2

Jeszcze żeby zaczął podawać jak Xavi to będzie elegancko. Bo już teraz panowanie i ochronę piłki ma jak Generał.

2

Księżna chyba i tak nie chce odejść bo kto mu tyle kasy da za chodzenie na treningi albo do fizjoterspeuty?

0

Niby dobry grajek tyko wątpię żeby City go puściło

0

Bo Katar jest bogaty i nie sprzedaje zawodników bo po co?

0

Niby tak ale jednak bym dał 60 do 40 % oczywiście na nas.

5

Po kasę.........

8

Najgorsze to gra Barcy do pierwszego gola. A najlepsze to gra po tym golu.

0

Chyba od nowych rozgrywek jest to zniesione. Więc już nie będzie tyle wyrachowania w dwumeczach.

0

Miejmy nadzieję że tak będzie

1

Mam nadzieję, że Murillo nie zagra tylko Tobido. Przecież Murillo i tak ma odejść a należy ogrywać młodego Francuza.

0

Bussi już od dawna gra za nazwisko taka prawda od dwóch lat jest coraz gorszy no czasem przypomni sobie jak się gra w piłkę ale to rzadko. Miejmy nadzieję, że w następnym sezonie zacznie siadać na ławce może wtedy przypomni sobie jak się gra.

1

Jeśli już był u nas i odszedł tylko z przymusu to wróci. A jak wybierze inny klub to trudno, jednak młodzi zawodnicy powinni przychodzić do klubu który da im perspektywę rozwoju a nie duży kontrakt.

2

Elitą może nie będzie ten klub ale taki poziom PSG może osiągnąć xp

1

I w dodatku młodszy Francuz ma dwa razy mniejszą pensję.

2

To pewnie jak młody przyjdzie to Big Sam odejdzie. Ciekawe jak byśmy na tym wyszli? Może lekarze Barcy stwierdzili że szanse na nawrót kontuzji u Sama są duże to klub chce się zabezpieczyć. Ale z drugiej strony zdrowy Umtiti jest w ścisłej czołówce stoperów.

1

Powinien być gotowy (dostał pozwolenie na grę od lekarzy). Ale pewnie wejdzie dopiero w drugiej połowie.

1

Zaraz po Pikeju najlepszy na placu gry.

0

Xp .........................

0

Na ławce będzie w roli straszaka.

2

Jeśli w tym roku nie wygramy LM to już nie wiem kiedy. W lidze mamy duży margines błędu więc pierwsza 11 powinna być wypoczęta. Teraz całe siły powinny być skierowane na LM i git.

8

Właśnie dlatego Cou nie będzie grał u Waldka w pomocy. Iniesta bronił, Xavi bronił a Cou to olewa i niestety nie pogra w pomocy.

0

No niby nie jest ale u nas grał właśnie na lewej stronie tak jak Henry.

0

Inter chciał by go wypożyczyć i jeszcze żeby Barca płaciła jego pensje hehe

5

No nie przesadzaj już z tą lawką rezerwowych na trybunach też sobie posiedział xp

1

Powiedzcie mi jaki sens jest w dawaniu podwyżki zawodnikowi, który ma jeszcze parę lat kontraktu? Niestety ale płacimy zbyt wiele zawodnikom a to może w przyszłości odbić się czkawką.

2

To panie dałeś dupy ojojoj

32

I w dodatku jest Malcom, wiedz że coś się dzieje xp

0

Już nie przesadzaj nie gramy z Realem, ja tam remis biorę w ciemno żeby tylko nasza podstawa odpoczęła na LM. Bo jak w tym roku nie wygramy to kiedy? A liga już prawie nasza bo każdy jeszcze pkt. pogubi.

0

Piszesz jakbyśmy już przegrali wszystkie puchary. Albo trolujesz albo nie wiesz na czym polega piłka.

2

Dobrze że za marzenia się nie płaci. Xp

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?