0

@Trepyveb Jesus z City też dałby radę.

4

@Jaca27 zazem z Dembele.

3

@Mroziu kilka sezonów temu też zdobyliśmy sześć pucharów hehe

3

Jaka sprzedaż? Przecież za niego przyszedł emeryt, który zarabia pewnie trzy razy więcej niż ten Brazol.

1

@kakusus Fergusonowi by butów w szatni zabrakło jakby zobaczył ten burdel.

2

@tbas Bussi to formy nie ma chyba od odejścia Pepa... Gość powinien iść na emeryturę wcześniej niż Iniesta. Andrzej pewnie nadal byłby naszym najlepszym pomocnikiem w tym sezonie.

0

@pienaar no on miał czego Semedo nie będzie miał nigdy a mianowicie to zapiepszanie do obrony ile sił w nogach. Jakby Semedo tak się wracał to nikt by nie myślał żeby go sprzedawać.

2

@Harnas2 a u nas byle grajek dostaje podwójną pensję i potem zdziwienie, że nie chce odejść do innego klubu albo nikt go nie chce bo wymagania ma duże.

0

@Szklaner Nikt kto się ceni nie przyjdzie do Barcy przed wyborami. Dopiero po wyborach można myśleć o dobrym trenerze.

15

@Coutinho007 jak burdel jest nierentowny to wymienia się kurtyzany a nie firanki.

3

Niestety ale Barca zaspała ze zmianą pokoleniową, zarząd jest zaślepiony pucharami zdobytymi przez Pepa i Lucho. Teraz to obudzili się z ręką w nocniku. Mamy skład emerytów i rencistów, kasy brak na nowe transfery. Jak jeszcze odejdzie Messi to będziemy bić się o drugie miejsce bo Real będzie miał majstra przyklepanego.

0

0

@Bernard777 przecież zaoszczędzimy na jego pensji hehe

2

@Crema Catalunya żebyś się nie zdziwił jak Arthur we Włoszech odpali a nasza nowa gwiazda zacznie podawać do boku albo w tył.

18

Będzie następna przepłacona gwiazda zaraz za Coutinho, Dembele i Griezmannem.

7

@zdrastfujcie bez przesady, sędziowie w Hiszpanii są gorsi niż u nas. A my na własne życzenie nie wygraliśmy ligi.

0

Gość odkrył Amerykę normalnie.

0

@Greenalley ale policz ile klub stracił ma nich a ile stracił na niewypałach Bartka?

0

@Naturopata przypomnij co myśmy ostatnio w LM wygrali?

3

@Tomek54321 no i dobrze robił że kupował Pepowi zawodników

0

@slayer hehe chłopaki młodnieją w oczach...

0

@Greenalley ok ile Lapirta wtopił na transferach? Bo Bartek to trzy największe przepłacone transfery zrobił. Coutinho, Dembele i Griezmann. Mniejszych wtop nie ma co opisywać.

0

@messi 94 no na równi z Gaspartem bym powiedział jeden i drugi zostawi burdel i rozsypaną drużynę po sobie.

0

@KibicBarcy84 dlatego ja tv nie oglądam xp

0

@barteq no niestety racja

0

@aro1 no wiem i dlatego trener powinien móc dwa razy war przywołać

1

@siwyfanbarcy ale sędzia może cały czas sprawdzać.

1

@KataloniaMyLive tylko powinno być jak w siatce? Że trener ma dwa vary do wykorzystania na połowę.

0

@Remi1899 ich kompromitacja to już normalka, więc nie ma się co dziwić.

0

@Dulo23 Wcale nie neguję jego zasług ale niestety tak już jest, R10 z Et'oo podnieśli Barce z kolan i jakoś po nich Barca nie umarła, a przypominam, że wtedy Messi dopiero był na początku kariery a Xavi i Iniesta jeszcze nie byli ikonami Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?