masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@monsterrize jesteś pewny tego co piszesz? Z naszym trenerem to jednak wszystko jest możliwe.
PS puchar frajera to my zdobywamy drugi raz z rzędu.
0
Komentarz usunięty
1
Ciekawe czy naprawdę zawodnikom nie przeszkadzają te koszulki czy tak mówią bo klub im kazał. A co do transferów to zapomnieli Rakietę albo Bussiego dopisać, bo jak oni razem grają to aż oczy bolą.
0
@kluivert99 może Brozio by dorobił bo w Wiśle mniej płacą hehe
1
@sevs on się już dawno ośmieszył, ale ma siłę żeby dalej Barce osłabiać.
0
@constantine16 zawodników może i ma tylko trenera brak.
0
@AxelF zobacz kogo ma Klopp a kogo Gargamel w drużynie.
0
@Yoshi94 a czyja to wina jak nie trenera? Kto mu bronił ogrywać młodych i sadzać na ławie święte krowy?
23
Cena za którą Chelsea chce kupić Filipka jest wymysłem pismaków. Każdy wie, że Barca chce sprzedać Brazylijczyka i jeśli ktoś da te sto baniek to będzie sukces.
0
@graco14 do trzydziestki na czas xp
1
@Midast Za tą cenę to Maria z Gargamelem powinni go jeszcze spakować i wsadzić do samolotu.
0
Przychodzi Romek do Bartomeu i mówi: Biorę Filipka za 140 mln A Maria na to: Wielkie dzięki ale my oddamy go za jedyne 90 mln xp
0
@Mathew86 no wiesz 28 to nie 18 lat. Gargamel zbiera ekipę 30+ więc ten grajek pomału by się nadawał.
0
@Koors no ma już 30 lat to akurat do naszej pomocy pasuje jak ulał... Gargamel pewnie by de Jonga oddał w zamian hehe
10
No to handlować póki jeszcze są coś warci Rakitić, Busquets, Roberto i ewentualnie Suarez hehe
0
@przemek1920dm może autorowi chodziło że też to był sezon rozczarowań jak i ten i stąd to porównanie. Ale co racja to racja Tata miał pecha na maxa nawet w ostatnim meczu powinniśmy wygrać tylko bramki nam nie uznali z tego co kojarzę.
1
@DaXt3r nikogo z PSG bez zgody araba nie kupimy a raczej nikogo nam nie sprzeda.
0
@notor1ous no może i chcieli odejść ale mieli ważny kontrakt więc Barca nie musiała ich sprzedawać.
0
@MarioVeB! Nawet nasz Paco miał więcej bramek niż ta gwiazda.
2
@Osioł nie ma opcji że Gargamel się sam zwolni. A Bartek jest za głupi żeby go zwolnić, więc będziemy musieli się męczyć finezyjną grą Barcy.
1
@koksik2700 w Bilbao stawiał na wychowanków bo musiał. U nich tylko Baskiwie mogą grać więc raczej nie poszalał Gargamel z transferami jak u nas.
1
@BueN0 jak to ja myślałem że Waldek z Rakietą się chajtnie.
0
@Bykunn no wyrównał się poziom tylko, że spadł a nie wzrósł popatrz na europejskie puchary kto tam gra? A kto grał rok temu? Niestety ale co roku jesteśmy słabsi, ale Real i Atletico robią to samo więc nas nie wyprzedzą.
2
@Huta1968 z tym składem to i fizjoterapeuta czy inny masażysta by wygrał majstra przy takim kiepskim Madrycie.
0
@Michaelo20000 no niekoniecznie wystarczy na majstra. Wystarczy czeby Messi z Markiem dupy nie ratowali i Madryt się pozbiera to majstra nie obrobimy.
0
Pierwsza moja myśl kur.. mać.... No to dalej odpadam z LM. Jak Madryt się podniesie to o i o majstra będzie ciężko.
1
@Cou7_ley może czeka na to co się stanie z Gargamelem zanim podejmie decyzję o odejściu.
0
@RosjaninBut może to o hrywny chodzi a nie ojro xp
0
@messiistheking jak to nasz guru taktyki kazał grać w szerz i bronić się trzema defensywnymi pomocnikami i skrzydłowym obrońcą xp
0
@Vhaeraun na prawą jest z Barcy B Wague.