0

@Oskarzer tu i Tata Martino był by zbawieniem...

0

@th@les miała być Barca a tu chyba espaniol jest hehe

2

@j8rzozi z niego taki sam pożytek co z Cou. 16-to latek lepiej gra niż Filmowiec. A po co kupowaliśmy Firpo jak Miranda prezentował ten sam poziom a razie czego i tak Semedo grał na lewej stronie. Jednym słowem tragedia.

0

@Gall coraz więcej tatusiów biznesmenów agentów się robi, widać tata Neymara to osoba godna do naśladowania xp

0

@YoungMan jedni i drudzy tak samo manipulują wiadomościami. Jedni i drudzy są siebie warci, byle się dostać do koryta i siedzieć tam cztery lata.

1

@MT7 jeszcze doliczą zaoszczędzone pieniądze na pensji i powiedzą, że zrobili dobry interes.

0

@gaq prędzej go sprzedamy za te sto baniek niż będzie u nas grał w pierwszym składzie w pomocy.

0

@VanBarca ty to chyba dobrej Barcy nie widziałeś.

1

@Midast Roberto zostanie przecież nie narzeka jak siedzi na ławie, gdzie mu każą tam gra i daje radę. Nie da rady trzymać samych gwiazd w drużynie potrzebni są jeszcze tacy gracze jak Roberto.

0

Ta jasne takie rzeczy to nawet krety załatwia twarzą w twarz bez świadków i dowodów. A jeśli to prawda to nasi rządzący są głupsi niż ustawa przewiduje.

0

@Maker0 Waldek jest lepszym trenerem bez dwóch zdań. Tylko nie nadaje się do topowego klubu w średniakach dał by radę, a łysy to wszędzie będzie mizerny.

0

@endriuuu2 stawiam na łysego xp

1

@Lisek81 trafione w punkt, Waldek dalej myśli że jest u Basków i jest zadowolony ze stylu i wyników. On się nadaje dla średniej drużyny a nie na Barce. Ogólnie to nie chłopa wina, że trzyma się posady rękami i nogami, wkońcu wie że raczej już nie popracuje w takim topowym klubie.

0

@jolowanila hehe Pepa to każdy by tu chciał i odrazu styl by się poprawił i co za tym idzie wyniki.

0

@FanFCB88 chyba Mats najbardziej zasługuje na pochwalę....

0

@johny11 odstaje w cenie parę ojro był tańszy xo

1

@Azi może stwierdzili w zarządzie że szkoda się o niego licytować bo mamy w szkółce podobne talenty.

0

@Matix90 my ich pykniemy. Na lepsze zespoły potrafimy się spiąć.

0

@ShawnC hehe połowa naszych transferów taka była, Dembele, Cou, Gomes, Mina.

1

@Matt_i1992 właśnie to mi też się rzuciło w oczy, jak traci piłkę to nie macha łapami tylko wraca zaraz do pressingu.

1

@Damian11 do nas to na ławę ledwo by się łapał a do espaniolu to raczej nie przejdzie xp

1

@Yoshi94 ale Alba to od końca ubiegłego sezonu to tragedia...

3

@Greenalley hehe gruby wszedł pomachał nogą, pierdykną od niechcenia i brama xp

1

@KrisKris nie pożegnalny uwierz mi

0

@martin86 Waldek zostanie do końca sezonu nawet jeśli będziemy w strefie spadkowej. On chyba ma jakieś taśmy na prezydenta bo już po Liverpoolu powinien wylecieć na zbity pysk.

0

@Pustelnik jest super jak nie ma kontuzji a akurat te go nie omijają.

0

@czarnatom hehe Xavi Iniesta Bussi było o dwie klasy lepsze

2

@rafalnac87 napreno lepiej by poukładał drużynę niż nasz obecny specjalista.

0

@Borys811 mi chodziło że za 25 baniek opłacisz dwóch zawodników a nie, że za 170 kupisz ich.

0

@grizzy10 może i tak ale pamiętaj, że Ney jest Brazylijczykiem więc szybko zgaśnie jak wszyscy z jego kraju. Kupimy typa za 170 baniek który pogra dwa góra trzy na wysokim poziomie. I w dodatku zapłać mu tyle siana co starczyło by na wypłatę dla dwóch topowych zawodników.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?