masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hehe a po meczu powie, że muszą wyciągnąć wnioski...
0
@masa11 pewnie zagrają ale i tak obejrzę te męki. miejmy nadzieję, że w nowym sezonie będziemy mieć innego trenera bo z naszym specjalistą to jest kabaret.
8
Mam nadzieję, że z Komarem to taka gra żeby dostać przynajmniej te 80 mln. Bo jeśli naprawę nie jest na sprzedaż to będziemy mieć Vermę 2 tylko parę razy droższą w zakupie i utrzymaniu...
2
@Tomek54321 i dlatego Valencja tak grała, jaka płaca taka praca.
0
@JurnyGerwazy bez krzyża to chyba nie real? Bo Real jest klubem królewskim mianowanym przez króla jeśli się nie mylę. A skoro zdjęli krzyż to powinni się nazwać FC Madryt
0
@Ramon na ławie nie mogą być gwiazdy potrzebni są też tacy zawodnicy jak on. Tylko trzeba ich rotować a nie kusić cały sezon na ławie.
0
@Ramon Pikej xp
3
@olek_____5 który jeszcze potrafi wejść w drybling i podać do przodu a nie do tyłu ;p
0
@contowsky na LM nie ma co się skupiać bo z taką grą to każdy z czołówki nas pokona.
3
@Pstryk gość chce wygrać przynajmniej ten puchar bo o LM z taką grą możemy zapomnieć a i liga też pomału się komplikuje.
0
Powinni zapiepszać kółeczka przez cały trening może przypomną sobie jak się biega.
2
@AlvaroHanso człowieku jak by się nie obniżył to bylibyśmy pewnie na trzecim miejscu. Z takim składem to jest skandal, że tak mizerne gramy. Tu potrzebny jest trener z jajami żeby gwiazdeczki zagonić do pracy albo pogonić je z klubu.
2
Ale i tak Bartek będzie mydlił oczy, że jest ok a Waldek jest najlepszym trenerem.
2
@AmigoBlancos bo tam jest propaganda jak w PRL-u. Z taką grą to LM na bank nie będzie, w Pucharze Króla szansę są 50/50% a liga też może być nasza ale nie musi.
2
@OTX gorzej jak nic nie wygramy a nasz ekspert zostanie na ławce bo przecież jest najlepszym trenerem dekady.
11
Jest Bussi z Ivanem to będzie bardzo fascynujący mecz i pokaż wirtuozerii naszej pomocy.
0
@Oddajpada słaby, młody i mało drewniany.
0
Co do obrony to powinni odgrywać Todibo to powinien osiągnąć poziom conajmniej Lengleta. A jeśli chodzi o napastników to pasowało by najpierw skonsultować działanie z nowym trenerem.
0
Te Niemczyki są niezłymi handlarzami, kupić tanio sprzedać drogo...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Gall ja nie mówię, że trzeba go kupować tylko stwierdzam, że tyle kasy wywalił Bartek w błoto.
3
Zrobiliśmy na nim 220mln (nie liczę za ile przyszedł) wydaliśmy na jego następców ok 400-450mnl a i tak nie ma kim straszyć na lewej stronie.
0
Nie ważne kto jak głosuje tylko kto liczy głosy, Putin też w niektórych okręgach dostał 105 % poparcia xp
5
Najpierw powinni sprzedać Waldka, następnie ustalić z nowym trenerem kogo chce a kogo sprzedać.
6
@puyol_presidend5 to chyba wyjątek. Teraz kupiliśmy Cou i Dembele a teraz nie wiem czy dostali byśmy za nich 60% ceny jaką kosztowali.
2
Już macie potwierdzenie, że dla Barcy grają sami Cules, którzy tylko grosze inkasują. A w PSG, MANU, City i Realu grają sami najemniki.
28
Ja bym najpierw sprzedał naszego trenera a następnie skonsultować się z jego następcą ktogo ten chce w drużynie a kogo wolałby sprzedać.
0
Żeby go nie zwolnili za tą chwilę szarości hehe.
7
Kurde to już tyle lat minęło... Człowiekowi się wydaje, że to było ze trzy cztery lata temu...
0
@MaziFCB no na Parejo i Williama miał chęć.