0

@Douglasinho przecież w Polsce lepiej sędziują. Hiszpania to jest paradoks najlepsza liga najgorsze sędziowanie.

78

Hehe dowalił do pieca xp. Nie lubię Waldka ale uśmiałem się z nagłówka

4

To powinni zrobić zaraz po upadku reżimu m

2

@Trojux ewentualnie Rakieta za Bussiego.

2

@Bogan zobacz jakiej wartości ma Betis zawodników i pomyśl.

19

@grizzy10 wielu go oczernia bo pewnie nawet nie oglądali wtedy Barcy. Teraz mamy o wiele silniejszą drużynę a gramy większe gówno niż na Taty.

0

@mekston Tata miał słabszą drużynę niż mamy teraz a i tak powinien majstra wygrać.

6

@arasz1819 hehe on już trzeci sezon naprawia swoje błędy

1

@judaszowe_srebrniki zagrał na swoim poziomie jaki ma od dwóch trzech lat czyli totalny piach. Sam powinien zobaczyć jak osłabia drużynę i odejść do Iniesty.

3

@Ares! To może był nasz Pan Pax xp

0

@Rhaan chyba grał tylko że on w obronie zasuwa za dwóch a tamci jegomoście nie bardzo.

2

@SzahMatt szczerze to liczyłem po pierwszej połowie, że zaczną trybuny machać chusteczkami bo to jest tragedia z roku na rok regres.

1

@Catalanian1991 Komar jak by nie miał tych kontuzji to by dał radę. A kupno Filmowca to było potrzebne jak kurtyzanie majtki.

1

@Persyfl no teraz to coraz rzadziej i pewnie przez ten spadek formy go oceniam niżej.

3

@Tumek no i jednocześnie ten najlepszy napastnik potrafi potykać się o własne nogi, a przyjęcia piłki na jak w naszej lidze

3

@kamilp273 ale z drugiej strony nie trenera wina, że kupują mu zawodników na miejsce gdzie gra Messi.

1

@endriuuu2 tylko, że sam potrafił szarpać i nie czekał na podania. Ja jednak lepiej cenię Czarną Perłe.

3

To był nasz najlepszy napastnik Barcy ostatniej dekady (nie liczę Messiego i R10) bo ci są poza skalą.

7

@snoopdegie może chodzi że debiutuje na naszym boisku treningowym xp

0

@angelus chyba już Księżna Walii mniej szklany jest.

0

@Vold94 hehe jeden i drugi potyka się o własne nogi. Miejmy nadzieję, że wkońcu zaczną grać na miarę swoich umiejętności. Teraz dzieciak z Barcy B daje więcej pożytku już oni.

5

@j8rzozi może Komar poszarpie coś.

0

@DamianBarcaCule Jeszce bym dopisał: Erik ten Hag, Quique Setién

0

@pienaar tyko zawsze miał zawodników o klasę gorszych niż my i dawał radę. A i co roku rozkupywano mu co lepszych grajków.

5

Jeśli to prawda to fajnie jakbyśmy dostali jeszcze te dwa mecze w dupe.

4

@Tomek54321 nie porównuj byle trenera z legendą klubu.

1

@herbblaugrana niestety ale się wybroni Mari w tym głowa.

4

No obrońcy naszego wspaniałego trenera niech się wypowiedzią. Jeszcze rok z tym panem na ławce to może powalczymy o Ligę Europy? Tak wyśmiewany Tata Martino lepiej ten burdel by poukładał, a jeśli dalej by była kicha miałby honor i podał by się do dymisji.

10

My się nie znamy bo przecież Pan sciach i Mario VrB twierdzą że Waldek jest wspaniałym trenerem xp

3

Nie dziwota że przegraliśmy jak u nas grał tylko Mats, De Jong, a w drugiej połowie szesnastolatek z wracający po kontuzji Messim reszta to ststysci a i nie zapominajmy o naszym wspaniałym wirtuozie na ławce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?