0

@Midast No może jeszcze Junior pogra tam.

2

Bartek upchnąć każdego chce byle wyjąć na plus w obliczeniach. Bo jeśli okaże się że były straty z własnej kieszeni będzie musiał oddawać. Więc jeśli tylko da się coś zarobić to sprzedaje.

0

@Mroziu Lepiej tak niż grać Amigosami i powtórzyć zeszły sezon.

5

@LeoMessi1994 Jego pensja i kolano skutecznie odstraszają potencjalnych nabywców.

14

Riqui Puig chyba chce przeczekać do końca kadencji naszego wspaniałego zarządu i czeka na Xaviego. Choć z drugiej strony szkoda żeby się rok kisił na ławie.

1

@Vito9 Bo nikt za niego nie chciał zapłacić? U nas największym problemem są wysokie tygodniówki dla zawodników. Jakby Vidal zarabiał trzy banki to byśmy dostali jakiś hajs za niego a tak to mało, który klub pozwoli sobie na opłacenie jego pensji.

1

@Mroziu Może i silny ale na rotację i słabych przeciwników trzeba ogrywać młodych chłopaków. I tak za długo trzymaliśmy amigosów. Potrzeba świeżej krwi a nie trzymać wypalone gwiazdy. Za rok powinniśmy pożegnać jeszcze Bussiego.

7

@Filipfcb2000 Bo Marlon pewnie nie zarabia osiem baniek na rękę.

0

Jeszcze parę lat temu jak by ktoś powiedział że Inter będzie miał więcej kasy przeznaczony na transfer danego zawodnika niż my to bym go zabił śmiechem a tu się stało. Barca jest biedna jak jakiś beniaminek.

3

@michalciesla Może wystarczy ciężki trening a nie jak u Gargamela granie w dziada i truchciki.

0

@Rompul Lepiej brzmi Amigos XP

0

@kokos_xd słabo to ten sezon wyglądał. Zarówno koszulki jak i wyniki sportowe

1

@Turio "Najlepszymi partnerami dla de Jonga będą Pjanic, Roberto lub Busquets." Panie Roberto i Busquets to powinni grać w pierwszym składzie tylko w innym klubie.

1

Todibo bym wypożyczył jeszcze na jeden sezon może odpali.

0

@Barca4231 aha to mój błąd, więc pozostają trybuny.

0

@MrShakira No to mówię, że powinni mu powiedzieć prosto z mostu, że jak zostanie przesiedzi cały sezon na trybunach albo w Barcy B. Jeśli ma trochę oleju w głowie to powinien odejść.

3

@MrShakira Słyszałeś o wypłacaniu reszty kontraktu zawodnikowi sprzedanemu innemu klubowi? Bo ja nie to jest biznes i tyle. Klub go nie chce i tak powinien się cieszyć że chcą go za darmo puścić bo będzie mógł sobie lepszy kontrakt wytargować.

3

Dziwna sytuacja z Suarezem się zrobiła. Powinni siąść do rozmów i podziękować ze te wszystkie lata zaproponować mu rozwiązanie umowy bez reszty wypłaty i zorganizować mu pożegnanie. A jeśli by się nie zgodził to poinformować go żeby zaczął się stawiać na treningi Barcy B bo tam spędzi ten sezon.

0

@qbarca albo do Barcy B go przenieść

7

@ricardo0705 w czym jest od nich lepszy jako kapitan?

0

@brains Ja bym go do Barcy B przypisał jak taki kozak. Przynajmniej pomógł by młodym w awansie. Szkoda było by mu płacić taki kontrakt i trzymać na trybunach.

0

@JarekS Drużynę mamy silną tylko bez kondycji i szybkości, trzeba porządnie się za nich zabrać na treningach i zaczną biegać na meczach.

0

@Sortello no niby na plus jesteśmy ale gość ma o wiele większą wypłatę więc na jeno wyjdzie. A później stracimy na nim jak na Vidalu albo Rakiecie bo nikt złamanego ojro za niego nie da.

0

@lukasz9197 Verma akurat jak grał to dawał radę więc nie wymyślaj

1

@Jersi no kiedyś był bo teraz to Lewy go nakrywa kapeluszem.

1

@4Fabregas4 raczej nie straciliśmy dużo na nich. A może i na plus wyszliśmy. Dembele, Cou i Filmowiec też byli pewniakami a ile ma nich straciliśmy? 150 - 200 mln?

0

@gabrielos1899 Tylko kto by chciał Big Sama z kontuzją i z takimi wymaganiami finansowymi?

1

@Patry10 taki chłop na ławkę, wszędzie zagra i nie narzeka.

0

@Fanas7 u nas nie pokaże

0

No i się potwierdza, że trzy nasze najdroższe zakupy są największymi niewypałami. A miało być tak pięknie na papierze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?