4

Tak z dajeka ten Depay to Neya nie przypomina trochę?

4

@Suzu Pewnie był ten ktoś na korepetycjach w Barcelonie, uczą się od mistrzów. Xp

1

@cyron1 zamiast Milito dał bym Maldini.

0

@Lucassito ale tylko on Blanc i Pochettino byli do wyjęcia więc nie było szału.

1

@OTX może byłby najlepszy jakby mu prądu tak często nie odcinało.

2

@lukasz9197 ja tam wyżej cenie naszego Tarzana.

1

@grubiorz Albo teraz po prostu stał się jeszcze lepszym trenerem niż był?

1

@Pustelnik Foch nie foch ale prawdę powiedział, że w Barcy jest burdel na maxa i nikt nie wie jak prowadzić klub.

0

@gaucho14@gaucho14 Ale z drugiej strony klub może go zlać do Barcy B albo przesiedzi sezon na trybunach i kto takiego Pana Kopacza zechce?

0

@liberoFCB Lepiej do Barcy B przenieść pomogą awansować młodym.

0

@dawid230188 Ewentualnie do Barcy B zgłosić

0

@Dalhi chyba że Barca Todibo za parę ojro sprzeda.

1

@Bartoso niby ta ale z drugiej strony cały zespół ma bronić. Raczej nasi obrońcy nie zapomnieli jak się gra tylko każdy powinien pomagać w obronie. Bo teraz to broniliśmy w 7-8? Bo Suarez z Messim nie musieli a i pomoc nie kwapiła się do powrotu.

1

@cules_ Jak będzie chciał kasę to powinni go zostawić i zgłosić do Barcelony B

0

@Lincolm albo do Barcy B przenieść przynajmniej pomoże w awansie.

0

@pluszek Ale zapomniałeś dodać że miała też korzenie semickie xp

0

@Filipfcb2000 Przez głupotę zarządu daliśmy mu taką kasę, teraz odejdzie za drobne jak reszta naszych wspaniałych zawodników. Niestety ale nikt się nie spodziewał że tak się stoczy nasz Big Sam.

0

@4Fabregas4 to tak samo jest z filmowcem

0

Wszystko git tylko szkoda że takie szambo już wybiło. Mogli załatwiać to po cichu. Może zarząd się zmieni i Leo zostanie na dłużej.

0

@czesctuam hehe nawet on by tego nie pisał tylko by kogoś wynajął żeby napisał to za niego.

0

@wpjtasss33 no chyba było na piśmie tylko z konkretną datą. Więc przespałeś ten okres a teraz musisz czekać na łaskę szefa czy cie zwolni czy będziesz musiał dalej u niego pracować.

0

@snupson Pomarzyć zawsze można XP

0

@norbi77 Według mnie najlepszy zawodnik w historii jednak się Barcelonie przyda.

2

@ACRAB95 może jak prezydent się zmieni to Leo zostanie na dłużej.

0

@El dominatore Chyba z całki wyliczyli...

0

@Molina City się rzuca na Messiego bo myśli, że Barcy nic nie będzie płacić. Ale jak już trzeba będzie zapłacić i Barcelonie i Messiemu to się wypną na gwiazdora.

0

@codemat według mnie zawsze był za słaby na Barce.

0

@Ralph87 Najgłupszy zarząd chyba na świecie, dobrze że po Pepie został silny zespół bo teraz walczylibyśmy o ligę europy hehe

1

@mistermajkel Tylko nie przejdzie za free bo żaden klub nie ma takich kretynów zarządzie jak my.

1

kur.. ale nasz zarząd jest kretyński, teraz zbierają żniwo swojej polityce płac. nikt nie kupi zawodnika od nas tylko czekają na to, że Barca z uśmiechem im odda zawodnika za free. Nasi negocjatorzy kontraktów to mają fajną robotę, pytają przedstawiciela zawodnika ile chce zarabiać i mówią ok.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?