masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Midast No może jeszcze Junior pogra tam.
2
Bartek upchnąć każdego chce byle wyjąć na plus w obliczeniach. Bo jeśli okaże się że były straty z własnej kieszeni będzie musiał oddawać. Więc jeśli tylko da się coś zarobić to sprzedaje.
0
@Mroziu Lepiej tak niż grać Amigosami i powtórzyć zeszły sezon.
5
@LeoMessi1994 Jego pensja i kolano skutecznie odstraszają potencjalnych nabywców.
14
Riqui Puig chyba chce przeczekać do końca kadencji naszego wspaniałego zarządu i czeka na Xaviego. Choć z drugiej strony szkoda żeby się rok kisił na ławie.
1
@Vito9 Bo nikt za niego nie chciał zapłacić? U nas największym problemem są wysokie tygodniówki dla zawodników. Jakby Vidal zarabiał trzy banki to byśmy dostali jakiś hajs za niego a tak to mało, który klub pozwoli sobie na opłacenie jego pensji.
1
@Mroziu Może i silny ale na rotację i słabych przeciwników trzeba ogrywać młodych chłopaków. I tak za długo trzymaliśmy amigosów. Potrzeba świeżej krwi a nie trzymać wypalone gwiazdy. Za rok powinniśmy pożegnać jeszcze Bussiego.
7
@Filipfcb2000 Bo Marlon pewnie nie zarabia osiem baniek na rękę.
0
Jeszcze parę lat temu jak by ktoś powiedział że Inter będzie miał więcej kasy przeznaczony na transfer danego zawodnika niż my to bym go zabił śmiechem a tu się stało. Barca jest biedna jak jakiś beniaminek.
3
@michalciesla Może wystarczy ciężki trening a nie jak u Gargamela granie w dziada i truchciki.
0
@Rompul Lepiej brzmi Amigos XP
0
@kokos_xd słabo to ten sezon wyglądał. Zarówno koszulki jak i wyniki sportowe
1
@Turio "Najlepszymi partnerami dla de Jonga będą Pjanic, Roberto lub Busquets." Panie Roberto i Busquets to powinni grać w pierwszym składzie tylko w innym klubie.
1
Todibo bym wypożyczył jeszcze na jeden sezon może odpali.
0
@Barca4231 aha to mój błąd, więc pozostają trybuny.
0
@MrShakira No to mówię, że powinni mu powiedzieć prosto z mostu, że jak zostanie przesiedzi cały sezon na trybunach albo w Barcy B. Jeśli ma trochę oleju w głowie to powinien odejść.
3
@MrShakira Słyszałeś o wypłacaniu reszty kontraktu zawodnikowi sprzedanemu innemu klubowi? Bo ja nie to jest biznes i tyle. Klub go nie chce i tak powinien się cieszyć że chcą go za darmo puścić bo będzie mógł sobie lepszy kontrakt wytargować.
3
Dziwna sytuacja z Suarezem się zrobiła. Powinni siąść do rozmów i podziękować ze te wszystkie lata zaproponować mu rozwiązanie umowy bez reszty wypłaty i zorganizować mu pożegnanie. A jeśli by się nie zgodził to poinformować go żeby zaczął się stawiać na treningi Barcy B bo tam spędzi ten sezon.
0
@qbarca albo do Barcy B go przenieść
7
@ricardo0705 w czym jest od nich lepszy jako kapitan?
0
@brains Ja bym go do Barcy B przypisał jak taki kozak. Przynajmniej pomógł by młodym w awansie. Szkoda było by mu płacić taki kontrakt i trzymać na trybunach.
0
@JarekS Drużynę mamy silną tylko bez kondycji i szybkości, trzeba porządnie się za nich zabrać na treningach i zaczną biegać na meczach.
0
@Sortello no niby na plus jesteśmy ale gość ma o wiele większą wypłatę więc na jeno wyjdzie. A później stracimy na nim jak na Vidalu albo Rakiecie bo nikt złamanego ojro za niego nie da.
0
@lukasz9197 Verma akurat jak grał to dawał radę więc nie wymyślaj
1
@Jersi no kiedyś był bo teraz to Lewy go nakrywa kapeluszem.
1
@4Fabregas4 raczej nie straciliśmy dużo na nich. A może i na plus wyszliśmy. Dembele, Cou i Filmowiec też byli pewniakami a ile ma nich straciliśmy? 150 - 200 mln?
0
@gabrielos1899 Tylko kto by chciał Big Sama z kontuzją i z takimi wymaganiami finansowymi?
1
@Patry10 taki chłop na ławkę, wszędzie zagra i nie narzeka.
0
@Fanas7 u nas nie pokaże
0
No i się potwierdza, że trzy nasze najdroższe zakupy są największymi niewypałami. A miało być tak pięknie na papierze.