0

@XTobiX Szkoda że nie zrobili tak jak się robi w Brazylii przed transferem. Zawodnik podpisuje nowy kontrakt żeby klub mógł na nim zarobić więcej. Zawodnik odchodzi ale pokazuje oddanie klubowi gdyż macierzysty skub więcej za niego dostaje.

0

@pomi11 Pjanicia nikt nie chciał a Umtiti nie chciał odejść więc nie można było się ich pozbyć. Moriba po paru meczach w seniorskiek piłce zarządał kontraktu jak topowy piłkarz więc trzeba było zrobić z niego przykład i odesłać na trybuny.

5

Pjanicia jeśli ktoś zechce niech bierze go za free, a Big Sam jeśli zejdzie z pensji to byłby przydatny.

0

@Pedritodejong niektórzy twierdzą że za 140

3

Dobrze, że wymęczyliśmy te trzy pkt. W ataku to dramat, trzeba czekać na Kuna i Dembele a i na Fatiego. Bo sam Depay nie pociągnie tego wozu.

2

@333tricampeones333 i Lengleta jeszcze dopisz.

1

@Maxkol22 podobno grał

0

@Trexas Zapewne tak się stanie. A później Dembele przedłuży kontrakt i przestanie się łamać.

2

@zeko0 normalnie trzech muszkieterów mamy xp

0

@dafik85 Bez przesady, cała liga stacza się. Teraz tylko Real jako tako się trzyma bo reszta klubów kasy nie mają. Perez jednak dobrze zarządza kasą.

1

@Borneo Ten rynek to myśmy zepsuli kupując Dembele i Cou płacąc podwójną ich wartość. A następnie Bartek dał im kontrakty z kosmosu.

0

@cyron1 teraz będzie bardziej pilnował nóg, bo tam to liga drwali jest.

1

@JarekS Apropo Vermy, gość do tej pory trzyma formę i pewnie zagrał by lepiej już nasi mistrzowie świata.

0

@zombie hehe od Lengleta to trudno być gorszym.

2

@Greenalley A skąd to wiesz?

1

@RR trenować będzie mógł ale nie musi grać.

0

@robertocarlos76 mi się wydaje, że teraz zaczniemy grać bardziej otwarcie i już nie będziemy zwalniać gry byle tylko podać do Leo. Messi był najlepszym graczem w historii ale jego odejście może zespolić drużynę.

0

@kyronis a mi się wydaje, że w tpo 3 będzie

0

@bielnikk podejrzewam że wybierze opcję nr 2

0

@catalanian09 a jak myślisz czemu Messi tak miesza innymi bo jest niski i dlatego ma lepszą koordynację.

0

@Piotr777 Jak potraktowali? Byłeś przy negocjacjach czy?

2

Pożyjemy zobaczymy a oceniać będziemy po sezonie.

0

@szopen779 może 8 netto bierze więc wychodzi jakieś 14 brutto

1

@Magicc89PL Pewny możesz być tylko podatków i śmierci...

0

Serce mówi zdobędzie majstra,
natomiast głowa drugie albo trzecie miejsce.

0

@bernardFCB nie wszystkich kupili hehe paru przyszło za free

1

@Krystian1588 kurwa kurwie łba nie urwie.

1

@Stillo na stronie Realu znalazłem taki fajny wpis podsumowujący miłość Messiego do klubu.
"Napastnik Athletic Bilbao postanowił całe swoje wynagrodzenie za sezon 2009/2010 przekazać na konto fundacji działającej przy baskijskim zespole. Joseba Etxeberria po następnym sezonie kończy swoją długą przygodę z Athletic Bilbao i postanowił takim gestem podziękować kibicom i działaczom za zaufanie, jakim go obdarzyli i za wszystkie spędzone wspólnie lata."

No ale w sumie nie ma co porównywać, Messi pewnie nie zarobił nawet połowy tego co Exteberria w Bilbao żeby zrzekać się skromnej pensji z jakiej ledwo wiązał koniec z końcem.

0

@KibicBarcy84 a co miał zrobić skoro nikt nie chciał kupić szrotu, który zarabia krocie.

0

@noface może Messi na to nie poszedł?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?