0

@Roafson24 czy wcześniej jak było 3-3 chyba w Madrycie...

1

@kejdzi jedni i drudzy są słabi, więc wszystko się może zdarzyć. W tym roku liga jest wyrównana bo nikt nie gra na miarę swoich możliwości.

0

Teraz marka będzie pisać w czym jest Real Madryt lepszy od Barcelony

0

@WisniaKala to jeszcze rok z Gryzoniem się pomęczyć i za dwa lata aktywować klauzulę.

2

@llysy89 no i czasem chyba prąd mu odcina jak podaje do przeciwników pod swoją bramką to chyba jego główny mankament.

4

@barteq zapomniałeś o Albie xp

43

Kurcze z najlepszej pomocy na świecie zostały wspomnienia, teraz to tylko Messim możemy straszyć i liczyć że Mats wybroni wszystkie piły..

5

Tyko, że nam i tak by nic to nie dało bo odpuszczamy końcówki a real wtedy włącza wyższy bieg i męczy rywali

2

Szkoda, że to zebranie nie jest w sprawie wotum nieufności dla tych pajaców. Miejmy nadzieję że ta banda nieudaczników nie wygra wyborów bo pociągną ten klub na dno... Nasze transferty przypominają erę Gasparta kasa wyrzucana w błoto.

0

@FutbolToMagia w Hiszpanii każdy ma klauzulę takie prawo które szkodzi klubą.

3

Niestety ale wchodzimy w buty Realu, czyli schyłek galaktiko. Kupować za duży hajs zawodników niepotrzebnych. A Real nauczył się kupować młode talenty i wyjdą na tym o wiele lepiej niż my. Miejmy nadzieję, że na oparach dojedziemy do wyborów i że sicio przejrzą na oczy i pogonią tą bandę nieudaczników.

2

@wojpie6377 właśnie możliwe że jednak chłopaki Kloppa odpadną, nie są przyzwyczajeni do tak mocnego autobusu. Liczę na remis albo 2-1 i Materace będą w następnej rundzie.

0

Zamiast Haalanda kupić po promocji to my interesujemy się szrotem... Było wiadomo że jak gryzoń wypadnie nie mamy środkowego.

5

Powinniśmy ich przejść u nich pewnie remis albo ledwo wygramy a u siebie wygrana. Niby nie mamy firmy ale na LM powinniśmy się spiąć.

2

Źle się dzieje z naszą Barcą. Skład stary i słaby a w kierownictwie siedzą albo idioci albo sabotażyści.... Niech te wybory nadejdą bo jest coraz gorzej

2

Przynajmniej nie stracimy na jego transferze. Niestety ale mamy pecha do nowych zawodników, żaden nie gra na miarę oczekiwań.

1

@Yoshinho@Yoshinho sam chciał odejść więc puściliśmy go tylko, że powinniśmy więcej na nim zarobić.

5

Ja tam jestem bardziej niezadowolony z tego, że Mats zagrywa stale przez środek boiska.

0

@AlvaroHanso a Cou pewnie drugi w kolejności.

1

@EGON1128 nie przesadzaj jakby filmowiec strzelił na trzy zero to by żadnej spiny nie było.

0

@KobeFR może nie mogą bo sił nie mają?

0

@Miroo a to niech powie że nie chce grać to ktoś inny by za niego wszedł i git.

1

@Jaca27 to ja wiem, że ten zakup jest głupotą tylko skoro już gra Filmowiec u nas to pasuje piłkę mu podać jak wychodzi na czysta pozycję.

1

@Azi gorzej niż nasi podstawowi stoperzy nie zagra. A jak zagra to i tak nie będzie tego bardzo widać, bo nasi obrońcy to jak by cofnęli się umiejętnościach na maxa.

2

@bsluszniak albo drugi Real za czasów galaktiko, zlepek geiazdeczek, które mało co wygrały.

2

Nie powinni półśrodków kupować, trzeba dograć sezon do końca i od na wakacjach kupić 9tke i przygotować zespół porządnie do sezonu.

5

Może niestety wszystko się kończy. I nikt nie może być ponad klubem. Niestety ale teraz coraz bardziej widać że Messi jakieś fochy ma i nie będzie grał z nie kolegami patrz Filmowiec gość wychodzi co chwilę na pozycję a Leo nie chce tego widzieć i podaje albo do alby albo do młodego albo wycofa. Dawniej podawał tylko z Albą i Gryzoniem.

0

@sevs trzecia a pierwsza liga to trochę przepaść...

0

A mogli Verme zostawić, klontwa przeszła z Belga na Francuza...

0

@DonFerdinando tylko on coś tam gra i może nawet go sprzedamy a komara to raczej nikt nie kupi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?