1

To jest chyba najlepszy nasz transfer od bardzo dawna. Szczególnie jeśli patrząc cena / jakość.

1

@horang Roberto to taki fajny rezerwowy wszędzie zagra na przyzwoitym poziomie więc zostanie i jeszcze jest wychowankiem.

0

@Edoss Chyba Pjanicia zapomniałeś dopisać.

0

@Gall Pierwszy to powinien Pjanić odejść później Cou. Trochę budżet na wynagrodzenia byśmy odciążyli. Filmowiec zaczął się bronić, jak utrzyma formę to jednak powinien zostać w drużynie.

0

@El dominatore Jeszcze Pjanić nie zachwyca, jeden z gorszych interesów Bartka. Wszystko przez tą kreatywną księgowość.

0

@Herbert Kasa wszystko załatwi

0

@Naturopata Może zaproponowali? Tego się nie dowiemy.

1

@coyote Bartrze zabrakło doświadczenia, jak by tam był taki Ramos albo Pique to by Księżną wycią i było by czerwo a nie bramka. Szczególnie, że to była końcówka meczu.

0

@JarekS Portugalczyk ma jedną nogę więc raczej rok mu nic nie da. Malcom więcej zawał a i tak wylądował w Rosji.

1

@Majsteer Coś mi wydaje, że gość pójdzie drogą Andre Gomesa. Miał być mega grajek a okazał się przeciętniakiem.

2

@mikokarla Bo on jest stoperem, który gra na boku z przymusu.

1

@SonBarcaGoku Masz o tym właśnie artykuł ;x a co do długów zawsze możesz roztrwonić majątek, kupujesz przepłacając, dając podwójne stawki i oddawać za grosze niepotrzebnych zawodników.

23

@martin86 Messi doi klub, tylko nikt nie wspomniał ile klub zarabia dzięki Messiemu.

9

@herbblaugrana Pomalować go pastą do butów i ściąć włosy to może się nie zorientują hehe

6

A może by chcieli Filmowca o albo Coutinho?

2

@Veysel Tylko podejrzewam, że Roberto raczej nie będzie chciał odchodzić.

5

@Murazor To był sarkazm.

2

@Gregsky10 Chyba u Kristianu był na naukach xp

0

@Mroziu Tylko, że po taniości był a nasza gwiazda kosztowała fortunę i i kokosy zarabia.

0

@matirix20 Trudno od stopera wymagać wejść ofensywnych. On jest nauczony bronić i asekurować kolegę a iść w dryblingi i dośrodkowywać.

3

Teraz to każdy co nie mógł nas pokonać przerywa swoją fatalną serię, więc wszystko prawd nimi hehe

0

@Varezq Chyba zdementował to ktoś z otoczenia zawodnika.

2

@Joshi Z Suarezem to bardziej o kontrakt chodziło, szkoda że nie dogadali się w związku z obniżką wynagrodzenia. Ale z drugiej strony w Madrycie Gryzoń od nowa znalazł motywację bo u nas to za bardzo jej nie miał.

0

@Siergiej_Piputkin Na rezerwę może i się nadaje bo mały kontrakt ma. Tylko dla tego powinien zostać.

1

@swer2251 Już dawno nie było logiki w tym klubie więc się nie dziw. Wymiana Pjsnić Arthur też rozsądna nie była. Ale to tylko wymysł pismaków. Trzeba zaczekać na nowego prezydenta i miejmy nadzieję, że posprząta ten burdel jaki został po Bartku.

0

@Veysel Chyba chciał iść do Włoch tylko nie zdał testu na obywatelstwo. Ponoć nawet miał pytania i odpowiedzi ale wpadł przez przypadek.

0

@BARCA1899Messi tyko że na wypłatach zawodników straciliśmy.

0

@infamusse Keita w tamtych czasach rezerwowy i średni technik, teraz byłby pierwszym wyborem. Jak nasza drużyna podupadła to aż serce się kraje.

5

@ksawizimens Panie liga już nam odjechała a o LM to można sobie pomarzyć w tym roku. Więc przynajmniej ten puchar niech ugrają.

0

@Tomo1989 Pedri niech odpoczywa bo Rudy go zajedzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?