0

@malicinho sarkazm to chyba był xp

0

@michalciesla niby zagrał jeden mecz z takim nr bo mu szafkę okradli przed meczem i musiał grać w nie swojej hehe

3

@dominikb Pablo Machín, Wenger, Ten Hag napreno jeszcze by się paru trenerów znalazło preferujących ładną grę.

0

@jolowanila skisną *

7

@DonAndresFCB miejmy nadzieję, że to jednak będzie ostatni sezon naszego wspaniałego stratega i motywatora. A jeśli nie to młodzi skinął na ławie lub trybunach.

0

@ściah to będzie jego sezon xp

1

@michalciesla chyba Michael Jordan grał z nr 23 xp nie trzeba się znać na koszu ale każdy go kojarzy, że był najlepszy.

1

@DonAndrzejos nie musi być dobry, wystarczy że dobry będzie grał w Realu to i my chcemy Japończyka xp

0

@Coutinho007 nie koniecznie zobaczysz jak Cou odejdzie to odpali znowu w innym klubie.

1

@Gall Judasza też nie chciała Barca sprzedać hehe

0

@dzikiWtrasie nawet Bartek nie jest taki głupi żeby taką ofertę zaproponować. Ney jest cieniem piłkarza który grał u nas.

1

@Litman śmiejemy się z Realu ale u nas to jeszcze gorszą politykę mamy odnośnie wychowanków. Oni to przynajmniej potrafią ich wypożyczyć żeby zyskali na wartości.

1

@Deraxium zadowala to tylko fanatyków wpatrzonych w zarząd i trenera.

3

Wincyj transferów przeciętniwków a mniej stawiać na wychowanków brawo Panie Prezydencie!!

2

@blaugrana49 Niby źle nie skończył 99,9% społeczeństwa chciała by skończyć jak on i męczyć się z tymi wszystkimi € na swoim koncie xp

4

Jeśli Ney by przyszedł to nasz wspaniały strateg by dostał zawału z tyloma gwiazdami. Pewnie nawet jakoś by musiał rotować składem a do tego się nadaje jak słoń do baletu hehe.

4

@MarioVeB! Chyba już wiem kto donosi nawet xp

4

Czy mi się wydaje czy zaczyna tu się robić cenzura jak za PRL-U? Jak się skrytykuje naszego kochanego stratega to post znika.

3

Jego odejście było ciosem po którym do dziś pozbierać się nie możemy. Niby kasa za niego dobra była, tylko jego jego następcy kosztowali klub więcej niż on i dali drużynie mniej. A i sam Ney zdziadział w Katarskim klubiku.

3

Z Filmowcem jest taka sama sytuacja jak z Neyem klauzula była za niska co do wartości zawodnika i została wpłacona proste.

5

@Naturopata Perez potrafi sprzedawać więc nie przesadzaj.

20

No przecież Barca wychowuje a Real kupuje hehe xp

0

@krzakov w Bilbao też wygrał sp Hiszpanii

23

A no z tym Messim to polecili Włosi musieli by chyba cały budżet na niego wydać xp

0

No to Baskiwie na filmowcu zrobili interes życia xp

10

@zibiku przecież Waldek już dwa razy udowodnił, że jest słabym trenerem pamiętasz Rome i Liverpool?

3

@Nano22 no może i miał ale umie nimi rotować i ich motywować. Waldek tylko potrafi trzymać się żelaznej jedenastki i jak mecz jest przegrany to w panice wypuści Malcoma.

0

@Ronaldinho10_ no jeszce mają dzieci z buszu więc jak zaczną trafiać w bramkę może być groźnie.

0

@barcelonaLM najlepiej Rakietę sklonować na każdą pozycję i jedziemy xp

2

Jak by Filmowiec i Syn Marnotrwny dołączyli do nas to chyba na wypłaty nie wyrobimy. Ale nie ma co się martwić na zapas prawdopodobieństwo, że obaj zawitają do Barcy są malutkie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?