0

@Coutinho007 jak by nie Larsson to byśmy pewnie jedną LM mniej mieli.

1

@FeloRPS jak za taką cenę to lepiej niech siedzi w Interze. Dajmy najlepiej trzech zawodników plus 50 baniek za niego.

0

Tylko kasa się liczy. Jak chcą skoczyć sezon to tylko przy pustych trybunach można to wykonać, chociaż i tak to jest mało prawdopodobne. Jak jakiś zawodnik złapie wirusa to przecież całą drużynę zamkną na te dwa czy trzy tygodnie.

5

Ta bo tyko zła Barca chce obniżyć pensję pracownikom, za to Real jeszcze każdemu da premię za warunki szkodliwe.

1

U nas by ich wysłali na bezpłatny i z dyni.

0

@Zboras_1964 sami zapoczątkowaliśmy tą kulę śnieżną, poprzez podwyżki Messiego i kupna Cou i Komara. A później Araby dorzucili do pieca.

3

@MarioVeB! Właśnie to nas hamuje, że Messi gra gdzie chce a reszta musi się dostosować.

1

@Adamq bez Messiego może by i wypaliło tyko że na ofensywnej pomocy gra Messi

4

@Reden popatrz bodajże Legales ma połowę zawodników na wypożyczeniu i jakoś dają radę. A gdybyś miał najlepszego swojego zawodnika, który jest u ciebie tylko na wypożyczeniu nie wykorzystujesz go żeby skończyć sezon jak najlepiej tylko go kisisz na ławie?

0

Czego w tym turnieju w Fifę nie wystawili Dembele? Wtedy na bank byśmy wygrali turniej xp

1

@Gregsky10 więc może najwyższy czas zastanowić się czy nie warto zacząć ograniczać roli Messiego, bo on jest naszym zbawieniem i klątwa jednocześnie. Jak ma dzień to ciągnie ten wuzek w pojedynkę tylko problem jest w tym, że coraz rzadej się to zdarza.

2

@ninja81 jasne bo ktoś się zgodzi na taką wymianę.

7

Jak nie wywalczył sobie pierwszego składu w Betisie to raczej u nas nie ma czego szukać...

0

@Gregsky10 z City to Jesusa mogli by kupić. Kevin De Bruyne też by był mega wzmocnieniem tylko wtedy Messi musiał by zostać na skrzydle a nie na dziesiątce.

3

Według mnie najlepsza nasza 9 wraz z Czarną Perłą.

1

@cat_r37 może te 18 mln mają grać na skrzydle a nie na dziewiątce.

1

@Lincolm powinien nim zostać ale tylko wychowankowie u nas dostają opaskę.

0

@AxelF wycena a wartość faktyczna to dwie różne rzeczy.

0

@RosjaninBut tylko czy ktoś da za nich tyle, bo kluby będą miały dziurę w budżecie i może wrócimy do normalności i ceny piłkarzy spadną.

0

@Coutinho007 nie podołał to koło który się nazywa jak Twój nick... Malcom po prostu nie dostał prawdziwej szansy.

25

To jest chyba jedyny gość, który zasługuje na podwyżkę a reszta powinna dostać obniżkę. Mamy średnią kadrę, na którą wydajemy najwięcej.

4

@qbarca To niby gdzie ma grać? On powinien grać na pozycji Messiego a przecież nie wygryzie naszego kapitana. A i jeszcze na tej pozycji najlepiej radzi sobie Filmowiec. Więc mamy trzech gości na jedną pozycję.

0

@payn100 sam prezes będzie wszystko kontrolował

0

@YoungMan u nas dopiero się zaczyna, tak samo nie jesteśmy przygotowani jak i Włochy i Hiszpania. Tylko u nas ludzie trochę mniej mają na to wywalone. A służba zdrowia nie jest przygotowana na tą epidemię. Nawet maseczek chłopaki w karetkach nie dostali.

0

@woro1 to tak jak u nas sklepy i stacje będą działać a resztę zamkną pewnie.

0

@Sznejk czy plan c - Haaland?

0

@matteoFCB jeśli brać pod uwagę stosunek ceny do jakości to się zgodzę. Bo gorsi gracze przychodzili tylko nie za taki hajs.

0

@Lucassito to motto jest pustym sloganem od paru lat...

0

@bulbo74 jeszcze do listy Filmowca dopisz

0

@ryba84 Icardiegi raczej nie wpuści do domu bo jeszcze mu żonę odbije xp

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?