4

@monsterrize jesteś pewny tego co piszesz? Z naszym trenerem to jednak wszystko jest możliwe.
PS puchar frajera to my zdobywamy drugi raz z rzędu.

0

Komentarz usunięty

1

Ciekawe czy naprawdę zawodnikom nie przeszkadzają te koszulki czy tak mówią bo klub im kazał. A co do transferów to zapomnieli Rakietę albo Bussiego dopisać, bo jak oni razem grają to aż oczy bolą.

0

@kluivert99 może Brozio by dorobił bo w Wiśle mniej płacą hehe

1

@sevs on się już dawno ośmieszył, ale ma siłę żeby dalej Barce osłabiać.

0

@constantine16 zawodników może i ma tylko trenera brak.

0

@AxelF zobacz kogo ma Klopp a kogo Gargamel w drużynie. 

0

@Yoshi94 a czyja to wina jak nie trenera? Kto mu bronił ogrywać młodych i sadzać na ławie święte krowy? 

23

Cena za którą Chelsea chce kupić Filipka jest wymysłem pismaków. Każdy wie, że Barca chce sprzedać Brazylijczyka i jeśli ktoś da te sto baniek to będzie sukces. 

0

@graco14 do trzydziestki na czas xp

1

@Midast Za tą cenę to Maria z Gargamelem powinni go jeszcze spakować i wsadzić do samolotu. 

0

Przychodzi Romek do Bartomeu i mówi: Biorę Filipka za 140 mln A Maria na to: Wielkie dzięki ale my oddamy go za jedyne 90 mln xp

0

@Mathew86 no wiesz 28 to nie 18 lat. Gargamel zbiera ekipę 30+ więc ten grajek pomału by się nadawał. 

0

@Koors no ma już 30 lat to akurat do naszej pomocy pasuje jak ulał... Gargamel pewnie by de Jonga oddał w zamian hehe 

10

No to handlować póki jeszcze są coś warci Rakitić, Busquets, Roberto i ewentualnie Suarez hehe 

0

@przemek1920dm może autorowi chodziło że też to był sezon rozczarowań jak i ten i stąd to porównanie. Ale co racja to racja Tata miał pecha na maxa nawet w ostatnim meczu powinniśmy wygrać tylko bramki nam nie uznali z tego co kojarzę. 

1

@DaXt3r nikogo z PSG bez zgody araba nie kupimy a raczej nikogo nam nie sprzeda. 

0

@notor1ous no może i chcieli odejść ale mieli ważny kontrakt więc Barca nie musiała ich sprzedawać. 

0

@MarioVeB! Nawet nasz Paco miał więcej bramek niż ta gwiazda. 

2

@Osioł nie ma opcji że Gargamel się sam zwolni. A Bartek jest za głupi żeby go zwolnić, więc będziemy musieli się męczyć finezyjną grą Barcy. 

1

@koksik2700 w Bilbao stawiał na wychowanków bo musiał. U nich tylko Baskiwie mogą grać więc raczej nie poszalał Gargamel z transferami jak u nas. 

1

@BueN0 jak to ja myślałem że Waldek z Rakietą się chajtnie. 

0

@Bykunn no wyrównał się poziom tylko, że spadł a nie wzrósł popatrz na europejskie puchary kto tam gra? A kto grał rok temu? Niestety ale co roku jesteśmy słabsi, ale Real i Atletico robią to samo więc nas nie wyprzedzą. 

2

@Huta1968 z tym składem to i fizjoterapeuta czy inny masażysta by wygrał majstra przy takim kiepskim Madrycie. 

0

@Michaelo20000 no niekoniecznie wystarczy na majstra. Wystarczy czeby Messi z Markiem dupy nie ratowali i Madryt się pozbiera to majstra nie obrobimy. 

0

Pierwsza moja myśl kur.. mać.... No to dalej odpadam z LM. Jak Madryt się podniesie to o i o majstra będzie ciężko. 

1

@Cou7_ley może czeka na to co się stanie z Gargamelem zanim podejmie decyzję o odejściu. 

0

@RosjaninBut może to o hrywny chodzi a nie ojro xp

0

@messiistheking jak to nasz guru taktyki kazał grać w szerz i bronić się trzema defensywnymi pomocnikami i skrzydłowym obrońcą xp

0

@Vhaeraun na prawą jest z Barcy B Wague. 

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?