masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@malicinho sarkazm to chyba był xp
0
@michalciesla niby zagrał jeden mecz z takim nr bo mu szafkę okradli przed meczem i musiał grać w nie swojej hehe
3
@dominikb Pablo Machín, Wenger, Ten Hag napreno jeszcze by się paru trenerów znalazło preferujących ładną grę.
0
@jolowanila skisną *
7
@DonAndresFCB miejmy nadzieję, że to jednak będzie ostatni sezon naszego wspaniałego stratega i motywatora. A jeśli nie to młodzi skinął na ławie lub trybunach.
0
@ściah to będzie jego sezon xp
1
@michalciesla chyba Michael Jordan grał z nr 23 xp nie trzeba się znać na koszu ale każdy go kojarzy, że był najlepszy.
1
@DonAndrzejos nie musi być dobry, wystarczy że dobry będzie grał w Realu to i my chcemy Japończyka xp
0
@Coutinho007 nie koniecznie zobaczysz jak Cou odejdzie to odpali znowu w innym klubie.
1
@Gall Judasza też nie chciała Barca sprzedać hehe
0
@dzikiWtrasie nawet Bartek nie jest taki głupi żeby taką ofertę zaproponować. Ney jest cieniem piłkarza który grał u nas.
1
@Litman śmiejemy się z Realu ale u nas to jeszcze gorszą politykę mamy odnośnie wychowanków. Oni to przynajmniej potrafią ich wypożyczyć żeby zyskali na wartości.
1
@Deraxium zadowala to tylko fanatyków wpatrzonych w zarząd i trenera.
3
Wincyj transferów przeciętniwków a mniej stawiać na wychowanków brawo Panie Prezydencie!!
2
@blaugrana49 Niby źle nie skończył 99,9% społeczeństwa chciała by skończyć jak on i męczyć się z tymi wszystkimi € na swoim koncie xp
4
Jeśli Ney by przyszedł to nasz wspaniały strateg by dostał zawału z tyloma gwiazdami. Pewnie nawet jakoś by musiał rotować składem a do tego się nadaje jak słoń do baletu hehe.
4
@MarioVeB! Chyba już wiem kto donosi nawet xp
4
Czy mi się wydaje czy zaczyna tu się robić cenzura jak za PRL-U? Jak się skrytykuje naszego kochanego stratega to post znika.
3
Jego odejście było ciosem po którym do dziś pozbierać się nie możemy. Niby kasa za niego dobra była, tylko jego jego następcy kosztowali klub więcej niż on i dali drużynie mniej. A i sam Ney zdziadział w Katarskim klubiku.
3
Z Filmowcem jest taka sama sytuacja jak z Neyem klauzula była za niska co do wartości zawodnika i została wpłacona proste.
5
@Naturopata Perez potrafi sprzedawać więc nie przesadzaj.
20
No przecież Barca wychowuje a Real kupuje hehe xp
0
@krzakov w Bilbao też wygrał sp Hiszpanii
23
A no z tym Messim to polecili Włosi musieli by chyba cały budżet na niego wydać xp
0
No to Baskiwie na filmowcu zrobili interes życia xp
10
@zibiku przecież Waldek już dwa razy udowodnił, że jest słabym trenerem pamiętasz Rome i Liverpool?
3
@Nano22 no może i miał ale umie nimi rotować i ich motywować. Waldek tylko potrafi trzymać się żelaznej jedenastki i jak mecz jest przegrany to w panice wypuści Malcoma.
0
@Ronaldinho10_ no jeszce mają dzieci z buszu więc jak zaczną trafiać w bramkę może być groźnie.
0
@barcelonaLM najlepiej Rakietę sklonować na każdą pozycję i jedziemy xp
2
Jak by Filmowiec i Syn Marnotrwny dołączyli do nas to chyba na wypłaty nie wyrobimy. Ale nie ma co się martwić na zapas prawdopodobieństwo, że obaj zawitają do Barcy są malutkie.