masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Według mnie zaraz po Pepie najlepszy trener a później Simone się melduje na podium.
1
@Undertaker87 Bartek powie że zarobili na nim jeszcze hehe
0
Może i pasuje tylko, że Suarez i tak będzie grał w pierwszym składzie więc trzeba pomyśleć czy opłaca się kupować rezerwowego za sto baniek? Trzeba czekać na zmianę zarządu i wtedy prawdopodobnie zmienimy trenera i to on powinien określić się logo chce a kogo nie.
2
@Gall ile to człowiek nerwów stracił jak przy rożnym miał kryć Benzeme albo CR 7
0
@Kettger to już lepiej żeby zagrali w orzeł czy reszka. A nowy sezon niech ruszy normalnie
1
A te szmatławce będą pisać o zakupach 200 - 300 mln a nie na kasy na wypłaty. W tej Hiszpanii to mają polot sku....
0
@dafik85 na razie de Jong ma zjazd formy na maksa. Od niego i Arthura oczekiwałem, że podniosą poziom naszej pomocy ale zawiodłem się na nich na maksa.
0
Interes życia zrobiliśmy na Cou daliśmy 120 mln plus 40 zmiennych a teraz dostaniemy 60 mnl hehe no może ktoś da 80 mln ale wątpliwa sprawa.
0
@AxelF jednak talent ważniejszy bo bez niego samą pracą pewnego poziomu nie przeskoczysz.
0
On i de Jong największe rozczarowanie sezonu jak dla mnie, bo po reszcie pomocy wiele nie mogliśmy się spodziewać. Miejmy nadzieję, że nowy trener zdoła przywrócić blask drużynie.
10
Od kontraktu podpisanego na serwetce do największego kontraktu piłki nożnej... Ten to miał szczęście i talent.
6
Ja nie wiem jak to jest, Markowi dają małą podwyżkę a jakiemuś byle grajkowi co strzeli parę bramek dają siedem na dzień dobry.
16
Dobrze będzie jak dograją sezon a on presezon chce gdzieś wcisnąć.
0
@Tomek54321 przynajmniej Ney by sam się wykupił z PSG żeby na takie balety wpaść hehe
0
@KingMessi hehe Filmowca wymienić na Felixa, Antek nagra film jak bardzo się pomylił przechodząc do Barcy i że tęskni na Madrytem xd
0
Cavani fajna opcja tylko trochę stary i wysoka pensja.
0
@catalunya77 no ja nie wiem jakim trzeba być kretynem żeby Vidalowi czy Rakiticiowi tyle siana dać.
0
@Kondzix pewnie ta druga opcja
0
@godlike prawie jak politycy hehe
0
@tbas może i średnio ale jak chłopakom nie dasz szansy to nigdy nie wybiją się. Iniesta, Xavi, Puyol w tych czasach też by nie dostali szansy. Teraz jest parcie na trofea, że wychowankowie nie mają szans na grę.
0
@Matej no wiadomo przecież woźny ze sprzątaczką budżetu nie uratują.
0
@Ernesto82 co do Madrytu to ich stać na nie obniżanie pensji bo po prostu mniej wydają na swój zespół. U nas płacimy pewnie 1/3 więcej zawodnikom niż Real.
0
@GlowixZiom bo każdy wie, że można nas doić przy transferach zawsze przepłacimy i damy podwójną pensję.
9
Koszykarze co zarabiają mniej od piłkarzy jakoś z głodu nie umrą, tylko nasze gwiazdki mają problem....
1
Vidal też dostał podwójną pensję....
0
Znając naszych speców to jeszcze dopłacimy Arsenalowi hehe
1
@Douglasinho no jak u nas byle grajek co prosto piłkę kopnie dostaje pensję o której w Madrycie mógłby tylko pomarzyć.
0
@BARCELONISTAnr1 chłopie oni tak doją klub, że korona by im z głowy nie spadła jakby zgodzili się na to. Ciebie nikt się pytał nie będzie czy chcesz zarobić mniej premie ci utną i git.
8
@AlwaysBlaugrana rozpasliśmy sami te święte krowy a teraz się dziwicie, że nie chcą dostać mniej do koryta? Sam Messi, który kocha ten klub i może grać niby za darmo hehe wydziera ile może z Barcy.
0
@Coutinho007 jak by nie Larsson to byśmy pewnie jedną LM mniej mieli.