3

"Barcelona sprowadziła go z Juventusu, by odgrywał ważną rolę w zespole" ten cytat odnośnie Pjanicia mnie rozwalił. Autor tekstu nie zorientował się, że ten pan gra u nas tylko dzięki kreatywnej księgowości Bartka?

1

@MesQueUnClub_87 Może PSG zechce Dembele w końcu mieli by francuski atak

0

@kamil_veb Jeden i drugi powinien zostać sprzedany. Pobierają wysokie pensje a drużynie wiele nie dają. A i zapomniał bym pierwszy do odejścia powinien być Cou.

0

@cat_r37 Pewnie tyle co Trincao XP

8

Może sprzedać Dembele z Trincao i w końcu dać szansę Konradowi?

23

Do najlepszych bym dodał jeszcze brak kontuzji Messiego i jego postawa na boisku. Moriba zepsuł akcje a Messi przybiegł i przybił mu piątkę.

1

@JarekS ok zgoda co do Nyoma i Cabaco. Ale nie miałeś stracha, że wepchną nam gola na remis? Bo ja miałem strach że w tym haosie mogą wyrównać.

1

@mielniczas Fajnie by było, jak by zostały wprowadzone limity jak w NBA. Szanse by się wyrównały a i tak żaden piłkarz by nie umarł z głodu.

0

@Neymarinho i pobiera podobno osiem baniek.

0

@Litman Podobno Suarez może odejść za free z Madrytu może jego wezmą zamiast Kuna hehe

2

@equwesta Jasne bo ligi zrezygnują z zarobku. Kto będzie płacił za takie szlagiery jak np. Getafe - Celta? A to samo tyczy się reprezentacji jeśli by zbanowali najlepszych piłkarzy na świecie to kto będzie czatował publiczność?

1

@denis9401 Może odmówił może nie. Oficjalnie zwolnili go za kiepskie wyniki i złe relacje z szatnią. Sam musi potwierdzić którąś z tez. Teraz możemy tylko zastanawiać się co było prawdziwym powodem zwolnienia.

0

@arasz1819 pewnie bzdury coś muszą pisać żeby się sprzedawać.

0

@sevs Jeśli to było wybadanie to ok. Według mnie od początku zdominowaliśmy Basków tylko skuteczności brakło.

0

@Filipfcb2000 Jeden i drugi to niewypały, które zarabiają 50% więcej niż powinni.

0

@KataloniaMyLive@KataloniaMyLive Isco też zawsze był fanem Barcy xp

7

Przygodę życia przeżywa, opowie wnukom, że grał z Messim czego chcieć więcej?

5

@JarekS zamiast Roberto to już lepiej żeby Mingueza zagrał, młody przynajmniej bronić potrafi.

1

Im droższy zawodnik tym jest większym niewypałem. Nasza złota trójka kosztowała fortunę i jeszcze zarabiają kokosy.

0

Naszi partacze pewnie skończą karierę Pikejowi, ale z drugiej strony swoje już wygrał i nie daje już tyle co kiedyś.

0

@Greenalley Dest pewnie by grał bo i tak żadnego prawego obrońcy na rynku nie ma lepszego.

1

@Crakitic Cou, Braithwait, Pjanić, Junior, Umtiti pierwsi powinni odejść. Jeśli Messi zostanie to Filmowiec również powinien zostać sprzedany. Jeszcze jak by była opcja wymiany Dembele na Neymara to też bym się zastanowił. Wtedy dopiero można by myśleć o porządnej dziewiątce.

0

Na Halanda nas nie stać a zamiast Kuna to już lepiej Suareza ściągnąć, podobno Gryzoń też może odejść od Materaców za free. A tak na poważnie to stać nas tylko na Depaya.

8

Kurde ale wyszliśmy na kupnie nowych gwiazd, Dembele, Coutinho, Griezmann kasa wywalona w błoto... Nie dość że nikt ich nie kupi nawet za 50% tego ile kosztowali to mają gigantyczne pobory.

2

@PJ777 Co do udawania, Ramos wyskoczył jak pajac i karny był hehe

0

@Pawlusek Jak by grał na obronie to by był płacz, że powinien grać w środku bo nas Real tam zdominował. Mądry polak po szkodzie.

0

@l0Messini no po takim samym ostrym faulu wpakowali nam drugą bramkę

1

Powiedzcie mi jak to jest że wył wolny po którym padł gol a takie samo dotknięcie było na Martinie i faulu nie było?

1

@swiergol2 Jak by został to podejrzewam iż miel byśmy kilka pucharów więcej.

1

@_Specjalista Był już taki mecz, chyba mistrzynie świata grały z jakimiś juniorami i dostały łomot.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?