0

@barcelonaLM Lepiej popatrz na nas. Sami jesteśmy dnem i jeszcze w muł się pchamy. Jak zdobędziemy czwarte miejsce w lidze to będzie sukces. Kto by się spodziewał, że tak da się rozwalić tą drużynę? A najlepsze jest to, że najbardziej zawodzą najdroższe transfery.

0

Z takim podejściem do gry to będzie dobrze jak załapią się na czwarte miejsce, a szczyt możliwości to będzie Puchar Króla. Wracają czasy przed kadencją Ryjka.

3

@Mr8lack Dobrze że to było marne Juve bo inaczej moglibyśmy dostać znowu osiem bramek hehe

0

@Abominacja Lenglet to powinien w Barcy B grać, co mecz coś odwali i jeszcze się głupkowato uśmiecha.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Wytłumaczcie mi dlaczego Rysiek, który jako jedyny nasz pomocnik (nie licząc Pedriego) próbuje grać do przodu kisi się cały sezon na ławie?

0

@mikokarla Tam powinny buty latać w szatni jak u sir Fergusona....

0

W tym meczu to my chyba nawet bramki nie strzelimy...

0

@Alberto1031 Niestety ale naszą dziurawą obroną będzie kręcił jak będzie chciał.

0

@Destiny Może jeszcze Rysiek zagra na piątego xp

0

@Czarny_ck Widziałeś skrzydłowego, który nie wraca bronić jak stracił piłkę?

1

@mikokarla Jasne bo Bayern czy inne City pykniemy jak nie możemy beniaminka pokonać...

0

Ten sezon to tragedia, kto by się spodziewał parę lat temu, że będziemy cieszyć się z zajętego czwartego miejsca pod koniec sezonu? Drużyna za tyle mln a gra jak średniak.

3

@KrisKris Który Real przegrał?

0

@tomekjd przydał by się Komar bo skrzydeł nie mamy. Messi sobie gdzieś tam chodzi a Cou to na skrzydle gra paralityk.

0

@mikokarla nie przesadzaj nie grają w kości tylko się bronią. A my jesteśmy dnem Barcelony.

0

@MarioVeB! Dlaczego twierdzisz że Nunez był gorszy od niego?

5

@Rewolucja123 Jak wygrywamy to pracuje ale jak gra się nie klei to spuszcza głowę w dół i myśli o Arabach.

5

"Gramy zespołowo, wszyscy bronią i wszyscy atakują." No to panie Dest Messi wróci i dalej trzeba będzie bronić za niego.

1

@Rewolucja123 Zacznie częściej grać i będzie git. Potencjał ma prawie jak Ney tylko kontuzje go hamowały.

2

@Remi1899 Jak byś tyle towaru przerobił co on, to też byś w głowie próżnię miał.

1

@JacaBarca Mamy takiego nowego Gomesa xp

0

@Maker0 Ale Rosell był w jego ekipie i to Rosell odpowiadał za ten transfer. Dopiero później ci panowie skoczyli sobie do gardeł.

1

@Maker0 R10 został sprowadzony bo Beks poszedł do Realu zamiast do nas. A poza tym to chyba Rosell załatwiał transfer Roniego.

0

Ja bym chciał zobaczyć podobny skład jak na Dynamo. Messi ławeczka to przynajmniej chłopaki podają do siebie nawzajem. Niestety ale nasz najlepszy zawodnik jest myślami u Arabów i nic nie daje drużynie.

2

@BlackAngryMagician Hehe to musisz zacząć oglądać mecze przed dwóch lat xp

19

Sprzedając Semedo i kupując Desta zrobiliśmy interes życia.

0

@Owen1994 Jak cię zawiódł od początku przygody z Barcą gość kopie się po czole.

0

@debu1989 Ja tam tak samo się cieszyłem jak odchodził Ivan.

1

No to zostajemy z kiepskim Lengletem do końca sezonu. Miejmy nadzieję że młodzi z Barcy B dadzą radę. Podejrzewam że już Pikej nie wejdzie na swój poziom.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?