masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@RanDiFCB Za imtibirgo jak wezmą 10 mln to będzie bardzo dobrze, połamany rezerwowy z taką wypłatą nikogo nie skusi.
2
@lukbed232 z rok odejdzie za free więc lepsze teraz parę ojro za niego wziąć niż nic. Chyba że zgodzi się na obniżkę to Laporta da mu kontrakt.
0
@Odcinkowy tak mi się wydaje.
6
@matirix20 Jak dla mnie może wrócić na ostatnią tylko żeby odzyskał sprawność przed kontuzji. Niestety jest prawdopodobieństwo, że stanie się drugim Asensio.
0
@hazo428 Takie Levante?
0
@forest A może zostanie i będzie walczył o pierwszy skład? Najlepiej było by pożegnać Sergio R.
1
@Galford Może chodziło mu o erę Bartka i Rosella?
0
@shoZu z Pepem na czele
0
@Sapos93 Nie jego wina, że Rudy go zajechał. On dopiero wchodzi w dorosłą piłkę jak Dest. Dajmy chłopakom czas a pokażą potencjał.
0
@JarekS Powiedz czemu nie można grać dwoma prawonożnymi stoperami? Jakiś Puyol z Pique grał, Marquez z Pouyolem i wielu innych. Stoper nie musi dośrodkować ani zagrywać na nos. Chyba lepiej grać dwoma prawonożnymi stoperami niż jednym lewym co potyka się i o własne nogi.
0
@Ali094 N nie wiem nasz Duński Ronaldo zarabia więcej od niego a nie dorasta mu do pięt.
0
No jakiś ten Brazylijczyk rosyjsko brzmi xp
0
@Lucassito Każdy może wskoczyć do pierwszego składu po pierwsze nie mamy 9 a po drugie obrona to gra na poziomie Barcy B
13
@yla Bez przesady, trzeba będzie wiele czasu żeby ten burdel po Bartku ogarnąć ale wyjdziemy na prostą.
1
@nuevojugador to samo miałem pisać.
0
Jeśli dopisze mu zdrowie w końcu będziemy mieć zastępcę Suareza
0
@normasubiektywna przecież wiadomo że tu nie przejdzie. Mi się bardziej wydaje, że u nas brakuje takiego jego przeglądu pola i podań ala Iniesta a nie strzałów.
0
@Lucassito Spokojnie może walczyć o pierwszy skład bo nasi obrońcy to tragedia...
1
@pasjonat Na tle naszej obrony będzie stanowił o jej sile tak jak Araújo przed kontuzją. Miejmy nadzieję, że chłopaki się rozwiną jak Pikej.
3
@cescblaugrana95 jeszcze branrczka z Realem godna zapamiętania.
0
@45M4R jak zdrowie dopisze to będzie podstawową 9. Bo nie mamy przecież napastnika.
1
@rabbit314 wtedy to Suarez u nas wymiatał więc nam na dobre to wyszło.
0
@XdareckiX Ta Isco też marzył o grze w Barcelonie hehe
0
@Tomek97 Niby tak, tylko Rudy nie chce grać dwoma prawonożnymi stoperami. I niestety będzie grał albo elektryczny Lenglet albo Umtiti biegający jak z workiem kamieni na plecach.
0
@JaroCoach Może i się starali, tylko kasy nie mamy na wypłaty...
12
Brawo dla naszych pań. Nazbierały pucharów jak nasi gwiazdorzy za Pepa.
0
@greymid Nasi mądrze stoją i dostają baty od każdej topowej drużyny.
0
@lukas10 Laporta nie jest taki głupi jak Bartek i nie będzie chciał wzmacniać ligowego rywala.
0
@davvidek Taki zamiennik Larsona, ale stop nie bardzo bo my podstawowej 9 nie mamy.
0
@Lucassito Pep daje dupy w LM ale na ligę krajową jest najlepszy.