1

We łbie troty ale w gałę potrafi grać. Teraz najważniejsze jest, żeby nie łapał kontuzji to będziemy mieć duży pożytek z niego.

0

@cooen Teraz trzeba będzie whisky bez koli pić taniej będzie xp

3

@szymon351 A pomyśleć że wydaliśmy drobne za niego. Na razie u nas im droższy zawodnik tym gorzej wypada hehe. Wyjątek to De Jong.

2

@Recha_0684 Każdy wie o kogo chodzi więc po co się czepiasz?

0

@KhabibFCB Właśnie po Rudym zostanie nam odbudowany De Jong, Pedri i Dest. Bo Fati już u Gargamela grał dobrze. No jeszcze Araújo daje radę. Tylko szkoda że Ryśkowi nie daje grać.

1

@ksawizimens Spokojnie zacznie grać na swoim poziomie to inaczej będziemy gadać. Przez całą kadencję Waldka ciągną Barce za uszy.

0

@Karol1989 Ironia czy głupota?

0

@lukasz9197 R10 na treningi na kacu albo bani przychodził i był najlepszy. Co z tego że Rysiek na treningu nie wypada dobrze skoro jak gra jest jednym z lepszych zawodników.

0

@333tricampeones333 Wiadomo że zagra xp Bussi ma teczkę na każdego trenera Barcelony.

2

@Avatarr Z nami mdło kto ma teraz problem... W LM będzie wpierdziel w lidze top 4 (prawdopodobnie trzecie miejsce). Może Puchar Króla zdobędziemy.

1

@bernardFCB Filmowiec już tyle dostał szans i dalej kopie się po czole. Jakby ktoś dał za niego poważną kasę to sprzedać z pocałowaniem ręki.

1

@Michalak Jak by Barca ich sprzedała to lepiej już kupić jakąś prawdziwą 9 a nie znowu skrzydłowego. Albo cofniętego napastnika

0

@4Fabregas4 Może i tak tylko nie wiadomo czy Laporta by stawił odrazu na Generała. Z Pepem to się udało ale nie wiadomo czy to się jeszcze powtórzy.

2

@supermisiek98 Gość jak gra to jest jednym z lepszych w drużynie więc jakoś musiał podpaść trenerowi.

9

Mam pytanie czy sędzia jest szybszy od Bussiego? Czy tylko mi się wydawało?

0

@Alberto1031 Mingueza jeszcze młody więc tak bym się go nie czepiał.

1

@Dalhi Raczej się ich nie pozbędzie bez zgody nowego prezydenta, albo nawet już go tu nie będzie.

1

@JarekS Lenglet nie lepszy więc młody niech gra nawet zamiast Francuza.

4

@Bogan No i jeszcze Pedro to bardziej skrzydłowy xp

20

No tak lepszy junior robiący czasem błędy niż mistrz świata, który jest rencistą zarabiającym fortunę.

0

@lukbed232 może i chcieli by go sprzedać tylko kto go kupi?

0

@Murazor My mamy Messiego

1

@mozart No nie wiem, Bayern zmienił trenera i zawodnicy nagle nauczyli się grać w piłkę, przypadek?

2

@MigcampistaCesc a za nim melduje się Antek.

29

Jeśli Messi zostanie to trzeba podziękować za współpracę albo jemu albo Antkowi, ale najlepiej by było jakbyśmy ich obu sprzedali.

3

Lepszego kandydata chyba nie ma, szczególnie że raz już wyciągną Barce z błota.

0

@Iniesta19820815 Ale trzeba przyznać, że grając trzema środkowymi i wahadłowymi niwelujemy brak skrzydłowych. Puki nie mamy skrzydeł powinniśmy właśnie próbować grać tym ustawieniem. B bez skrzydeł w dzisiejszej piłce nic nie ugrasz.

0

@swiergol2 Bo gra parę razy mniej niż on.

0

@Deraxium czy 120?

0

@Coutinho007 A i może faktycznie grać trzema stoperami i wahadłowymi? Dest z Albą maskują brak skrzydłowych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?