1

@fifek Dało się i oglądać w kwalifikacjach przegrany mecz z Wisłą a później wygraliśmy LM jeśli dobrze pamiętam.

0

@VenoM Chyba Barcy B

1

@Huta1968 no powiem Ci że bardzo prawdopodobny scenariusz napisałeś xp

0

Komentarz usunięty

2

@Boniek10 Raczej na sprzedaż

0

Tylko dziesięć?

0

@matirix20 my na wypłaty nie mamy a ty wyjeżdżasz z Haalandem.

0

@Dawid to pewnie Pan trener by dostał 2

0

@JarekS chyba że szykują się na sprzedaż Cou i Konara? Jeden i drugi pobierają gigantyczne pensję a nic nie wnoszą do drużyny.

0

@kakusus No to niech posadzi Lengleta na ławie i git. Jakaś manie mają teraz trenerzy, że nie wystawia się dwóch stoperów prawonożnych lub lewonożnych. Pikej jakoś z Tarzanem grali razem i dawali radę to samo Marquez z Pouyolem, a nawet Ramos Pique.

0

@BulaKG Z tym czasem to nie przesadzajmy przyszedł nowy trener do Chelsea i jaki zrobili progres?

1

My jesteśmy średnikami taka prawda. W LM co sezon oklep i kompromitacja, a teraz nawet Lewante nas ciśnie i gubimy się. Nie do pomyślenia taka sytuacja była jeszcze parę lat temu.

9

Nasz trener jest przech..em zapomniał o Puigu ale jak trzeba ratować skórę to go wpuszcza i myśli , że coś wskóra chłopak który cały sezon przesiedział na ławce.

0

@ElKamil Niby spoko tylko ten chłop trochę dużo zarabia.

7

@JarekS Może sędziowie się litują bo chłop wygląda trochę na upośledzonego umysłowo...

0

@marcinnikt Chyba miał być Keita

0

@Herbert A co tu podsumować, mamy takiego nowego Douglasa

0

@Qaz123 Czy to nasz styl każe Komarowi potykać się o własne nogi, zakazuje mu myślenia na boisku i odebrał mu wykończenie akcji?

0

Najgorsze to to że od każdej lepszej drużyny dostajemy w pałe.
Najlepsze ogrywamy młodych co zaowocuje w przyszłości.

0

@socha Nie od dziś wiadomo, że Bartek lubił szastać na lewo i prawo. Ale też wynagrodzenie Messiego zawyża bardzo średnią.

0

@RosjaninBut Dobre i to przynajmniej nie będziemy mu płacić pensji.

7

@Pustelnik niby tak ale te same dziadki dwa razy w tym sezonie spuścili nam oklepy, więc my jeszcze większe dno prezentujemy.

1

Jeśli by przyjął rolę jokera jak to uczynił Larson to ok. Jednocześnie musiał by się zgodzić na znaczną redukcję wynagrodzenia.

5

@JordiElNino No nie wiem Oskar cały czas się rozwija i może grać na dwóch pozycjach w obronie.

1

@mikokarla Znowu ponilismy rekord, bo jak twierdzisz nigdy nie przegraliśmy z Grandą u siebie. Mamy w tym roku sezon rekordów.

2

@equwesta przynajmniej nie dzieje skóry na niedźwiedziu. Masz te swoje trzy pkt...

1

@JarekS Tylko żeby Messi chciał iść na ten układ.

2

@BARCA1899Messi Szczególnie że szkodnika Bartka już nie ma w tym klubie...

1

@mikokarla nie zapeszaj bo już nie takie mecze przegrywaliśmy....

3

"Barcelona sprowadziła go z Juventusu, by odgrywał ważną rolę w zespole" ten cytat odnośnie Pjanicia mnie rozwalił. Autor tekstu nie zorientował się, że ten pan gra u nas tylko dzięki kreatywnej księgowości Bartka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?