0

@arraco ten smark może być gwiazdą w przyszłości i w dodatku za free by przyszedł. Więc raczej Barca by nie zbiedniała a mogła by zarobić.

1

@Patry10 Taki duży bogaty chłop z mózgiem dziecka, które słucha tatusia i myśli że wszystko może.

0

@Q55 no niby tak ale przecież oni powinni grać na mistrzostwach Azji bo w końcu tam leżą te kraje.

1

@YoungMan to tak jak mu graliśmy z Izraelem w kwalifikacjach Mistrzostw Europy

0

@El dominatore szkoda, że Carrick z Fletcher'em już nie gra, Waldek pewnie by był nimi zainteresowany.

2

@Jamiro po co 22 wersji? Wystarczy 14 góra 16 zawodników Waldkowi xp

2

@Niente jak walczył przecież z nim nie ma balansu w środku. Powinien grać Ivan Bussi i Parejo jeszcze tak uważa nasz genialny strateg.

1

@arrrow zbyt piękne żeby było prawdziwe.

1

Komentarz usunięty

0

@DeckardCain niby racja ale na rezerwę się nadaje, nie narzeka i gdzie trener każe tam poprawnie zagra.

7

No jak to najlepszy przecież u Gargamela nie ma balansu jak gra w pomocy. Nasz trener musi pouczyć selekcjonera Brazylii, żeby Filipka dawał na skrzydło ewentualnie na ławę.

0

@zdrowyrozsądek przecież psg kupiło państwoKatar, oni porostu chcą promować mistrzostwa u siebie poprzez Paryż.

0

@pienaar co się dziwisz jak dziada z dżungli wywiozą i dadzą kope kasy to głupieją.

3

@Barca_Big_Moment może Puyol by wrócił chyba zaleczył już kolano xp ewentualnie Abidala na LO przenieść z biura.

1

@baniowy85 Jak nie chcesz czytać to opuszczaj tego niusa i git. Ja tam sobie lubię poczytać trochę wymysłów pismaków.

4

@Kamil6 to dla Ciebie nie ma dobrego zawodnika poza Messim u nas xp

3

@Coutinho007 najlepiej z Bussim i i Parejo hehe Cała trójka perspektywiczna xp

3

@Rhaan bo w 4-3-3 nie gra się trzema defami jak to robi Waldek xp

0

@kejdzi stara się o przeniesienie na następny sezon albo o kasacje i czekają teraz na wyrok sądu.

0

@rutek71 taka opcja była jak grał w Monaco, ale teraz to tylko pomarzyć można xp

0

@pax szczerze to nawet bez transferów nie ma tragedii, tylko potrzebny nam byłby porządny trener a nie nasz parodysta.

0

@JimMorrisonFCB no święte słowa też za R10 mieliśmy ofertę na sto baniek (w tamtych czasach pewnie by był droższy niż Ney) a w następnym roku poszedł za drobne.

0

@YoungMan no jeszce jest druga opcja ława xp

0

@Suzu jeden kontrakt w PSG i ustawiony by był do końca życia.

1

@lukmeskul no w pierwszej dwójce napreno bo Oblak to ma ten sam poziom.

6

@pax z całym szacunkiem ale Masche to jednak gorsza opcja niż teraźniejsi nasi stoperzy.

0

Ciekawe na ile wycenia Ajax van de Beeka? Gość też ma spory potencjał i teoretycznie nie kosztuje fortuny.

2

@pacior95 Waldek wie że długo tu nie posiedzi więc ma gdzieś czy za parę lat staniemy się drugim Milanem czy nie. Dla niego liczy się ten sezon i zero patrzenia w przyszłość. Woli nakupić rzemieślników przed trzydziestką niż szukać młodych, którzy w przyszłości pchali by ten wózek.

0

@sopelinho Jeszcze chwila i zrobimy się drugim Milanem. Mam nadzieję, że ktoś przepatrzy na oczy i wykopie Waldka i Marię z tego klubu.

7

@Lucas92 no i może pozycję na której gra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?