0

@DonZibi ja to samo 

0

@Azi albo Roberto do pomocy przesunąć. 

0

@Sidwinho90 co wy macie z tym Joviciem? Nawet Paco więcej bramek ma niż on. 

2

Chyba każdy byłby lepszy go Gargamela z tych kandydatów, jeszcze można dopisać Setiena i Wengera. 

0

@KaroLOCO wiesz jeśli Gargamela zwolnią to bardzo dobrze, że przegraliśmy. Tylko podejrzewam, że przegraliśmy puchar ale dalej z Panem trzech defensywnych pomocników będziemy się męczyć. 

0

@LeoMessi1994 może i grał ale sam bo Ivan i Bussi to udawali grę 

3

@MaFCB jeszcze Rakitić do wyliczanki się nada m

1

@Mike74 ok niby coś w tym jest ale czy to trener wystawia skład czy zawodnicy? I kto ustala taktykę na mecz też zawodnicy mm? Gdzieś był artykuł, że z Liverpoolem trener kazał grać naszym w szerz boiska żeby kraść czas. Jak by miał honor to sam by się zwolnił. Nie trafia cię jak oglądasz Bussiego i Ivana grających razem cały sezon a później są zajechani na najważniejszą cześć sezonu. Niestety ale nas trener nadaje się do średniaka ligowego. Jak by nie Messi i słaby sezon Madrytu to i o ligę było by ciężko. 

0

@keziu123 ligę w tym roku to każdy trener by zdobył (kluby ze stolicy całkiem się posypały a innej konkurencji nie ma) z tym półfinałem to pojechałeś dostaliśmy 4-0 i to ma być pozytyw? W dodatku Liverpool grał bez swojej największej gwiazdy. 

6

Mam pytanie ilu jest jeszcze obrońców Gargamela? Proszę podajcie jakieś argumenty, które bronią naszego wspaniałego trenera. (w połowie sezonu było jakich osobników na pęczki) 

1

@Grudif@Grudif nie przyzwyczaił cię już Gargamel, że kocha defensywnych pomocników? Przecież dopiero przypomina sobie, że mamy napastników jak muszą mu dupe ratować. Ten sezon to tragedia i tylko dzięki temu, że w Madrycie drużyny posypały się bardziej niż u nas mamy majstra. 

0

@KrzysiekM jak by miał tyle minut co Dembele albo Cou to nie grał by słabiej niż oni. 

3

Głowa chce żebyśmy przegrali z 5-0 to może tego parodyste zwolnią, jednak serce chciało by wygrać 

3

@foczkyyyhg Iniesta fizycznie też był słaby i jakoś dawał radę. 

19

Mundo Deportivo przedstawił całą esencję Gargamela, trzech defensywnych pomocników plus Roberto w pomocy hehe 

0

@socha Vinicius chyba właśnie przechodził do Castylli czy jak to tam się nazywa xp

0

@LeoMessi1994 a może Gargamela już za rok nie będzie z nami? To byłby nasz najlepszy transfer hehe 

4

@Robert_12_96 nie szpieg tyko sabotarzysta xp

0

Bonano ma nie najgorszązą średnią zdziwiłem się na maxa. Zawsze go kojarzyłem jako kiepskiego bramkarza. 

0

@krystus48 tyle to nikt by za niego nie dał może poza PSG. Ale 60 mln jest warty. 

0

@dopefeelin No nie przesadzajmy jeszcze przed nim postawił bym Bussiego. xp

4

To nie trzeba zawodników szukać tylko nowego trenera. Bo Gargamel to tylko dzięki Messiemu i ter Stegenowi tuszuje swoje błędy.

2

Taki materiał......

2

Ci zamiast szukać 9 znowu chcą skrzydłowego, jeszcze niech kupią Williama i gitara.

1

Tego raczej się nie dowiemy, pismaki muszą coś wymyślać żeby ludzie gazety kupili. Hajs musi się zgadzać.

6

No właśnie grają i dają z siebie wszystko bo trener potrafi ich kopnąć w dupe, żeby się ruszyli. A nasz trenejro woli poklepać po plecach swoich pupili i każdemu wmawiać że jest ok.
Pep po takiej parodii meczu jak z Liverpoolem albo Romą podał by się do dymisji albo by pół składy sprzedał.

19

Niestety ale nasz potencjał marnuje Gargamel. City może ma bardziej wyrównany skład, który trorzy monilit ale my mamy większe nazwiska i Messiego. Teraz widać ile zależy od trenera Liverpool i City to potwierdzają.

0

No nie jeden klub chciał by być na naszym miejscu z liczbą pucharów. Od czasów Pepa jesteśmy rozpieszczeni na maxa. Jakbyśmy nie odpadli jak frajerzy tylko normalnie (u nas remis na wyjeździe w pałę jedną bramką) to nikt by nie wypominał tej LM.

0

Tylko że co roku skład mu sprzedawali. Więc jest różnica między nim a Gargamelem

11

Pomyłka to nasz pożal się Boże trenejro....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?