0

@xavi890 nie ma szans Judasz przechodził bezpośrednio do Realu.

2

@Deraxium Ivan i Bussi nie lubią już go hehe

3

@ksawizimens miejmy nadzieję że to wymysł pismaków. Bo teraz Ney jest warty tyle co Cou. Jeden i drugi bez formy a w dodatku Ney ma problemy ze stopą, pazernością, imprezami, prawem i pazernym ojcem.

0

@Tatazolwinia a Iniesta czasem też nie był ustawiamy na defie?

0

@barcafan8804 ani jeden ani drugi nie powinni grać jak nie mają formy. Wiele zrobili dla klubu ale powinni zostać na ławce albo odejść dla swojego i klubu dobra.

0

@Yanek a po co nam Ney i jego tatuś? Niestety ale Brazylijczycy mocno świecą i jeszcze mocniej upadają patrz R10.

0

Oj te angielskie faksy coś zawodzą ostatnio xp

2

Pewnie tą drużyną jest Real, bo u nas już jest Filmowiec więc nie ma miejsca na Neya. I w dodatku jego cena jest wysoka a to już nie ten sam piłkarz, który od nas odchodził zdrowie nie to i z głową chyba też gorzej.

0

@barcafan8804 i Busquetsa

0

@pero1983 ale może będzie progres i przegramy w finale hehe

0

@Midast nawet fizjoterapeuta by zdobył majstra w tamtym sezonie.

1

@MarioVeB! Może i wchodził do Barcy B ale i tak większą kreatywnością się mógł pochwalić niż nasze wspaniałe gwiazdy źródła pola. Puki będziemy męczyć się z tym trenerem to raczej magii w środku pola nie zobaczymy.

1

@jolowanila wiesz bo co niektórzy, myślą pewnie, że Messi i reszta wesołej kompanii gra u nas za wikt i opierunek xp

1

@zdrowyrozsądek nie przez Neya tylko przez Bartka i jego rozpaczliwie transfery po odejściu Neya.

0

@barteq ta historia spiskowa już od odejścia Neya jest przytaczana i może się sprawdzić.

9

@MessiUltras no że na grafice jest ustawiony na skrzydle nie oznacza, że tam gra. Messi teraz gra wszędzie i dlatego prawa strona zostaje pusta. Messi skrzydłowym był za Ryjka i na początku u Pepa.

4

@Baaarca95 Judasza na bank nie przebije.

4

@Wuuden to widzę że dobre info masz co do Filipka. Powiesz jeszcze nam może liczby w totka?

9

@Pustelnik no niby tak a później pięć setek zmarnuje. To taki typ napastnika który strzeli z niczego a sete spartolić potrafi jak nikt inny xp

0

@Ramon ale Valdka i tak nie przebije po tych dwóch kompromitacjach jest najbardziej hejtowanym trenerem od dekady a i tak stołka się trzyma.

0

@COU_11 jeszcze bym dopisał sprzedaż Filipka puki jest coś wart, bo u nas sobie nie pogra. No i pasowało by pomału Bussiego sadzać na ławie bo teraz gra za zasługi.

0

@wachaFCB całkowita racja, przecież nasz wspaniały trener wiecznie nie będzie u nas.

0

@kibic1899 Hiszpania narzuca klauzulę więc nie mają kluby nic do gadania.

1

@MensculinVeB ale z drugiej strony nikt nie da za ławkowicza więcej. Zobacz ile stracimy na filipku.

2

@DejMian111 daj tel poziomo i działa xp

4

@Rompul Panie nie doceniasz naszego wspaniałego stratega i mentora xp
On wszystko potrafi spartolić.

0

@Gall miejmy nadzieję że Filipka już nie będzie z nami.

0

@NorbiTBOB tylko Arab z nami nie wymieni się chodź by miał Neya oddać komukolwiek to nam go nie sprzeda.

2

@asterix78 akurat od Filipka to raczej gorzej by nie grał. Niestety ale Cou to największa strata kasy w historii.

1

@Remi1899 ale przecież Algierczyk się odrodził i jego krajan może odetchnąć z ulgą xp Ale nie ma co się śmiać bo to tylko presezon więc oni mogą złapać jeszcze formę a my doła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?