masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pustelnik no tak gość zmarnował parę setek a w zamian sam pociągną akcję albo strzelił z trudnej pozycji.
5
Aż żal człowieka bierze jak pomyśli sobie ze Andrzej na emeryturze grałby lepiej niż nasi pomocnicy...
1
Jak już się uparli na tego Neya to powinni w zamian oddać Filmowca plus max 50 mln. Bo i tak Francuz do nas nie pasuje puki jest Messi.
2
@cooen i jeszcze dostali za wysokie kontrakty.
0
@SzahMatt jak to już ktoś napisał, to jest piłkarz specjalnej troski. Głupi jak Balotelli tylko ma więcej kontuzji. A obydwaj zapowiadali się na gwiazdy.
1
@Hipo10 Ajax jest za bogaty. Nie będą nam ogrywać zawodnika bo sami mają dobrą szkółkę.
0
@Rajek99 jemu chyba chodziło o Barcelonę a nie wszystkie kluby.
0
@Undertaker87 niby racja ale z drugiej strony w trzeciej lidze raczej nikt się nie rozwinie. Nawet jak zawodnik już nie wruci do nas to możemy na nim zarobić lepszą kasę niż jakby został w rezerwach. Teraz jest takie parcie na puchary, że żaden młody nie przebije się prosto ze szkółki do pierwszej drużyny na długo.
0
@Johnnie_Walker i jeszcze może dojść Pedri więc nawet jak dziadki odejdą to będzie tłok w pomocy.
1
@cyron1 już lepiej żeby unieważnili LM i spokój a odnośnie ligi to albo dać mistrzostwo po zakończeniu pierwszej rundy albo obecnym liderom i to powinna określić UEFA. Ale kasa rządzi więc będą dążyć do ukończenia rundy.
2
@theadzio124 Xavi na emeryturze pewnie by gorzej od niego nie zagrał
0
@Pustelnik Przecież teraz Harry miał przeciętny sezon i taka kwota z kosmosu, teraz 100 mln to i tak za dużo.
0
@Volk nigdy już nie będzie takiego duetu jak Messi Alves, po prostu Messi już nie gra po prawej stronie. Ile to razy Semedo urywał się i miał hektar wolnej przestrzeni i nikt mu piłki nie zagrał.
3
I ten przekręciarz miał czelność ciągać Laporte po sądach za machloje. Źle się dzieje z Barcą. Od klubu którego każdy się bał i chciał nas uniknąć w losowaniu stałyśmy się średniakami europejskimi. Tyle kasy poszło na transfery a mamy regres sportowy na maxa.
0
@FranzMaurer teraz to nawet Real przebiliśmy w tym wydawaniu, oni zaczynają mądrze inwestować w młodzież a my kupujemy byle kupić jakąś gwiazdę
19
A i tak znajdzie się jakiś fanatyk, który powie, że mamy dobry zarząd i że wszystko jest ok.
3
@Symson hehe ale wąs jest xp
0
@rodi30 przecież gość jest albo trilem albo bredzi, osobiście obstawiam to pierwsze.
4
@FranzMaurer Wiadomo, że można z nas zrobić frajerów to City prubuje wykorzystać okazję. Mamy łatkę najbardziej dymanego klubu odnośnie transferów to każdy chce z nami robić interesy.
3
@kazbychu Ramos już lubi ten przepis xp
3
@zadafcb no to powiedzmy, że napastnik kopie piłkę i strzela gola, ale obrońca go zaraz po strzale skasza równo z trawą to jest gol i nie ma kartki? A jak by nie trafił do siatki to jest kartka?
0
@MarioVeB! Zrobili przychody bo sprzedali koszulkę, teraz chcą sprzedać nazwę stadionu, dochody są bo są wyniki sportowe ale będzie coraz gorzej bo stara gwardia odchodzi a nowi zawodnicy zawodzą. Ter Stegen i Suarez to się zgodzę, że są to świetne transfery ale reszta to raczej średnio wypadają. Zobaczymy prawdę jak wybory wygra ktoś z opozycji do Bartka to całe ukryte szambo wypłynie na górę
25
Ja nie wiem szukają trzeciego stopera na siłę, wystarczy dać szansę Todibo i Araújo. Mamy dwóch dobrze zapowiadających się stoperów a oni szukają jakiś półśrodek.
4
@MarioVeB! Mam pytanie Pan kibicuje Barcelonie czy prezydentowi? Mamy gościa, który książkowo przepuszcza kasę jak Gaspart. Transfery to katastrofa, afera goni aferę i ciekawe co jeszcze wyjdzie po wyborach.
0
@liberoFCB prędzej Etoo powinien być na pudle bo to on razem z R10 wyciągnął Barce na top.
3
@VanBarca chyba bardziej od Barcy kocha swoją wypłatę
1
@cordoba no i minus paręnaście mnl na koncie klubu.
9
Kto by się spodziewał, że kasa pozyskana za Neya tak pięknie wrzucimy w błoto. Jak przychodził Komar z Cou to większość miała nadzieję, że będą oni wielkim wzmocnieniem ale czas to zweryfikował.
5
Mashe za wysoko według mnie, niby długo u nas grał ale nigdy nie był topowym stoperem.
0
@FDJ Waldka już bronić nie może to Bartka będzie bronił