0

@grizzy10 może i tak ale pamiętaj, że Ney jest Brazylijczykiem więc szybko zgaśnie jak wszyscy z jego kraju. Kupimy typa za 170 baniek który pogra dwa góra trzy na wysokim poziomie. I w dodatku zapłać mu tyle siana co starczyło by na wypłatę dla dwóch topowych zawodników.

0

@EmilZatopek jesteś pewien bo Messi sam zabiera za pół drużyny.

1

Zdziwiłem się że tylko trochę wydajemy kasy więcej niż Real.

2

Jak przychodził to człowiek myślał, że będzie na poziomie Mbappé albo i wyżej a tu z meczu na mecz można sobie było uświadomić że kupiliśmy go zbyt pochopnie. Pewnie prędzej odnalazł by się w Madrycie. Ogólnie kasę za Neya została wywalona w błoto.

10

@Naturopata najlepszy nasz napastnik ostatnich lat. On i R10 podnieśli Barce z kolan.

11

@swiergol2 raczej tak gównianej piłki byśmy za niego nie grali więc lepszy on niż nasz obecny expert...

4

Hehe Włosi to jednak mają poczucie humoru xp

1

Ney ze swoją kiepską głową, licznymi kontuzjami i pazernym tatusiem nie jest warty nawet stu ojro.

0

@Klaudek007 z jednej strony racja ale i tak według mnie dobrze, że nie daliśmy tyle temu dzieciakowi. Obrony nie mamy tragicznej więc damy radę.

0

@Gregsky10 nicy Barca chciała sprzedać Rakietę tylko za dobrą kasę a Włosi proponowali nic nie warty szrot.

1

@Klaudek007 taa myślisz że stania by to zaakceptowała, że przychodzi młody i zarabia więcej niż stara gwardia? I tak za wysokie kontrakty płacimy. Jak by teraz dostał tyle ile chce ile by chciał za przedłużenie umowy?

0

@wonsz_w_pomidorach no właśnie Ney już pierwszej młodości nie jet, nękany przez kontuzje a i pod kopułą poprzestawiane. W dodatku Brazylijczycy po trzydziestce szybko gasną. Nam potrzebny jest tylko trener z prawdziwego zdarzenia i będzie dobrze, bo kadrę mamy mocną jak nigdy.

2

@Piotr777 wszyscy jedziemy po rakiecie a Bussi nie lepszy...

4

@GrosikFCB chyba chodzi bo to przymus w La Masia

0

@Dejwol Messi nie będzie już grał na prawej jest już za wolny na to i kondycja słabsza już za czasów Pepa. Messi prędzej będzie grał za napastnikiem niż na skrzydle. Na skrzydle to jest tylko ustawiony na grafice przed meczem. A gra gdzie chde.

0

@FC1899Barca tylko pomyśl jak on odszedł od nas? Teraz to jest cień tego zawodnika, który u nas grał. Kontuzje, problemy z głową i jeszcze pazerny ojciec nad wszystkim czuwa. Teraz trzeba się modlić żeby Filmowiec odpalił i będzie dobrze. A co do Komara to sprzedawać puki jest coś warty.

0

@Yoshi94 i jeszcze zarabiający 35 mln hehe

0

@paciek tylko że Ney jest bardziej pazerny i większe cyrki odwala. Najlepiej by było żeby Filmowiec odpalił i wtedy nie trzeba Neya a Komara pasowało by sprzedać jeśli ktoś dałby z 90 mln.

2

Narzekamy na na Rakietę ale to Bussi powinien ze sceny zejść. Gość rusza się jak wóz z węglem i skacze jakby mu ktoś do genitaliów odważnik przyczepił.

0

Jakby Ney odszedł normalnie i nie pozwał Barcy do sądu to witał bym go z otwartymi rękami, jednak narobił takiego syfu w trakcie odejścia, że lepiej niech siedzi u Araba i w dodatku chce 35mnl netto za sezon. A z drugiej strony przydałyby się nam bo Cou i Dembele to tylko kasa wyrzucona w błoto miejmy nadzieję, że przynajmniej Filmowiec odpali.

2

@Azi hehe no jakiś te gwiazdy z Dortmundu zaraz gasną po transferze do większych klubów, tylko Lewandowski sobie poradził.

1

Jak tak człowiek czyta te wszystkie nowości to ręce opadają. Tyle kasy Barca wyrzuciła ostatnio w błoto ,że szok. Za Cou i Dembusia grubo przeplsciliśmy teraz jak za dwóch odzyskamy 150 mln to będzie dobrze. Nasze ostatnie transfery to tragedia tylko De Jong i Arthur na plus bo Filmowiec narazie nie zachwyca i może podążyć ścieżką wielkiej dwójki. I jeszcze na domiar złego nie wywalili po ostatnich kompromitacjach naszego wspaniałego trenera, który kunsztem taktycznym dorównuje pomału do boskiego Diego czyli podaj do Messiego on coś wykombinuje.

0

@KaroLOCO i A dodatku jego wartość spadła pewnie o 50%

0

@mariosss20 no bo może mózg ma na poziomie przedszkolaka nic nie wiadomo.

0

@liberos35 jak nie mogą masz trzy miechy wypowiedzenie i papa

14

I dobrze niech siedzi u Araba. Po pierwsze odszedł tylnymi drzwiami z klubu, pozwał Barce do sądu i UEFA. A po drugie to już nie jest ten sam Ney co był u nas kontuzja za kontuzją łapie a i z głową coraz słabiej. Jeszcze na domiar złego pazerny ojciec czuwa nad nim.

0

@MesQueUnClub_87 i Cou trybuny

9

Te araby to jednak mają poczucie chumiru xp za zbuntowanego zawodnika, który ma problemy fizyczne i psychiczne, za którym ciągnie się smród afer na km i w dodatku pazerny ojciec nad wszystkim czuwa. Chcą dwóch naszych i może jeszcze kawę do tego. U nas kadra jest kompletna odkąd przyszedł Filmowiec więc Ney zostanie w Paryżu albo wyląduje w Madrycie.

0

@ousmanedembele10 raczej bardzo chce odejść z Paryża bo może iść do Realu

2

@Yoshi94 R10 chyba jednak miał mniej skandali albo lepiej się z nimi krył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?