masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Tak z dajeka ten Depay to Neya nie przypomina trochę?
4
@Suzu Pewnie był ten ktoś na korepetycjach w Barcelonie, uczą się od mistrzów. Xp
1
@cyron1 zamiast Milito dał bym Maldini.
0
@Lucassito ale tylko on Blanc i Pochettino byli do wyjęcia więc nie było szału.
1
@OTX może byłby najlepszy jakby mu prądu tak często nie odcinało.
2
@lukasz9197 ja tam wyżej cenie naszego Tarzana.
1
@grubiorz Albo teraz po prostu stał się jeszcze lepszym trenerem niż był?
1
@Pustelnik Foch nie foch ale prawdę powiedział, że w Barcy jest burdel na maxa i nikt nie wie jak prowadzić klub.
0
@gaucho14@gaucho14 Ale z drugiej strony klub może go zlać do Barcy B albo przesiedzi sezon na trybunach i kto takiego Pana Kopacza zechce?
0
@liberoFCB Lepiej do Barcy B przenieść pomogą awansować młodym.
0
@dawid230188 Ewentualnie do Barcy B zgłosić
0
@Dalhi chyba że Barca Todibo za parę ojro sprzeda.
1
@Bartoso niby ta ale z drugiej strony cały zespół ma bronić. Raczej nasi obrońcy nie zapomnieli jak się gra tylko każdy powinien pomagać w obronie. Bo teraz to broniliśmy w 7-8? Bo Suarez z Messim nie musieli a i pomoc nie kwapiła się do powrotu.
1
@cules_ Jak będzie chciał kasę to powinni go zostawić i zgłosić do Barcelony B
0
@Lincolm albo do Barcy B przenieść przynajmniej pomoże w awansie.
0
@pluszek Ale zapomniałeś dodać że miała też korzenie semickie xp
0
@Filipfcb2000 Przez głupotę zarządu daliśmy mu taką kasę, teraz odejdzie za drobne jak reszta naszych wspaniałych zawodników. Niestety ale nikt się nie spodziewał że tak się stoczy nasz Big Sam.
0
@4Fabregas4 to tak samo jest z filmowcem
0
Wszystko git tylko szkoda że takie szambo już wybiło. Mogli załatwiać to po cichu. Może zarząd się zmieni i Leo zostanie na dłużej.
0
@czesctuam hehe nawet on by tego nie pisał tylko by kogoś wynajął żeby napisał to za niego.
0
@wpjtasss33 no chyba było na piśmie tylko z konkretną datą. Więc przespałeś ten okres a teraz musisz czekać na łaskę szefa czy cie zwolni czy będziesz musiał dalej u niego pracować.
0
@snupson Pomarzyć zawsze można XP
0
@norbi77 Według mnie najlepszy zawodnik w historii jednak się Barcelonie przyda.
2
@ACRAB95 może jak prezydent się zmieni to Leo zostanie na dłużej.
0
@El dominatore Chyba z całki wyliczyli...
0
@Molina City się rzuca na Messiego bo myśli, że Barcy nic nie będzie płacić. Ale jak już trzeba będzie zapłacić i Barcelonie i Messiemu to się wypną na gwiazdora.
0
@codemat według mnie zawsze był za słaby na Barce.
0
@Ralph87 Najgłupszy zarząd chyba na świecie, dobrze że po Pepie został silny zespół bo teraz walczylibyśmy o ligę europy hehe
1
@mistermajkel Tylko nie przejdzie za free bo żaden klub nie ma takich kretynów zarządzie jak my.
1
kur.. ale nasz zarząd jest kretyński, teraz zbierają żniwo swojej polityce płac. nikt nie kupi zawodnika od nas tylko czekają na to, że Barca z uśmiechem im odda zawodnika za free. Nasi negocjatorzy kontraktów to mają fajną robotę, pytają przedstawiciela zawodnika ile chce zarabiać i mówią ok.