masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Douglasinho przecież w Polsce lepiej sędziują. Hiszpania to jest paradoks najlepsza liga najgorsze sędziowanie.
78
Hehe dowalił do pieca xp. Nie lubię Waldka ale uśmiałem się z nagłówka
4
To powinni zrobić zaraz po upadku reżimu m
2
@Trojux ewentualnie Rakieta za Bussiego.
2
@Bogan zobacz jakiej wartości ma Betis zawodników i pomyśl.
19
@grizzy10 wielu go oczernia bo pewnie nawet nie oglądali wtedy Barcy. Teraz mamy o wiele silniejszą drużynę a gramy większe gówno niż na Taty.
0
@mekston Tata miał słabszą drużynę niż mamy teraz a i tak powinien majstra wygrać.
6
@arasz1819 hehe on już trzeci sezon naprawia swoje błędy
1
@judaszowe_srebrniki zagrał na swoim poziomie jaki ma od dwóch trzech lat czyli totalny piach. Sam powinien zobaczyć jak osłabia drużynę i odejść do Iniesty.
3
@Ares! To może był nasz Pan Pax xp
0
@Rhaan chyba grał tylko że on w obronie zasuwa za dwóch a tamci jegomoście nie bardzo.
2
@SzahMatt szczerze to liczyłem po pierwszej połowie, że zaczną trybuny machać chusteczkami bo to jest tragedia z roku na rok regres.
1
@Catalanian1991 Komar jak by nie miał tych kontuzji to by dał radę. A kupno Filmowca to było potrzebne jak kurtyzanie majtki.
1
@Persyfl no teraz to coraz rzadziej i pewnie przez ten spadek formy go oceniam niżej.
3
@Tumek no i jednocześnie ten najlepszy napastnik potrafi potykać się o własne nogi, a przyjęcia piłki na jak w naszej lidze
3
@kamilp273 ale z drugiej strony nie trenera wina, że kupują mu zawodników na miejsce gdzie gra Messi.
1
@endriuuu2 tylko, że sam potrafił szarpać i nie czekał na podania. Ja jednak lepiej cenię Czarną Perłe.
3
To był nasz najlepszy napastnik Barcy ostatniej dekady (nie liczę Messiego i R10) bo ci są poza skalą.
7
@snoopdegie może chodzi że debiutuje na naszym boisku treningowym xp
0
@angelus chyba już Księżna Walii mniej szklany jest.
0
@Vold94 hehe jeden i drugi potyka się o własne nogi. Miejmy nadzieję, że wkońcu zaczną grać na miarę swoich umiejętności. Teraz dzieciak z Barcy B daje więcej pożytku już oni.
5
@j8rzozi może Komar poszarpie coś.
0
@DamianBarcaCule Jeszce bym dopisał: Erik ten Hag, Quique Setién
0
@pienaar tyko zawsze miał zawodników o klasę gorszych niż my i dawał radę. A i co roku rozkupywano mu co lepszych grajków.
5
Jeśli to prawda to fajnie jakbyśmy dostali jeszcze te dwa mecze w dupe.
4
@Tomek54321 nie porównuj byle trenera z legendą klubu.
1
@herbblaugrana niestety ale się wybroni Mari w tym głowa.
4
No obrońcy naszego wspaniałego trenera niech się wypowiedzią. Jeszcze rok z tym panem na ławce to może powalczymy o Ligę Europy? Tak wyśmiewany Tata Martino lepiej ten burdel by poukładał, a jeśli dalej by była kicha miałby honor i podał by się do dymisji.
10
My się nie znamy bo przecież Pan sciach i Mario VrB twierdzą że Waldek jest wspaniałym trenerem xp
3
Nie dziwota że przegraliśmy jak u nas grał tylko Mats, De Jong, a w drugiej połowie szesnastolatek z wracający po kontuzji Messim reszta to ststysci a i nie zapominajmy o naszym wspaniałym wirtuozie na ławce.