masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Classik10 śmiej się wie Ibra byłby pierwszym wyborem na szpicę.
0
@Gall to na 90%naszych zawodnikach straciliśmy.
4
Trochę na siłę wpychanie zawodników. Na Paulinho, Malcomie i Semedo nie straciliśmy.
0
Chyba nikt się nie dziwi, dawniej grał Eto'o z R10, następnie pałeczkę przeją Messi a teraz mamy wracającego po kontuzji Fatiego i potykającego się o własne nogi Depaya.
0
@BarcaFanSince2006 nawet tragedii nie było, coś tam graliśmy tylko ataku nie mamy.
0
@Barcelonista94 zapamiętaj nigdy nie wierz rudemu i łysemu. Bo łysy też mógł być rudy hehe
0
@Vold94 ale Garcia cały czas gra tragedię.
0
Chłopaki chu.a grają ale przynajmniej stroje mamy ładne.
2
Mam pytanie w czym jest lepszy Garcia od Minguezy, że dla Rudego jest wyżej w hierarchii
0
@CuleLbn A co ma się przyznać że to on dał ciała?
0
@debu1989 Raczej z taką grą to i LE to za wysokie progi.
0
@Maurolkit Jaki awans z taką grą to w Lidze Europy dostaniemy oklep.
1
@scorpion93 Tylko i w Lidze Europy pewnie nie dalibyśmy rady hehe
0
@dawid230188 przynajmniej w lidze Europy oklepu nie dostaniemy jak będziemy mieć 4 miejsce xD
0
@robsons23 Jaki styl? My gramy jakby paru chłopaków na orliku się spotkało, zero ruchliwości bez przesady piłki.
1
@Owen1994 Nawet Mingueza by na lewej lepiej zagrał niż on.
0
@Vaven Tak jest i jeszcze Cou też chyba narzekał z Pikejem z tego co kojarzę.
0
Trudno strzelić bramkę jak się strzałów nie oddaje. Chyba nasi dalej myślą że rozklepią obronę przeciwników jak to robił Xavi i Iniesta.
0
@barca_fun z tym że jest wolny to się zgodzę, ale przynajmniej bronić potrafi i nie robi głupich strat.
0
@Aqalopetak Bez przesady z tą kadrą. Większość ligi ma gorszy skład i potrafią coś z niego wycisnąć tylko nasz trenejro płacze jaki on to biedny. Chłop niech ogarnie taktykę i bronienie a później niech użala się.
0
@Miko01 Pewnie nie zauważą różnicy.
0
@Vaven tylko że nawet zawodnicy boją się leczyć w Barcelonie tylko latają po różnych innych specjalistach.
0
@imxwiko nasi młodzi pewnie pod względem czysto piłkarskim są lepi od przeciwnika tylko nie mamy drużyny to jest nasz największy problem.
0
@normasubiektywna my to teraz taki Arsenal przypominamy, na papierze ok tylko od średniaków zbieramy oklep.
0
@Barcelonista94 hehe żeby nie było czasem wtopy.
1
Może Wenger z emerytury wróci i posprząta ten burdel. Bo same asy się przewijają w propozycjach. Zamienił stryjek siekierkę na kijek...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Alustic Bez przesady czwarte miejsce zajmiemy.
1
@marcinbarca1984 Czasami jeszcze coś na kartce narysuje więc nie tylko siedzi.
0
W Madrycie też pewnie popierają Rudego, bo dzięki niemu łatwo odpuścimy ligę.