masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mam nadzieję, że podpisze umowę na conajmniej 5 lat tylko w jakimś innym klubie. Trzeba podziękować za te lata gry u nas i wynegocjować jak najwięcej za transfer. To samo powinno tyczyć się gryzonia tylko Suarez jest pod protekcją Messiego.
1
Nie trzeba mieć wglądu na to. Jak zawodnik przez pół sezonu kopie się po czole to coś jest nie tak.
7
No to w Madrycie otwierają szampana xp
1
Szczególnie, że ma najlepszy skład od lat i pewnie w tym momencie lepszego nie ma. Więc każdy trener by dał radę. Szczególnie że Real przez pół roku robił wszystko żeby oddać nam ligę a i tak możemy jej nie zgarnąć.
3
No nie wiem czy Tata był dużo gorszy od Waldka.
1
A co ty Realowi kibicujesz czy co?
3
Gryzoń jest w takiej eleganckiej formie, że ten pan gorzej od niego nie zagra xp
0
Vítor Baía też dawał radę xp
1
Może jeśli odpadniemy z LM to wkońcu pogonią Waldka i odzyskamy finezje w grze. Niestety ale nasz trener z jakim składem (silnym jak nigdy) bardzo źle sobie radzi.
5
Aż się człowiekowi łezka w oku kręci jak Ajax gra bardziej po Barcelońsku niż Barcelona. Nie mają gwiazd a cisną Real. Jedno jest pewne z Waldkiem na ławce nie zobaczymy prawdziwej Barcy.
0
Akurat City to nie daje dużych wypłat. Ale rację trzeba przyznać co do Realu.
0
To trener zakazuje mu szybkiego biegania? Bo jakoś nasze żelazne płuca biegają jakby ciągły wóz z węglem.
0
Chyba że nasza ostoja pomocy a zarazem demon szybkości odejdzie w lato.
1
Miejmy nadzieję że jednak nie. Bo jak gra razem z Bussim to aż gorzej się mecz ogląda. Ci panowie swoją świetność niestety mają za sobą.
1
De Jong przychodzi za Rakietę to teraz zamiast nowego kontraktu trzeba serdecznie mu podziękować za grę i wynegocjować jak najwięcej za niego.
0
Tylko, że Real pomału się budzi a my zasypiamy więc może być różnie. Tylko dzięki kiepskiej formie Realu mamy taką przewagę, bo obiektywnie patrząc to gramy gorzej niż rok temu choć skład wzmocniony.
0
Hehe przecież nawet z tzw. ogórkami Gryzoń gra cały mecz xp
1
I faulami na które niestety sędzia pozwalał.
1
Jeszcze można nad Bussim się zastanowić bo też obniżył loty.
8
No niestety zapowiadał się jak hit a pomału robi się kit. Żeby przejąć pozycję Iniesty musi chłopak wpoić sobie zapiepszanie w obronie. Bo bez tego nie pogra sobie u nas. A na skrzydło jest za wolny,i mamy problem z nim jak Real z Isco, niby zawodnik dobry a nie ma dla niego pozycji na boisku.
0
Bojan też w wieku 17 lat wymiatał ;p
1
Wkońcu to mądrego warto posłuchać xp
0
Takie domino błędów albo porostu pech.
0
Pewnie ogląda trzeci raz mecz i szuka minusów w grze Semedo xp
0
Taki brazylijski Xavi xp
0
Bo ma może ambicję i jeszcze nie został niewiastą? Messi też jak może to biegnie dalej.
1
No może i strzelił ale za zasługi to nie powinno się grać. Gryzoń potykał się o własne nogi i nawet Algierczyk z Madrytu grał od niego lepiej.
16
Nakrył czapką wschodzącą brazylijską gwiazdę xp
0
Gdzie są hejterzy Semedo i zwolennicy teorii, że Roberto powinien grać a Semedo ławę grzać?
0
Waldek pewnie postawi na Roberto, ale ja wolał bym peenuejdzego w defensywie Semedo. Podejrzewam że większość akcji właśnie będzie szła tą stroną więc pasuje mieć opcję bardziej defensywną.