1

@RanDiFCB Za imtibirgo jak wezmą 10 mln to będzie bardzo dobrze, połamany rezerwowy z taką wypłatą nikogo nie skusi.

2

@lukbed232 z rok odejdzie za free więc lepsze teraz parę ojro za niego wziąć niż nic. Chyba że zgodzi się na obniżkę to Laporta da mu kontrakt.

0

@Odcinkowy tak mi się wydaje.

6

@matirix20 Jak dla mnie może wrócić na ostatnią tylko żeby odzyskał sprawność przed kontuzji. Niestety jest prawdopodobieństwo, że stanie się drugim Asensio.

0

@hazo428 Takie Levante?

0

@forest A może zostanie i będzie walczył o pierwszy skład? Najlepiej było by pożegnać Sergio R.

1

@Galford Może chodziło mu o erę Bartka i Rosella?

0

@shoZu z Pepem na czele

0

@Sapos93 Nie jego wina, że Rudy go zajechał. On dopiero wchodzi w dorosłą piłkę jak Dest. Dajmy chłopakom czas a pokażą potencjał.

0

@JarekS Powiedz czemu nie można grać dwoma prawonożnymi stoperami? Jakiś Puyol z Pique grał, Marquez z Pouyolem i wielu innych. Stoper nie musi dośrodkować ani zagrywać na nos. Chyba lepiej grać dwoma prawonożnymi stoperami niż jednym lewym co potyka się i o własne nogi.

0

@Ali094 N nie wiem nasz Duński Ronaldo zarabia więcej od niego a nie dorasta mu do pięt.

0

No jakiś ten Brazylijczyk rosyjsko brzmi xp

0

@Lucassito Każdy może wskoczyć do pierwszego składu po pierwsze nie mamy 9 a po drugie obrona to gra na poziomie Barcy B

13

@yla Bez przesady, trzeba będzie wiele czasu żeby ten burdel po Bartku ogarnąć ale wyjdziemy na prostą.

1

@nuevojugador to samo miałem pisać.

0

Jeśli dopisze mu zdrowie w końcu będziemy mieć zastępcę Suareza

0

@normasubiektywna przecież wiadomo że tu nie przejdzie. Mi się bardziej wydaje, że u nas brakuje takiego jego przeglądu pola i podań ala Iniesta a nie strzałów.

0

@Lucassito Spokojnie może walczyć o pierwszy skład bo nasi obrońcy to tragedia...

1

@pasjonat Na tle naszej obrony będzie stanowił o jej sile tak jak Araújo przed kontuzją. Miejmy nadzieję, że chłopaki się rozwiną jak Pikej.

3

@cescblaugrana95 jeszcze branrczka z Realem godna zapamiętania.

0

@45M4R jak zdrowie dopisze to będzie podstawową 9. Bo nie mamy przecież napastnika.

1

@rabbit314 wtedy to Suarez u nas wymiatał więc nam na dobre to wyszło.

0

@XdareckiX Ta Isco też marzył o grze w Barcelonie hehe

0

@Tomek97 Niby tak, tylko Rudy nie chce grać dwoma prawonożnymi stoperami. I niestety będzie grał albo elektryczny Lenglet albo Umtiti biegający jak z workiem kamieni na plecach.

0

@JaroCoach Może i się starali, tylko kasy nie mamy na wypłaty...

12

Brawo dla naszych pań. Nazbierały pucharów jak nasi gwiazdorzy za Pepa.

0

@greymid Nasi mądrze stoją i dostają baty od każdej topowej drużyny.

0

@lukas10 Laporta nie jest taki głupi jak Bartek i nie będzie chciał wzmacniać ligowego rywala.

0

@davvidek Taki zamiennik Larsona, ale stop nie bardzo bo my podstawowej 9 nie mamy.

0

@Lucassito Pep daje dupy w LM ale na ligę krajową jest najlepszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?