masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jeszcze żeby zaczął podawać jak Xavi to będzie elegancko. Bo już teraz panowanie i ochronę piłki ma jak Generał.
2
Księżna chyba i tak nie chce odejść bo kto mu tyle kasy da za chodzenie na treningi albo do fizjoterspeuty?
0
Niby dobry grajek tyko wątpię żeby City go puściło
0
Bo Katar jest bogaty i nie sprzedaje zawodników bo po co?
0
Niby tak ale jednak bym dał 60 do 40 % oczywiście na nas.
5
Po kasę.........
8
Najgorsze to gra Barcy do pierwszego gola. A najlepsze to gra po tym golu.
0
Chyba od nowych rozgrywek jest to zniesione. Więc już nie będzie tyle wyrachowania w dwumeczach.
0
Miejmy nadzieję że tak będzie
1
Mam nadzieję, że Murillo nie zagra tylko Tobido. Przecież Murillo i tak ma odejść a należy ogrywać młodego Francuza.
0
Bussi już od dawna gra za nazwisko taka prawda od dwóch lat jest coraz gorszy no czasem przypomni sobie jak się gra w piłkę ale to rzadko. Miejmy nadzieję, że w następnym sezonie zacznie siadać na ławce może wtedy przypomni sobie jak się gra.
1
Jeśli już był u nas i odszedł tylko z przymusu to wróci. A jak wybierze inny klub to trudno, jednak młodzi zawodnicy powinni przychodzić do klubu który da im perspektywę rozwoju a nie duży kontrakt.
2
Elitą może nie będzie ten klub ale taki poziom PSG może osiągnąć xp
1
I w dodatku młodszy Francuz ma dwa razy mniejszą pensję.
2
To pewnie jak młody przyjdzie to Big Sam odejdzie. Ciekawe jak byśmy na tym wyszli? Może lekarze Barcy stwierdzili że szanse na nawrót kontuzji u Sama są duże to klub chce się zabezpieczyć. Ale z drugiej strony zdrowy Umtiti jest w ścisłej czołówce stoperów.
1
Powinien być gotowy (dostał pozwolenie na grę od lekarzy). Ale pewnie wejdzie dopiero w drugiej połowie.
1
Zaraz po Pikeju najlepszy na placu gry.
0
Xp .........................
0
Na ławce będzie w roli straszaka.
2
Jeśli w tym roku nie wygramy LM to już nie wiem kiedy. W lidze mamy duży margines błędu więc pierwsza 11 powinna być wypoczęta. Teraz całe siły powinny być skierowane na LM i git.
8
Właśnie dlatego Cou nie będzie grał u Waldka w pomocy. Iniesta bronił, Xavi bronił a Cou to olewa i niestety nie pogra w pomocy.
0
No niby nie jest ale u nas grał właśnie na lewej stronie tak jak Henry.
0
Inter chciał by go wypożyczyć i jeszcze żeby Barca płaciła jego pensje hehe
5
No nie przesadzaj już z tą lawką rezerwowych na trybunach też sobie posiedział xp
1
Powiedzcie mi jaki sens jest w dawaniu podwyżki zawodnikowi, który ma jeszcze parę lat kontraktu? Niestety ale płacimy zbyt wiele zawodnikom a to może w przyszłości odbić się czkawką.
2
To panie dałeś dupy ojojoj
32
I w dodatku jest Malcom, wiedz że coś się dzieje xp
0
Już nie przesadzaj nie gramy z Realem, ja tam remis biorę w ciemno żeby tylko nasza podstawa odpoczęła na LM. Bo jak w tym roku nie wygramy to kiedy? A liga już prawie nasza bo każdy jeszcze pkt. pogubi.
0
Piszesz jakbyśmy już przegrali wszystkie puchary. Albo trolujesz albo nie wiesz na czym polega piłka.
2
Dobrze że za marzenia się nie płaci. Xp