chacie i i na PS ciśnie.

6

@MarioVeB! W czym on jest lepszy od Nelsona? Firpo też był kozakiem a u nas jest fatalny.

1

Jak sprzedamy Nelsona to kto będzie grał na PO? Bo akurat jest deficyt dobrych zawodników na tej pozycji.

1

@kel co do Cou to każdy się nim podniecał. Popełniliśmy błąd kupując nie tego Francuza bo podobno z Mbappe gadałyśmy zanim poszedł do PSG.

0

@ściah bo Suarez i Filmowiec wszystko strzelają xp

1

@ousmanedembele10 Tello też z Barcy xp

22

Ten sezon to porażka sztabu medycznego, nie pamiętam kiedy mieliśmy tyle kontuzji. Sezon prawdopodobnie spisany na straty. Jak jakimś cudem wygramy ligę to będzie to frajerstwo Realu na maxa. W tym roku czołówka się dopasowała do reszty stawki. O LM nie piszę bo szanse mamy malutkie żeby ją zgarnąć chyba, że się jakiś cud zdarzy.

0

@Undertaker87 może jest słabszy, ale potrafili spiąć dupe i nam dokopać na naszym boisku treningowym.

24

@cyron1 niby tak ale nawet jak perfekcyjnie Nelson urwie się bokiem to i tak nikt mu nie poda tylko klepią przez Messiego.

0

@panczo@panczo każdy pompuje swoich zawodników. A Fati to nie jest pompowany?

0

@sokot al bo Fergusona do szatni zaprosić żeby przyzwał latającego buta i każdego nim poczęstował jak Beckhama ;p

1

@Coutinho007 ale każdy wie o kogo chodzi

1

@xavi890 ale parę bardzo ważnych bramek wpakował.

6

Niestety obecnie żaden trener nie poradzi sobie u nas. Tu potrzebna jest zmiana zarządu a następnie trener musi wziąć za twarz kółeczko wzajemnej adoracji i wymienić połowę składu. Pep tak zrobił i sytuacja się powtarza, teraz to mamy drużynę jak w ostatnim roku Ryjka.

1

@Johnnie_Walker to kto jeszcze pójdzie na przebuj zamiast podać do Messiego?

0

@moronw dobrze prawi wódki mu dać! xp

5

Wraz z Arthurem i Bussim powinno zająć podium odnośnie najgorzej grających zawodników na stadionie. Masakra jak człowiek przypomni sobie co Xavi z Iniestą robili z prześcieradłami to płakać się aż chce.

17

Nie wiadomo co lepsze Alba bez rytmu meczowego czy Firpo? Wybór między dżumą a cholerną...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?