masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Barca_Big_Moment hehe Panie z takim składem i z falstartem Madrytu to i bez trenera mieli by takie wyniki.
0
@WiatruuV2 A co to ma do rzeczy, że stoperzy są obaj prawo bądź lewo nożni? Przecież Puyol z Pikejem grali i dobrze im to wychodziło, to samo Puyol z Marquezem. Stoper nie musi dośrodkować a na takim poziomie jak Barca powinno być im obojętne którą nogą podają.
2
Wkońcu po tylu miesiącach szaman użył odpowiedniego zaklęcia xp
2
@tomasthc powinni dać radę przynajmniej remis ugramy.
0
@voyt7 hehe tylko że Iniesta dalej więcej by dał polotu niz połowa naszych pomocników
2
@itmustbejoke stary podaj jeszcze liczby w Eurojackpot xp
Pewny możesz być tylko podatków i śmierci.
1
@lambard najlepiej dać szansę Riqui Puigowi. Chłopak ma ten ciąg na bramkę jak dawniej Iniesta.
0
@Barca_Big_Moment tylko czy nasi myślą wogóle o nim?
0
Komentarz usunięty
3
@dariooo są wyjątki od reguły Puyol, Xavi, Iniesta sami odeszli chociaż klub chciał żeby zostali.
0
@Piotr89Sand przecież kazali mu to mówić albo dla kasy to mówił. Tam jest nadal kara śmierci, dyskryminacja religijna itp. ale kasy mają jak lodu to każdego mogą kupić.
0
@PieN ja jednak jestem zdania, że on najlepiej się czuje na pozycji Leosia więc niepotrzebnie był kupowany. Na szpicy i na skrzydle gorzej gra niż za napastnikiem.
0
@Bisz Embappe woli Real więc nie bardzo by chciał u nas grać. Z Filmowcem i Cou się zgodzę , że nie potrzebnie ich kupowali. Ale kto by pomyślał, że Komar będzie miał tyle kontuzji jak w Niemczech był zdrowy prawie cały cezon?
0
@RydwanFaraona może przynajmniej zakładając pressing jak ma świeże siły?
0
@sliwa92 no tak kupiliśmy ich żeby była nowa gwiazda. Jeden i drugi najlepiej gra na pozycji Messiego a ci geniusze i tak kupili ich za fortunę.
4
@AduŚ07 a widzisz nie najgorsza taktyka bo Łysy wygrał dzięki tej taktyce i ślepocie sędziego trzy LM
0
@El dominatore a i może by fizjoterapeuta nowy się przydał?
1
@Sznejk idealny by był jak by Riqui Puig grał, ale nie ma co marzyć.
0
@German chłopie u nas każdy biega jakby był zajechany więc różnicy nie będzie widać. A tak serio to holender jest najsilniejszy i ma najlepszą wydolność z tego co kojarzę
0
@kejdzi czemu kompromitacja? Po pierwsze nikt tej ligi nie chce wygrać a po drugie mamy wybitnego specjalistę na ławce trenerskiej więc każdy zakłada taki scenariusz (no może poza Bartkiem)
0
@kapuscianyleb hehe bo na trzeźwo to będzie ciężko
1
@kapuscianyleb no ja mam zamiar oglądnąć tylko nie wiem ile piw mi potrzeba xp
0
@Kaisuj pewnie niewielkie bo mentalność Katalończyka jest taka, że jak są nad Realem to jest git.
0
@FDJ chyba jednak nie strzelał ;p
0
@Faun może i by go sprzedali tylko Messi kumpla nigdzie nie puści.
0
@Faun hehe tylko że każdy z tych klubów ma lepszego trenera niż nasz strateg.
0
Już teraz powinni zaklepać Erika ten Haga. I niezłą opcją był by Wenger niby cały czas był 4 ale zawsze pół składu mu sprzedali i musiał młodych ogrywać.
0
@KataloniaMyLive hehe chyba by i tak by Liverpool na to nie poszedł. A i Klop nie chce iść do Barcy.
9
@cracker Bo u nas nawet kapitana nie ma z prawdziwego zdarzenia, po Tarzanie Xavi coś charyzmy miał ale Iniesta i Messi to już nie bardzo. Nie pamiętam kiedy ostatnio kapitanem był niewychowanek ale teraz to Mats powinien dostać opaskę.
0
Zawsz jakieś osłabienie rywala, teraz może będzie wygrana bo z taką potęgą z Czech nie wytrzymaliśmy tempa. Tragedia co nasz wspaniały strateg zrobił z potencjałem Barcy....