masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Trepyveb Jesus z City też dałby radę.
4
@Jaca27 zazem z Dembele.
3
@Mroziu kilka sezonów temu też zdobyliśmy sześć pucharów hehe
3
Jaka sprzedaż? Przecież za niego przyszedł emeryt, który zarabia pewnie trzy razy więcej niż ten Brazol.
1
@kakusus Fergusonowi by butów w szatni zabrakło jakby zobaczył ten burdel.
2
@tbas Bussi to formy nie ma chyba od odejścia Pepa... Gość powinien iść na emeryturę wcześniej niż Iniesta. Andrzej pewnie nadal byłby naszym najlepszym pomocnikiem w tym sezonie.
0
@pienaar no on miał czego Semedo nie będzie miał nigdy a mianowicie to zapiepszanie do obrony ile sił w nogach. Jakby Semedo tak się wracał to nikt by nie myślał żeby go sprzedawać.
2
@Harnas2 a u nas byle grajek dostaje podwójną pensję i potem zdziwienie, że nie chce odejść do innego klubu albo nikt go nie chce bo wymagania ma duże.
0
@Szklaner Nikt kto się ceni nie przyjdzie do Barcy przed wyborami. Dopiero po wyborach można myśleć o dobrym trenerze.
15
@Coutinho007 jak burdel jest nierentowny to wymienia się kurtyzany a nie firanki.
3
Niestety ale Barca zaspała ze zmianą pokoleniową, zarząd jest zaślepiony pucharami zdobytymi przez Pepa i Lucho. Teraz to obudzili się z ręką w nocniku. Mamy skład emerytów i rencistów, kasy brak na nowe transfery. Jak jeszcze odejdzie Messi to będziemy bić się o drugie miejsce bo Real będzie miał majstra przyklepanego.
0
@catalanian09 hehe
0
@Bernard777 przecież zaoszczędzimy na jego pensji hehe
2
@Crema Catalunya żebyś się nie zdziwił jak Arthur we Włoszech odpali a nasza nowa gwiazda zacznie podawać do boku albo w tył.
18
Będzie następna przepłacona gwiazda zaraz za Coutinho, Dembele i Griezmannem.
7
@zdrastfujcie bez przesady, sędziowie w Hiszpanii są gorsi niż u nas. A my na własne życzenie nie wygraliśmy ligi.
0
Gość odkrył Amerykę normalnie.
0
@Greenalley ale policz ile klub stracił ma nich a ile stracił na niewypałach Bartka?
0
@Naturopata przypomnij co myśmy ostatnio w LM wygrali?
3
@Tomek54321 no i dobrze robił że kupował Pepowi zawodników
0
@slayer hehe chłopaki młodnieją w oczach...
0
@Greenalley ok ile Lapirta wtopił na transferach? Bo Bartek to trzy największe przepłacone transfery zrobił. Coutinho, Dembele i Griezmann. Mniejszych wtop nie ma co opisywać.
0
@messi 94 no na równi z Gaspartem bym powiedział jeden i drugi zostawi burdel i rozsypaną drużynę po sobie.
0
@KibicBarcy84 dlatego ja tv nie oglądam xp
0
@barteq no niestety racja
0
@aro1 no wiem i dlatego trener powinien móc dwa razy war przywołać
1
@siwyfanbarcy ale sędzia może cały czas sprawdzać.
1
@KataloniaMyLive tylko powinno być jak w siatce? Że trener ma dwa vary do wykorzystania na połowę.
0
@Remi1899 ich kompromitacja to już normalka, więc nie ma się co dziwić.
0
@Dulo23 Wcale nie neguję jego zasług ale niestety tak już jest, R10 z Et'oo podnieśli Barce z kolan i jakoś po nich Barca nie umarła, a przypominam, że wtedy Messi dopiero był na początku kariery a Xavi i Iniesta jeszcze nie byli ikonami Barcy.