5

@El dominatore Ale nawet lepiej teraz go sprzedać żeby nie płacić binusu, który jest połową realnej wartości Filipa.

5

Kto by pomyślał, że obrońcy z Barcy b będą lepiej się sprawować niż nasi mistrzowie świata.

2

@Bocheno1 Jeszcze jakby Rudy miał prawdziwą 9tke to był by ogień. Może sprzedamy trochę niewypałów to skitra się parę ojro na napastnika.

2

@Norbi2021 najlepiej ze spalonego xp

5

@sevs Może chciał w końcu bramkę na wyjeździe w LM strzelić a trener mu to uniemożliwił xp

0

@Murazor Na pewno ktoś nam tyle da za rezerwowego, jeszcze w tym czasie.

0

@Ghazul3293 Jeszcze Deco bym dodał.

0

@wojtek_debiec4 gorzej od Francuzów raczej nie zagra bo trudno ich przebić hehe

0

@Murazor Tylko nie mamy kasy na transfer i mamy przekroczony limit płac.

0

@Debfc Puchar zdobędziemy. A co do ligi to szanse są 50/50%

0

@michalch9 to się nie doczekasz

1

@333tricampeones333 od naszych mistrzów świata raczej gorzej nie zagra.

1

@Nowi099 Taki starszy Vinicjusz hehe sam nie wie gdzie piłka poleci po jego strzale.

0

@Barca1922 Żeby tylko Fati nie poszedł śladami Asensio, gość po kontuzji już się nie pozbierał.

0

@kosmos91 Tylko nie stać nas na niego. Wytraciliśmy cały bank na Dembele, Cou i Filmowca.

1

@cyron1 jeszcze niech nauczy się grać twardo ale czysto to będzie super. Bo teraz zbytnio fauluje.

0

@jamaica_bart no to by było ok tylko Pjanicia nikt nie kupi z takim kontraktem

8

@ryba84 no ten cienias lepiej gra niż nasi doświadczeni Francuzi.

10

Powinniśmy pozbyć się wszystkich Francuzów taka prawda.

0

@AxelF no to wtedy będzie można zacząć grać tradycyjnie z dwoma skrzydłowymi, bo teraz mamy jednego Dembele. Bo ani Filmowiec ani Trincao nie dają zbyt wiele na skrzydle.

0

@AxelF Dest i Alba robią za skrzydłowych.

1

@Pustelnik Byle tylko Lahoz nie sędziował bo naszych połamią.

0

@Przystankers Może być, bo to dawno było i zawodnik chyba z Brazylii był.

0

@pichichi7 i jeszcze zamiast karnego Lahoz pokazuje rzut wolny.

0

@Scross Apropo Lahoza jest jakiś gorszy sędzia od niego?

5

@doc A i nie pamiętają jakim cudem sędzia gwizdną wolny przed linią jak faul był w polu karnym xp

0

@tomee2180 Może myślał, że Lahoz poprowadzi rewanż i dalej będzie gwizdał pod nich.

0

@Bulos11 tylko sędzia przyjął chyba przed meczem, że nie będzie kartkował. Ile to razy naszych kopali i nie było kartonika? Co do karnego i kartki? Chyba większość sędziów gwiżdże karnego i nie daje kartki jeśli faul nie był brutalny albo zamierzony.

1

@Maker0 przypomniał mi się mecz Milanu jak ich zawodnik naderwał mięsień a nie mieli zmian to kolo został grać i kuśtykał do końca meczu na obronie

1

@AxelF Właśnie miałem napisać, że te błędy zdążają się tylko w meczach Barcelony i Realu Madryt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?