masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Roafson24 czy wcześniej jak było 3-3 chyba w Madrycie...
1
@kejdzi jedni i drudzy są słabi, więc wszystko się może zdarzyć. W tym roku liga jest wyrównana bo nikt nie gra na miarę swoich możliwości.
0
Teraz marka będzie pisać w czym jest Real Madryt lepszy od Barcelony
0
@WisniaKala to jeszcze rok z Gryzoniem się pomęczyć i za dwa lata aktywować klauzulę.
2
@llysy89 no i czasem chyba prąd mu odcina jak podaje do przeciwników pod swoją bramką to chyba jego główny mankament.
4
@barteq zapomniałeś o Albie xp
43
Kurcze z najlepszej pomocy na świecie zostały wspomnienia, teraz to tylko Messim możemy straszyć i liczyć że Mats wybroni wszystkie piły..
5
Tyko, że nam i tak by nic to nie dało bo odpuszczamy końcówki a real wtedy włącza wyższy bieg i męczy rywali
2
Szkoda, że to zebranie nie jest w sprawie wotum nieufności dla tych pajaców. Miejmy nadzieję że ta banda nieudaczników nie wygra wyborów bo pociągną ten klub na dno... Nasze transferty przypominają erę Gasparta kasa wyrzucana w błoto.
0
@FutbolToMagia w Hiszpanii każdy ma klauzulę takie prawo które szkodzi klubą.
3
Niestety ale wchodzimy w buty Realu, czyli schyłek galaktiko. Kupować za duży hajs zawodników niepotrzebnych. A Real nauczył się kupować młode talenty i wyjdą na tym o wiele lepiej niż my. Miejmy nadzieję, że na oparach dojedziemy do wyborów i że sicio przejrzą na oczy i pogonią tą bandę nieudaczników.
2
@wojpie6377 właśnie możliwe że jednak chłopaki Kloppa odpadną, nie są przyzwyczajeni do tak mocnego autobusu. Liczę na remis albo 2-1 i Materace będą w następnej rundzie.
0
Zamiast Haalanda kupić po promocji to my interesujemy się szrotem... Było wiadomo że jak gryzoń wypadnie nie mamy środkowego.
5
Powinniśmy ich przejść u nich pewnie remis albo ledwo wygramy a u siebie wygrana. Niby nie mamy firmy ale na LM powinniśmy się spiąć.
2
Źle się dzieje z naszą Barcą. Skład stary i słaby a w kierownictwie siedzą albo idioci albo sabotażyści.... Niech te wybory nadejdą bo jest coraz gorzej
2
Przynajmniej nie stracimy na jego transferze. Niestety ale mamy pecha do nowych zawodników, żaden nie gra na miarę oczekiwań.
1
@Yoshinho@Yoshinho sam chciał odejść więc puściliśmy go tylko, że powinniśmy więcej na nim zarobić.
5
Ja tam jestem bardziej niezadowolony z tego, że Mats zagrywa stale przez środek boiska.
0
@AlvaroHanso a Cou pewnie drugi w kolejności.
1
@EGON1128 nie przesadzaj jakby filmowiec strzelił na trzy zero to by żadnej spiny nie było.
0
@KobeFR może nie mogą bo sił nie mają?
0
@Miroo a to niech powie że nie chce grać to ktoś inny by za niego wszedł i git.
1
@Jaca27 to ja wiem, że ten zakup jest głupotą tylko skoro już gra Filmowiec u nas to pasuje piłkę mu podać jak wychodzi na czysta pozycję.
1
@Azi gorzej niż nasi podstawowi stoperzy nie zagra. A jak zagra to i tak nie będzie tego bardzo widać, bo nasi obrońcy to jak by cofnęli się umiejętnościach na maxa.
2
@bsluszniak albo drugi Real za czasów galaktiko, zlepek geiazdeczek, które mało co wygrały.
2
Nie powinni półśrodków kupować, trzeba dograć sezon do końca i od na wakacjach kupić 9tke i przygotować zespół porządnie do sezonu.
5
Może niestety wszystko się kończy. I nikt nie może być ponad klubem. Niestety ale teraz coraz bardziej widać że Messi jakieś fochy ma i nie będzie grał z nie kolegami patrz Filmowiec gość wychodzi co chwilę na pozycję a Leo nie chce tego widzieć i podaje albo do alby albo do młodego albo wycofa. Dawniej podawał tylko z Albą i Gryzoniem.
0
@sevs trzecia a pierwsza liga to trochę przepaść...
0
A mogli Verme zostawić, klontwa przeszła z Belga na Francuza...
0
@DonFerdinando tylko on coś tam gra i może nawet go sprzedamy a komara to raczej nikt nie kupi.