masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@xavi890 nie ma szans Judasz przechodził bezpośrednio do Realu.
2
@Deraxium Ivan i Bussi nie lubią już go hehe
3
@ksawizimens miejmy nadzieję że to wymysł pismaków. Bo teraz Ney jest warty tyle co Cou. Jeden i drugi bez formy a w dodatku Ney ma problemy ze stopą, pazernością, imprezami, prawem i pazernym ojcem.
0
@Tatazolwinia a Iniesta czasem też nie był ustawiamy na defie?
0
@barcafan8804 ani jeden ani drugi nie powinni grać jak nie mają formy. Wiele zrobili dla klubu ale powinni zostać na ławce albo odejść dla swojego i klubu dobra.
0
@Yanek a po co nam Ney i jego tatuś? Niestety ale Brazylijczycy mocno świecą i jeszcze mocniej upadają patrz R10.
0
Oj te angielskie faksy coś zawodzą ostatnio xp
2
Pewnie tą drużyną jest Real, bo u nas już jest Filmowiec więc nie ma miejsca na Neya. I w dodatku jego cena jest wysoka a to już nie ten sam piłkarz, który od nas odchodził zdrowie nie to i z głową chyba też gorzej.
0
@barcafan8804 i Busquetsa
0
@pero1983 ale może będzie progres i przegramy w finale hehe
0
@Midast nawet fizjoterapeuta by zdobył majstra w tamtym sezonie.
1
@MarioVeB! Może i wchodził do Barcy B ale i tak większą kreatywnością się mógł pochwalić niż nasze wspaniałe gwiazdy źródła pola. Puki będziemy męczyć się z tym trenerem to raczej magii w środku pola nie zobaczymy.
1
@jolowanila wiesz bo co niektórzy, myślą pewnie, że Messi i reszta wesołej kompanii gra u nas za wikt i opierunek xp
1
@zdrowyrozsądek nie przez Neya tylko przez Bartka i jego rozpaczliwie transfery po odejściu Neya.
0
@barteq ta historia spiskowa już od odejścia Neya jest przytaczana i może się sprawdzić.
9
@MessiUltras no że na grafice jest ustawiony na skrzydle nie oznacza, że tam gra. Messi teraz gra wszędzie i dlatego prawa strona zostaje pusta. Messi skrzydłowym był za Ryjka i na początku u Pepa.
4
@Baaarca95 Judasza na bank nie przebije.
4
@Wuuden to widzę że dobre info masz co do Filipka. Powiesz jeszcze nam może liczby w totka?
9
@Pustelnik no niby tak a później pięć setek zmarnuje. To taki typ napastnika który strzeli z niczego a sete spartolić potrafi jak nikt inny xp
0
@Ramon ale Valdka i tak nie przebije po tych dwóch kompromitacjach jest najbardziej hejtowanym trenerem od dekady a i tak stołka się trzyma.
0
@COU_11 jeszcze bym dopisał sprzedaż Filipka puki jest coś wart, bo u nas sobie nie pogra. No i pasowało by pomału Bussiego sadzać na ławie bo teraz gra za zasługi.
0
@wachaFCB całkowita racja, przecież nasz wspaniały trener wiecznie nie będzie u nas.
0
@kibic1899 Hiszpania narzuca klauzulę więc nie mają kluby nic do gadania.
1
@MensculinVeB ale z drugiej strony nikt nie da za ławkowicza więcej. Zobacz ile stracimy na filipku.
2
@DejMian111 daj tel poziomo i działa xp
4
@Rompul Panie nie doceniasz naszego wspaniałego stratega i mentora xp
On wszystko potrafi spartolić.
0
@Gall miejmy nadzieję że Filipka już nie będzie z nami.
0
@NorbiTBOB tylko Arab z nami nie wymieni się chodź by miał Neya oddać komukolwiek to nam go nie sprzeda.
2
@asterix78 akurat od Filipka to raczej gorzej by nie grał. Niestety ale Cou to największa strata kasy w historii.
1
@Remi1899 ale przecież Algierczyk się odrodził i jego krajan może odetchnąć z ulgą xp Ale nie ma co się śmiać bo to tylko presezon więc oni mogą złapać jeszcze formę a my doła.