masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fifek Dało się i oglądać w kwalifikacjach przegrany mecz z Wisłą a później wygraliśmy LM jeśli dobrze pamiętam.
0
@VenoM Chyba Barcy B
1
@Huta1968 no powiem Ci że bardzo prawdopodobny scenariusz napisałeś xp
0
Komentarz usunięty
2
@Boniek10 Raczej na sprzedaż
0
Tylko dziesięć?
0
@matirix20 my na wypłaty nie mamy a ty wyjeżdżasz z Haalandem.
0
@Dawid to pewnie Pan trener by dostał 2
0
@JarekS chyba że szykują się na sprzedaż Cou i Konara? Jeden i drugi pobierają gigantyczne pensję a nic nie wnoszą do drużyny.
0
@kakusus No to niech posadzi Lengleta na ławie i git. Jakaś manie mają teraz trenerzy, że nie wystawia się dwóch stoperów prawonożnych lub lewonożnych. Pikej jakoś z Tarzanem grali razem i dawali radę to samo Marquez z Pouyolem, a nawet Ramos Pique.
0
@BulaKG Z tym czasem to nie przesadzajmy przyszedł nowy trener do Chelsea i jaki zrobili progres?
1
My jesteśmy średnikami taka prawda. W LM co sezon oklep i kompromitacja, a teraz nawet Lewante nas ciśnie i gubimy się. Nie do pomyślenia taka sytuacja była jeszcze parę lat temu.
9
Nasz trener jest przech..em zapomniał o Puigu ale jak trzeba ratować skórę to go wpuszcza i myśli , że coś wskóra chłopak który cały sezon przesiedział na ławce.
0
@ElKamil Niby spoko tylko ten chłop trochę dużo zarabia.
7
@JarekS Może sędziowie się litują bo chłop wygląda trochę na upośledzonego umysłowo...
0
@marcinnikt Chyba miał być Keita
0
@Herbert A co tu podsumować, mamy takiego nowego Douglasa
0
@Qaz123 Czy to nasz styl każe Komarowi potykać się o własne nogi, zakazuje mu myślenia na boisku i odebrał mu wykończenie akcji?
0
Najgorsze to to że od każdej lepszej drużyny dostajemy w pałe.
Najlepsze ogrywamy młodych co zaowocuje w przyszłości.
0
@socha Nie od dziś wiadomo, że Bartek lubił szastać na lewo i prawo. Ale też wynagrodzenie Messiego zawyża bardzo średnią.
0
@RosjaninBut Dobre i to przynajmniej nie będziemy mu płacić pensji.
7
@Pustelnik niby tak ale te same dziadki dwa razy w tym sezonie spuścili nam oklepy, więc my jeszcze większe dno prezentujemy.
1
Jeśli by przyjął rolę jokera jak to uczynił Larson to ok. Jednocześnie musiał by się zgodzić na znaczną redukcję wynagrodzenia.
5
@JordiElNino No nie wiem Oskar cały czas się rozwija i może grać na dwóch pozycjach w obronie.
1
@mikokarla Znowu ponilismy rekord, bo jak twierdzisz nigdy nie przegraliśmy z Grandą u siebie. Mamy w tym roku sezon rekordów.
2
@equwesta przynajmniej nie dzieje skóry na niedźwiedziu. Masz te swoje trzy pkt...
1
@JarekS Tylko żeby Messi chciał iść na ten układ.
2
@BARCA1899Messi Szczególnie że szkodnika Bartka już nie ma w tym klubie...
1
@mikokarla nie zapeszaj bo już nie takie mecze przegrywaliśmy....
3
"Barcelona sprowadziła go z Juventusu, by odgrywał ważną rolę w zespole" ten cytat odnośnie Pjanicia mnie rozwalił. Autor tekstu nie zorientował się, że ten pan gra u nas tylko dzięki kreatywnej księgowości Bartka?