masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AxelF a nie wiem ile razy Filmowiec albo Semedo uciekali na wolną pozycję a piłka szła do tyłu albo do Messiego. Tylko Neymar i Dembele szli na przebój a nie szukali na siłę Messiego. No czasem jeszcze Suarez sam szarpnie.
1
Fajnie by było jakby można było wykupić mecze na żywo w Barca Tv przez neta.
6
@marcin000019 Z tym bym się kłucił. Ostatnim wielkim kapitanem tył Puyol później to już coraz gorzej było. Każdy następny kapitan miał mniej haryzmy.
1
@pt9 Co jak co ale Andrzej byłby naszym najlepszym pomocnikiem a Alves gorzej od Semedo by nie grał hehe
0
@AxelF tylko teraz u nas ruchu nie ma bez piłki i w tym problem. Pomoc nie ma komu podać bo atak nie wystawia się do podań a jak ktoś już ucieknie rywalowi to i tak piłki nie dostanie bo Messi musi ją dostać.
3
@BarcaInfo jednak ten gość ma podejście bardziej jak Dembele niż Messi, imprezki, urodziny siostry, do tego przewody pod kopułą się przegrzewają. Zawodnik najlepszy na swojej pozycji tylko że raz nas już wydymał, ciąga po sądach i Barca ma jeszcze taki chajs za niego dać? A co do obniżki pensji to pewnie na rok bo jak będzie chciał nowy kontrakt to zaśpiewa podwójną stawkę plus bonus na przedłużenie.
2
Hehe to prawie już by było na Syna Marnotrawnego. Pewnie w Hiszpanii Tata Neymara miał lepsze kurtyzany.
0
@YoungMan hehe gra tyle samo albo mniej, tylko był parę razy droższy w zakupie i utrzymaniu.
1
@NGTRX Co do Filmowca to ok, ale Chorwat to truchta sobie po boisku jak mało kto. Parę lat temu bym się zgodził ze Rakieta charuje cały mecz.
0
@kaamil1910 znając naszych specjalistów to damy Rakiticia i 30 baniek
3
@kaamil1910 Jak by był młodszy ze dwa lata to ok. Ale płacić tyle kasy za gościa co już młody nie jest to trochę nie fajnie. A jak jeszcze oddadzą Artura to całkiem odmłodzimy skład.
0
Miejmy nadzieję że to są tylko plotki, bo jeśli naprawdę chcemy robić tak świetne interesy to wygramy znowu miano tym frajerów roku.
0
Hehe to prawie na podwyżkę dla Messiego będzie xp
10
Jeśli wymienią Arthura na Pjanicia to normalnie potwierdzi się że nasz zarząd jest jednym z najgłupszych w topowych drużynach. Jakby nie Messi to kadencja Bartka była by taka wspaniała jak Gasparta.
1
@huberto286 przecież działania tej bandy nazywanej zarządem nigdy nie miało logiki.
0
@El dominatore jeszcze zrzuci się na pensję Neya...
0
@syngoku1 zamiast Laurato to lepiej Wernera tańszy i dłużej dobrze gra. Ale najbardziej chciałbym Jesusa z City fajnie kręcił prześcieradłami w LM
2
@HavertzKai bo on chce dużej podwyżki a nie ma na nią kasy, więc albo zgodzi się na to co klub daje albo trzeba go sprzedać póki jest coś warty.
1
@Messibestplayerintheworld Marquez Puyol też chyba obydwaj prawonizni.
0
@KapitanFCB znajdź sobie lepsze kluby ni, że PSG czy Manu. Bo United jest średniakiem nawet we własnej lidze a PSG przestanie być zabawką kataru jak mundial u arabów się skończy.
0
@Dejmet Mógłby pójść w ślady starego Busquetsa i wygryźć go ze składu, jak on to zrobił z Toure.
5
@eckov Trzyma się koryta ile tylko może. Nikt mu nie da co Barca a w dodatku żyje w pięknym mieście.
2
@LuisSalvano Racja tylko żaden z nich nie przyjdzie bo kasy nie mamy. U nas pomocy nie ma od momentu odejścia Andrzeja. Myślałem że Arthur z de Jongiem pociągną ten wózek ale coś nie mogą się rozpędzić.
0
@denis9401 W ciemno bym oddał za niego Filmowca w pakiecie z Cou.
0
@VenoM Wiesz jak Barca zgłasza się po zawodnika to od razu robią promocję minimum plus 30%
12
@FeloRPS Nie wiem ale Werner może być lepszym transferem. Tańszy i dłużej gra na wysokim poziomie. Ale najlepszym transferem byłby Jesus z City.
0
@m81 hehe i teraz każdy wie że można nas dymać a nasz zarząd jeszcze myśli, że zrobili niezły interes.
0
@LuisSalvano chyba nie bardzo, jak był Ney to Alba musiał grać bardziej asekuracyjnie, dopiero jak Brazylijczyk odszedł zaczął grać bardziej z przodu.
1
@Pablit Ja nawet wymienił bym go na Cou.
0
@Lucassito jeszcze Xavi