6

@Barca_Big_Moment hehe Panie z takim składem i z falstartem Madrytu to i bez trenera mieli by takie wyniki.

0

@WiatruuV2 A co to ma do rzeczy, że stoperzy są obaj prawo bądź lewo nożni? Przecież Puyol z Pikejem grali i dobrze im to wychodziło, to samo Puyol z Marquezem. Stoper nie musi dośrodkować a na takim poziomie jak Barca powinno być im obojętne którą nogą podają.

2

Wkońcu po tylu miesiącach szaman użył odpowiedniego zaklęcia xp

2

@tomasthc powinni dać radę przynajmniej remis ugramy.

0

@voyt7 hehe tylko że Iniesta dalej więcej by dał polotu niz połowa naszych pomocników

2

@itmustbejoke stary podaj jeszcze liczby w Eurojackpot xp
Pewny możesz być tylko podatków i śmierci.

1

@lambard najlepiej dać szansę Riqui Puigowi. Chłopak ma ten ciąg na bramkę jak dawniej Iniesta.

0

@Barca_Big_Moment tylko czy nasi myślą wogóle o nim?

0

Komentarz usunięty

3

@dariooo są wyjątki od reguły Puyol, Xavi, Iniesta sami odeszli chociaż klub chciał żeby zostali.

0

@Piotr89Sand przecież kazali mu to mówić albo dla kasy to mówił. Tam jest nadal kara śmierci, dyskryminacja religijna itp. ale kasy mają jak lodu to każdego mogą kupić.

0

@PieN ja jednak jestem zdania, że on najlepiej się czuje na pozycji Leosia więc niepotrzebnie był kupowany. Na szpicy i na skrzydle gorzej gra niż za napastnikiem.

0

@Bisz Embappe woli Real więc nie bardzo by chciał u nas grać. Z Filmowcem i Cou się zgodzę , że nie potrzebnie ich kupowali. Ale kto by pomyślał, że Komar będzie miał tyle kontuzji jak w Niemczech był zdrowy prawie cały cezon?

0

@RydwanFaraona może przynajmniej zakładając pressing jak ma świeże siły?

0

@sliwa92 no tak kupiliśmy ich żeby była nowa gwiazda. Jeden i drugi najlepiej gra na pozycji Messiego a ci geniusze i tak kupili ich za fortunę.

4

@AduŚ07 a widzisz nie najgorsza taktyka bo Łysy wygrał dzięki tej taktyce i ślepocie sędziego trzy LM

0

@El dominatore a i może by fizjoterapeuta nowy się przydał?

1

@Sznejk idealny by był jak by Riqui Puig grał, ale nie ma co marzyć.

0

@German chłopie u nas każdy biega jakby był zajechany więc różnicy nie będzie widać. A tak serio to holender jest najsilniejszy i ma najlepszą wydolność z tego co kojarzę

0

@kejdzi czemu kompromitacja? Po pierwsze nikt tej ligi nie chce wygrać a po drugie mamy wybitnego specjalistę na ławce trenerskiej więc każdy zakłada taki scenariusz (no może poza Bartkiem)

0

@kapuscianyleb hehe bo na trzeźwo to będzie ciężko

1

@kapuscianyleb no ja mam zamiar oglądnąć tylko nie wiem ile piw mi potrzeba xp

0

@Kaisuj pewnie niewielkie bo mentalność Katalończyka jest taka, że jak są nad Realem to jest git.

0

@FDJ chyba jednak nie strzelał ;p

0

@Faun może i by go sprzedali tylko Messi kumpla nigdzie nie puści.

0

@Faun hehe tylko że każdy z tych klubów ma lepszego trenera niż nasz strateg.

0

Już teraz powinni zaklepać Erika ten Haga. I niezłą opcją był by Wenger niby cały czas był 4 ale zawsze pół składu mu sprzedali i musiał młodych ogrywać.

0

@KataloniaMyLive hehe chyba by i tak by Liverpool na to nie poszedł. A i Klop nie chce iść do Barcy.

9

@cracker Bo u nas nawet kapitana nie ma z prawdziwego zdarzenia, po Tarzanie Xavi coś charyzmy miał ale Iniesta i Messi to już nie bardzo. Nie pamiętam kiedy ostatnio kapitanem był niewychowanek ale teraz to Mats powinien dostać opaskę.

0

Zawsz jakieś osłabienie rywala, teraz może będzie wygrana bo z taką potęgą z Czech nie wytrzymaliśmy tempa. Tragedia co nasz wspaniały strateg zrobił z potencjałem Barcy....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?