0

@martin86 chyba prędzej czterdzieści

5

On i Jesus byli by najlepszymi transferami. Jesus według mnie lepszy jest niż Laurato a jak oglądałem Belga w meczu z Realem to, aż Iniesta mi się przypomniał...

0

@wroclawskifan hehe to racja.

0

To chyba najlepszy nasz bramkarz od parunastu lat.

1

@ksawizimens czyli Realowi kibicujesz?

3

Jakoś po transferze Komara mam niechęć do kupowania wielkich talentów z BvB

0

@lunas Vidal mógłby zostać jak by zarabiał adekwatnie do swojej roli czyli przez połowę tego co teraz zarabia.

1

@Midast bo jesteśmy frajerami, kupujemy drogo sprzedajemy tanio.

1

Jak chcą zaoszczędzić na pensjach to trzeba sprzedać Suarez (za niego kupić Wernera albo Martineza pewnie dostaną około 7 baniek) następnie Cou i Dembele, bo ich kontrakty są o wiele za wysokie. Vidal i Rakitić, Umtiti też do sprzedania. Bo podejrzewam, że raczej sami piłkarze się nie zrzekną kasy. A tu jeszcze Matsowi trzeba poprawić kontrakt bo jedyny na to zasłużył. Ps jak by się nadążyła dobra oferta to Filmowca też powinni pożegnać bo nie idzie mu gra razem z Messim i też bardzo wysoką tygodniówkę dostaje.

1

@Coutinho007 a może Piotrusiem?

1

@CulesBarcelion teraz nadal byłbym naszym najlepszym pomocnikiem a Xavi pewnie byłby drugim hehe

18

Jak by Dembele miał tak poukładane pod kopułą jak on, to by nikt nie pomyślał nawet o Neymarze.

0

@lambard tylko, że Roberto jest wart połowę ceny Semedo więc nie opłaca się go sprzedawać szczególnie że Semedo podobno nie chce nowego kontraktu

4

@Barca1992 może wyliczyli pensję na pięć lat z góry.

0

@liberoFCB może by zaryzykować i sprzedać Semedo a jego ściągnąć i może wyjdziemy tym na plus. Jeśli jednak młody nie ogarnie tematu to zawsze zostanie nam Roberto na PO

1

My to mamy niezłą drabinkę płacową, taki Vidal zarabia więcej od ter Stegena.

0

@Turio no na Real też nieraz się spinał.

0

@PePeMasta może i tak jest napisane na tej stronie ale nikt ich za tyle nie sprzeda szczególnie nam.

17

Najlepsze jest to że ta cała posada powinna być rozwiązana, to trener powinien być jak w Anglii menadżerem i decydować kogo sprzedać i kupić.

0

@normasubiektywna wszystko spoko tylko że młody Thiago miał większy potencjał niż ma Arthur kontuzje to akurat ich łączy, tylko że Alcantara to potrafił szarpnąć do przodu i miał lepszy strzał. Ps co odnosi się dawanie młodym szansy to pół minut Arthura dałbym Puigowi bo ten przynajmniej nie boi się podać do przodu.

0

@barteq ja bym się ucieszył gdyby się udało wymienić Filmowca na Syna Marnotrawnego.

0

@odo997 Jak Thiago odchodził to aż nie skręcało, że tracimy topowego pomocnika który mógłby wejść w buty Xaviego za takie grosze. Jakby Alcantara był u nas to nikt by nawet nie pomyślał żeby Rakitić był podstawowym pomocnikiem a może nawet by go u nas nie było.

1

@normasubiektywna Tylko że Artur niestety sam się ogranicza, Thiago jest klasę lepszy niż nasz kumpel Neymara. Kończy mu się umowa więc drogi nie powinien być.

2

@Dominius10 na papierze to powinniśmy Liverpool pojechać bez problemu, a jak się skończyło jazdy pamięta.

1

@Tomek54321 chyba mniejsze są dlatego Krystyna poszedł tam grać.

4

Żeby ktoś tak te 80 baniek to przynajmniej odzyskamy większość kasy. I jeśli Werner byłby za 60 mln to można powalczyć o niego bo Martinez nie jest wart stu baniek.

0

@Artuuuuur więc może po zmianie trenera i Komar nie będzie łamał się co drugi mecz? W końcu normalne treningi nowy trener wprowadził to i może wytrzymałość wróci?

6

@dariooo przecież Waldek był minimalistą, któremu wystarczyła liga więc jego założenia zostały wykonane.

3

@kamapl85 a co zdziwiony jesteś bardzo? Ładne miasto, darmowe wejściówki na mecz Barcy i jeszcze elegancka tygodniówka. Żyć nie umierać xp

3

@Kuczek Na tej wymianie to chyba każdy stracił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?