masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! To podaj zawodnika, który był większym niewypałem stosunkowo do ceny?
0
@DamianPSV Oleguer grał bo Barca była biedna i nie było kim grać, ale gość był prawdziwym cules.
7
@X37 z takim z angażowaniem to raczej zawodnicy niech sypią głowę. Nauczyły się gwiazdeczki że nie trzeba grać na sto % bo i tak podstawę mają zapewnioną. Abidal może nie powinien tego mówić publicznie ale ma rację, że nie ma intensywności w naszej drużynie.
0
@BarcaSupporter chyba trochę kasy braknie bo przez dwa lata bezsensu wydaliśmy fortunę.
1
@bynek90 ogólnie i tak płacimy najwięcej z topowych klubów. Patrz na Real oni jakoś płacą mniej zawodnikom a i tak mają chętnych na grę u nich.
0
@cyron1 mogli ale nie wyszło i koniec tematu. Jak się nie strzela takich sytuacji to nie ma o czym marzyć w LM.
0
@Przemek2323 człowiek albo dorósł albo się przyzwyczaił do dziadostwa...
1
@Imperius1992 na tam się z tego cieszę xp
0
@FDJ nie zgodzę się z tym że Iniesta nie był dobry w odbiorze, przecież z tego co kojarzę grywał nawet jako defensywny pomocnik u Ryjka.
0
@Yoshi94 a czasem nie zszedł na prawą i strzelił nam gola?
1
@Coutinho007 to szkoda że jej nie wpłacił wtedy Menchester xp
1
@`Sin a co ma mówić, że klękną przed nami i będą czekali na ścięcie? U nich zawsze grało się nam ciężko.
0
@godlike Liverpool też raczej po Cou nie płacze. Tak to jest sprzedawać frajerom zawodnika.
0
@Lucassito nie piszę, żeby grać samymi dziadkami tylko akurat Vidal jest potrzebny bo nikt nie ma takich jaj jak on. A co do wychowanków to piłka to biznes i każdy myśli tylko o kasie. Messi z głodu by nie umarł jakby brał jedyne 20 baniek. Bo przecież kocha ten klub i zawdzięcza mu swą karierę. Ale kasa rządzi i skończyła się era wychowanków romantyków co grali dla koszulki i herbu.
1
@FutbolToMagia każdy ma swoje zdanie i raczej go nie zmieni. Zobaczymy co będzie w przyszłości pozdro.
1
@piotr szelest no też mnie chłopak ostatnim zdaniem rozbawił.
5
@barcelonaLM jak za Pepa gra po trójkontach na jeden kontakt i w końcu grać pressingiem. Tylko trzeba spowrotem zacząć biegać, bo nadal mamy technicznych zawodników, za którymi Gargamel nie przepadał.
4
@Yoshi94 naszym Bejlem jest koło z Twojego awatara xp
0
@Maniek1978 Stary Vidal zostawia serce na boisku i gryzie trawę jako jedyny z drużyny a Ty chcesz się go pozbyć?
0
@Naturopata na Cou bym nie liczył, miejmy nadzieję, że znajdzie się jakiś naiwniak jak my i żuci jakiś dobry hajs za niego.
0
@FutbolToMagia naprawdę wierzysz w to co piszesz? Klopp wycisną w Cou max a my skusiliśmy się na niego jak trzeba było uspokoić kibiców po odejściu Neya. Cou u nas był rezerwowym w Niemczech też jest więc ile może być wart teraz 60 mln czy mniej? A co do Lewego to jeszcze z dwa lata pogra u nich a później może zastąpią go nowym nabytkiem Dortmundu.
0
@Midast coś w tym jest ale teraz przejdziemy na 70% później pewnie będzie gorzej.
3
Taki nasz czarny Bejlu. Tylko gra na PS a nie w golfa xp
0
@wonsz_w_pomidorach to tak jak Antek też się dubluje.
1
@FutbolToMagia hehe jak doczytałem do Lewego to aż nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać. Niemcy musieli by na głowę upaść żeby oddać nam najlepszego zawodnika ligi, który wykręca takie staty za przepłaconego rezerwowego.
0
@tn.divine nasi nie umieją grać tą taktyką.
0
@simonsedloy prawie trafiłeś, to jedyne 40 ;p
3
@Bobo25 Takiego kosyniera to ze świecą szukać więc raczej nie znajdziemy takiego...
1
@_Specjalista najlepsi też się nie sprawdzają xD
0
@Divus może nawet z trzy mecze zagra xD