masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 jak by nie Larsson to byśmy pewnie jedną LM mniej mieli.
1
@FeloRPS jak za taką cenę to lepiej niech siedzi w Interze. Dajmy najlepiej trzech zawodników plus 50 baniek za niego.
0
Tylko kasa się liczy. Jak chcą skoczyć sezon to tylko przy pustych trybunach można to wykonać, chociaż i tak to jest mało prawdopodobne. Jak jakiś zawodnik złapie wirusa to przecież całą drużynę zamkną na te dwa czy trzy tygodnie.
5
Ta bo tyko zła Barca chce obniżyć pensję pracownikom, za to Real jeszcze każdemu da premię za warunki szkodliwe.
1
U nas by ich wysłali na bezpłatny i z dyni.
0
@Zboras_1964 sami zapoczątkowaliśmy tą kulę śnieżną, poprzez podwyżki Messiego i kupna Cou i Komara. A później Araby dorzucili do pieca.
3
@MarioVeB! Właśnie to nas hamuje, że Messi gra gdzie chce a reszta musi się dostosować.
1
@Adamq bez Messiego może by i wypaliło tyko że na ofensywnej pomocy gra Messi
4
@Reden popatrz bodajże Legales ma połowę zawodników na wypożyczeniu i jakoś dają radę. A gdybyś miał najlepszego swojego zawodnika, który jest u ciebie tylko na wypożyczeniu nie wykorzystujesz go żeby skończyć sezon jak najlepiej tylko go kisisz na ławie?
0
Czego w tym turnieju w Fifę nie wystawili Dembele? Wtedy na bank byśmy wygrali turniej xp
1
@Gregsky10 więc może najwyższy czas zastanowić się czy nie warto zacząć ograniczać roli Messiego, bo on jest naszym zbawieniem i klątwa jednocześnie. Jak ma dzień to ciągnie ten wuzek w pojedynkę tylko problem jest w tym, że coraz rzadej się to zdarza.
2
@ninja81 jasne bo ktoś się zgodzi na taką wymianę.
7
Jak nie wywalczył sobie pierwszego składu w Betisie to raczej u nas nie ma czego szukać...
0
@Gregsky10 z City to Jesusa mogli by kupić. Kevin De Bruyne też by był mega wzmocnieniem tylko wtedy Messi musiał by zostać na skrzydle a nie na dziesiątce.
3
Według mnie najlepsza nasza 9 wraz z Czarną Perłą.
1
@cat_r37 może te 18 mln mają grać na skrzydle a nie na dziewiątce.
1
@Lincolm powinien nim zostać ale tylko wychowankowie u nas dostają opaskę.
0
@AxelF wycena a wartość faktyczna to dwie różne rzeczy.
0
@RosjaninBut tylko czy ktoś da za nich tyle, bo kluby będą miały dziurę w budżecie i może wrócimy do normalności i ceny piłkarzy spadną.
0
@Coutinho007 nie podołał to koło który się nazywa jak Twój nick... Malcom po prostu nie dostał prawdziwej szansy.
25
To jest chyba jedyny gość, który zasługuje na podwyżkę a reszta powinna dostać obniżkę. Mamy średnią kadrę, na którą wydajemy najwięcej.
4
@qbarca To niby gdzie ma grać? On powinien grać na pozycji Messiego a przecież nie wygryzie naszego kapitana. A i jeszcze na tej pozycji najlepiej radzi sobie Filmowiec. Więc mamy trzech gości na jedną pozycję.
0
@payn100 sam prezes będzie wszystko kontrolował
0
@YoungMan u nas dopiero się zaczyna, tak samo nie jesteśmy przygotowani jak i Włochy i Hiszpania. Tylko u nas ludzie trochę mniej mają na to wywalone. A służba zdrowia nie jest przygotowana na tą epidemię. Nawet maseczek chłopaki w karetkach nie dostali.
0
@woro1 to tak jak u nas sklepy i stacje będą działać a resztę zamkną pewnie.
0
@Sznejk czy plan c - Haaland?
0
@matteoFCB jeśli brać pod uwagę stosunek ceny do jakości to się zgodzę. Bo gorsi gracze przychodzili tylko nie za taki hajs.
0
@Lucassito to motto jest pustym sloganem od paru lat...
0
@bulbo74 jeszcze do listy Filmowca dopisz
0
@ryba84 Icardiegi raczej nie wpuści do domu bo jeszcze mu żonę odbije xp